Kleje Od BC-CHEM

Opis:

Firma “BC-CHEM” Sp. z o.o. powstała w 2003 roku jako rodzinna spółka i od początku swojego istnienia zajmuje się produkcją klejów dyspersyjnych. Celem firmy jest produkowanie wysokiej jakości klejów dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów.

 

Firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu i własnemu laboratorium, służy pomocą w doborze i dopasowaniu produktu do indywidualnych wymagań Klienta.  Dzięki temu jest w stanie dostosować każdy rodzaj kleju do konkretnych wymagań odbiorcy, dotyczących specjalnych wymogów gęstości lub czasu otwartego klejenia, wynikających z różnorodności stosowanych technik i metod klejenia oraz stosowanych urządzeń.

 

Współpracując wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami surowców z wielu krajów na świecie, dostarcza Klientom produkty wysokiej jakości.

 

W swojej ofercie posiada kleje do papieru, tektury, folii, etykiet oraz drewna i innych materiałów chłonnych. Produkowane przez BC-CHEM kleje na bazie dyspersji PVAc, PVA, EVA i dyspersji lateksowej są klejami na zimno. Nadają się do klejenia różnego rodzaju materiałów, zarówno w pracach ręcznych, jak i maszynowych. Firma specjalizuje się w wytwarzaniu klejów do kaszerowania, sklejania opakowań, do produkcji worków i toreb papierowych oraz plastra miodu. Produkuje kleje o różnej lepkości, suchej masie i pH, przeznaczone do operacji ręcznych jak i maszynowych na różne typy maszyn i systemy aplikacji.

 

W sierpniu 2018 roku firma przeniosła swoją działalność do nowo wybudowanego zakładu w miejscowości Łąka. Dzięki rozbudowanemu parkowi maszyn, może jednocześnie produkować kilka rodzajów zamówionych klejów. Instalacje są systematycznie rozbudowywane i modernizowane, aby spełniać coraz większe wymagania Klientów.

 

Firma posiada również własną flotę, 6 specjalistycznych samochodów z kontrolowaną temperaturą przestrzeni ładunkowej do transportu klejów. Pozawala to na szybką dostawę produktów do Klienta. Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu potrzebny klej w ciągu 48 godzin od otrzymania zamówienia. Sprawia to, iż jesteśmy mobilnym i elastycznym dostawcą, którego celem jest zapewnienie kontrahentom jak najlepszej obsługi w zakresie dostaw klejów.

 
 

Podziel się!

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Okładka wydania:

Kleje Od BC-CHEM

Dodatkowe informacje:

Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

 • Załóż swoje konto
 • Karta Do Kultury

  Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
  *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
  *dodawać je do ulubionych
  *polecać innym czytelnikom
  *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
  *listować pozycje, które posiadasz
  *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
  Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!