Luck

Zwiastun:

Opis:

Sezon 1

Prowokacyjne spojrzenie na  świat wyścigów konnych i hazardu przedstawione z pozycji grupy bohaterów skupionych wokół toru wyścigowego w Kalifornii. LUCK to intrygujący dramat zdobywcy nagrody Emmy Davida Milcha (Deadwood, Nowojorscy gliniarze) i nominowanego do Nagrody Akademii oraz zdobywcy Emmy Michaela Manna (Wrogowie publiczni, Miami Vice). Gangster Chester „Ace” Bernstein (zdobywca Nagrody Akademii Dustin Hoffman) od zawsze związani z hazardem, poczynając od zakładów buchmaterskich, a kończąc na praniu brudnych pieniędzy z kasyn –po trzech latach wychodzi z więzienia. Zawiera układ z Gusem Demitriou (Dennis Farina), swoim wieloletnim szoferem i ochroniarzem, i razem tworzą skomplikowany plan powiązany z torem wyścigowym Santa Anita w Kalifornii. Układając strategię przyjmują do współpracy Turo Escalante (John Ortiz), znanego trenera o szemranej reputacji. W międzyczasie, dawny trener, Walter Smith (nominowany do Nagrody Akademii Nick Nolte), szkoli niedocenionego konia, który ma szansę zostać czempionem. Szajka czterech fanów wyścigów konnych zbiera się razem, by dokonać niemożliwego – i wygrać prawie nieosiągalną nagrodę Pick Six.

luck 1

Odcinek

1

Pilot:

Zwolniony z więzienia po trzech latach „Ace” Bernstein knuje zemstę na kolegach, którzy go zdradzili. Ze swoim zaufanym doradcą / szoferem, Gusem Demitriou, działającym w jego imieniu na polu inwestycji w konie wyścigowe, Ace stara się odwrócić od upadku słynny tor wyścigowy. W międzyczasie czterech hazardzistów na torze wyścigowym - Jerry, Marcus, Renzo i Lonnie - łączy swoje skromne zasoby, aby postawić zakład Pick Six, który może być wart miliony. Kluczem do ich fortuny jest długodystansowy koń wyszkolony przez Turo Escalante, własnoręcznie stworzona historia sukcesu z mnóstwem talentów i kilkoma ...

2

Ace spotyka potencjalnego inwestora:

Przebywający nan warunkowym zwolnieniu, ale chętny do podjęcia zakładu na torze wyścigowym, Ace popisuje się swoim słynnym temperamentem podczas kontrowersyjnego spotkania z byłym kolegą Nickiem DiRossim i potencjalnym inwestorem, Isadorem Cohenem. Chociaż Marcus jest ostrożny, jeśli chodzi o obnoszenie się ze swoim nowo odkrytym bogactwem Pick Six, jego trzej partnerzy nie mają takich skrupułów, ponieważ Jerry gra w pokera na wysokie stawki, Renzo dąży do zdobycia jednego z tajemniczych koni Escalante. Nie mam pewności, czy początkujący dżokej Rosie Shanahan jest wystarczająco doświadczony, by jeździć ...

3

Ace spotyka utalentowane cudowne dziecko:

Ace włącza do swoich planów Nathana Israela, zarozumiałego, młodego człowieka. Walter decyduje się wystawić swojego źrebaka Gettinʼup Morning w swoim pierwszym wyścigu, ale traci Ronniego jako swojego jeźdźca, gdy dżokej upada. Marcus, Renzo i Lonnie, spaleni przez Mulligana na wyścigu, wysyłają Jerry'ego, by odkupił konia, a następnie odesłał go do Escalante na trening.

4

Ace spotyka kolegę:

Gdy Chan rzuca Jerry'emu wyzwanie w pokera, kumple Jerry'ego nie chcą, by ten dał się wciągnąć. Ace spotyka się z Claire LeChea, aktywistką, która chce zresocjalizować więźniów poprzez pracę z końmi.

5

Ace zmusza Escalante do zamiany dżokejów:

Marcus obawia się o swoje zdrowie i zastanawia się, dlaczego jest tak przywiązany do Jerry'ego, a Kagle, który został wyrzucony z toru wyścigowego, wraca do gry.

6

Odcinek 6:

Gdy Ace przymierza się do kupienia kawałka toru wyścigowego, Israel odwiedza Smytha, DiRossi i Cohen'a na jachcie, gdzie oferuje mu, by ten został jego informatorem. Trzęsienie ziemi nawiedza Santa Anita, ale Escalante mimo to postanawia wyruszyć w drogę i ścigać się z Mon Gateau.

6

Odcinek 6:

Gdy Ace przymierza się do kupienia kawałka toru wyścigowego, Israel odwiedza Smytha, DiRossi i Cohen'a na jachcie, gdzie oferuje mu, by ten został jego informatorem. Trzęsienie ziemi nawiedza Santa Anita, ale Escalante mimo to postanawia wyruszyć w drogę i ścigać się z Mon Gateau.

7

Ace i Claire zwiedzają stadninę koni:

Jerry i jego były dealer kart, Naomi, starają się wygrać w turnieju pokerowym. Walter spotyka się z Hartstone'em, prawnikiem, który ma bronić jego praw względem Gettin'Up Morning. Musi też podjąć decyzję, który dżokej będzie go reprezentował.

8

Ace kontruje posunięcie Smythe'a swoim własnym:

Ace bierze na partnerów biznesowych Smythe'a, DiRossi i Cohena. Niestety Smythe ma inne pomysły, które niekoniecznie spodobają się Ace'owi...

9

Dwa nagrodzone ogierki walczą łeb w łeb:

Gus podejmuje nadzwyczajne środki ostrożności, aby chronić swojego szefa. Gdy Jerry wymyśla strategię na kolejną wygraną, Escalante przygotowuje swoje konie wyścigowe, jednocześnie pilnie poszukując wiadomości o Jo, która nadal przebywa w szpitalu

 

OBSADA:

Dustin Hoffman jako Chester "Ace" Bernstein
Dennis Farina jako Gus Demitriou
John Ortiz jako Turo Escalante
Richard Kind jako Joey Rathburn
Kevin Dunn jako Marcus Becker
Ian Hart jako Lonnie McHinery
Weronika Rosati jako Naomi
Ritchie Coster jako Renzo Calagari
Jason Gedrick jako Jerry Boyle
Kerry Condon jako Rosie Shanahan
Gary Stevens jako Ronnie Jenkins
Tom Payne jako Leon Micheaux
Jill Hennessy jako Jo Carter
Nick Nolte jako Walter Smith
Michael Gambon jako Michael "Mike" Smythe
Ted Levine jako Isadore Cohen

 

 
 

Podziel się!

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

Luck

Dodatkowe informacje:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial