Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Wspieramy Literacki Debiut Aleksandry Zimnik!

Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem Paulo Coelho, iż "Kiedy się cze­goś prag­nie, wte­dy cały wszechświat sprzy­sięga się, byśmy mog­li spełnić nasze marzenie". Marzenia sprawiają, że tak naprawdę żyjemy, dlatego też bez wątpienia warto dążyc do ich realizacji!

Mamy przyjemność przedstawić projekt wydania literackiego debiutu Aleksandry Zimnik - "Sudaz – Twoje oczy mówią wszystko". Za pośrednictwem strony PolakPotrafi każdy może pomóc młodej autorce wydać jej pierwszą książkę, wpłacając na ten cel chociażby kilka złotych.

Portal Sztukater.pl objął patronatem tę akcję! Poniżej więcej informacji na temat projektu.

 

 

wspieramy literacki debiut aleksandy zimnik

 

Debiutująca autorka – Aleksandra Zimnik - zaprasza Was w świat pełen magii, oniryzmu i fantazji znajdujący się w książce: „Sudaz – Twoje oczy mówią wszystko". Wydaniem książki zainteresowane jest jedno ze znanych i cenionych na rynku wydawnictw, jednak by powieść została opublikowana, debiutantka musi uzbierać środki na jej współfinansowanie. Jeżeli macie ochotę zapoznać się z dążeniami autorki zmierzającymi do wydania debiutanckiej książki, to zapraszamy Was na stronę: https://polakpotrafi.pl/projekt/sudaz

Ideą portalu PolakPotrafi.pl jest crowdfunding czyli „wszystko albo nic". Oznacza to, że tylko w przypadku uzbierania całkowitej kwoty, twórca projektu otrzyma wsparcie. Jeżeli nie uda mu się przekroczyć zadeklarowanego pułapu, pieniądze zostają zwracane na konto każdego wspierającego.

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w projekcie, do przekazywania informacji dalej, do wsparcia inicjatywy choćby symboliczną złotówką.

 

Notka o autorze:

Aleksandra Zimnik (ur. 08.01.1990 r. w Myszkowie), absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na wydziale filologicznym. Pracowała jako przedsiębiorca, stażystka w TVP Katowice, copywriter, specjalistka ds. marketingu i mediów społecznościowych.. Ponadto wolontariusz udzielający się w takich akcjach dobroczynnych, jak Szlachetna Paczka stowarzyszenia Wiosna. Zaczytana w fantastyce, thrillerach i kryminałach. Miłośniczka Islandii. Szczęśliwa żona i właścicielka dwóch kotów.

 

Fanpage projektu: https://www.facebook.com/sudaz.twojeoczymowiawszystko

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/775705245824290/

 

Podziel się!

Komentarze:

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial