Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Mała Brytania W Ameryce

Zwiastun:

{YouTube}https://www.youtube.com/watch?v=25KxeJ2HloQ{/YouTube}

Opis:

Sezon 1

Przygotuj się na spotkanie z niezwykłymi dziwakami Małej Brytanii w Ameryce, granymi przez twórców serii, komików Matta Lucasa i Davida Walliamsa! W tej nowej brytyjskiej inwazji zobaczycie ulubieńców fanów serialu - posługującą się niecenzuralnym słownictwem młodocianą przestępczynię Vicky Pollard, "Strażniczkę wagi" Marjorie Dawes, zakochanego w Premierze Sebastiana Love, kobiecą uwodzicielkę Bubbles de Vere i oczywiście największego symulanta Andy'ego i jego, nie mającego o niczym pojęcia, opiekuna Lou.

W serialu pojawią się również tony nowych, niezwykłych amerykańskich postaci, jak mięśniaki Mark i Tom, wulgarna Ellie Grace, ósmy człowiek na księżycu Bing Gordyn oraz wielu gości specjalnych, takich jak Sting, Harry Lennix, Paul Rudd, Rosie O'Donnell i Vivica A. Fox i wielu innych! Wybierz się w podróż dookoła Stanów Zjednoczonych w tej komedii, która szturmem podbiła świat!

 

little britain usa

  

Odcinek

1

Odcinek 1:

Ellie-Grace żegna się z mamą przed wyjazdem na kolonię. Pewien szeryf opowiada o swojej miłości do broni palnej. Marjorie Dawes i gość specjalny, Rosie O'Donnell, występują wspólnie podczas spotkania członków klubu FatFighters. Zaskoczony Connor dowiaduje się, że jego babcia, Mildred, bierze substancje halucynogenne od dzieciństwa. Bing Gordyn, ósmy z kolei astronauta, który wylądował na Księżycu przygotowuje pogadankę dla zastępu skautów. "Wściekła suka" Phyllis rozbiera się na rozkaz Pana Doggy’ego. George i Sandra świętują w restauracji "40 wspólnie spędzonych, wspaniałych lat". Dwóch mięśniaków, Mark i Tom przekomarzają się w szatni.

2

Odcinek 2:

Connor poznaje prawdziwe oblicze swojej babki, Mildred. Brian ignoruje oczywiste sygnały świadczące o tym, że Maureen chce się z nim rozwieść. Marjorie Dawes proponuje członkom klubu dla ludzi z nadwagą niskokaloryczną dietę. David i Kelly z Ohio poznają swoją stateczną rodzinę z Wielkiej Brytanii - Geralda, Celię oraz ich niezbornego syna Harvey’a. George i flegmatyczna Sandra przekonują się, że tkwią w podobnych związkach. Premier Sebastian postanawia przekonać Prezydenta Stanów Zjednoczonych o swojej sile. Phyllis Church wariuje na punkcie swojego psa, pana Doggiego. Dama z towarzystwa, Bubbles DeVeer podnosi stawkę podczas luksusowego rejsu do Rio.

3

Odcinek 3:

Pracownik męskiej przebieralni decyduje się na desperacki protest. Skip i Chuck, dwóch prostackich myśliwych łowi zwierzynę. Zdeklarowany "homoseksualista", Dafyyd Thomas, organizuje wieczorek gejowski na uniwersyteckim kampusie. Harvey pomaga Davidowi zdobyć mleko na śniadanie. Bing Gordyn, były astronauta i zdobywca księżyca, nie robi wrażenia na hydrauliku Sanjicie. Andy zostaje przyłapany na kradzieży w sklepie. Bubbles próbuje uwieść kapitana statku wycieczkowego, a transseksualista pozuje studentom podczas zajęć rysunku.

4

Odcinek 4:

Gość na przyjęciu nie może zapomnieć twarzy pewnego kelnera. Carol Beer wyjaśnia ofierze wypadku, jak ważne jest planowanie przyszłości. Przedstawiciel handlowy prezentuje nowy krem do pielęgnacji odbytu. Dwój rabusiów denerwuje się przed napadem na bank. Premier Sebastian i amerykański prezydent wymieniają się prezentami. George i Sandra piją herbatkę w strugach deszczu. Connor wyjawia babci Mildred prawdę o swojej orientacji. Marjorie Dawes oskarża członków klubu FatFighters o oszustwo. Emily Howard śpiewa razem ze Stingiem piosenkę "Fields of Gold".

5

Odcinek 5:

Ellie Grace przygotowuje się do operacji usunięcia migdałków, opowiadając o tym w typowy dla siebie sposób. Poznajemy nowy plan otwarcia "Starbucksa w Starbucksie". W swoim oświadczeniu, senator z Waszyngtonu wyznaje prawdę o randce z transseksualistą. Dwie przebywające na wakacjach pary dowiadują się, że łączy je wiele wspólnego. Linda pomaga studentowi, który ma problemy ze swoją płciową tożsamością. Lou i Andy idą do zoo, aby zobaczyć lwy. Phyllis stawia się swojemu psu. Ozdoba towarzyska rejsu, Bubbles DeVeer flirtuje ze spadkobiercą fortuny Getty’ch. Premier Sebastian wysyła prezydentowi liścik na zgromadzeniu ONZ.

6

Odcinek 6:

Vicky Pollard dochodzi do siebie. Okazuje się, że zmienił się jej głos. Kolejny amerykański senator przeprasza za incydent na lotnisku. Marjorie Dawes tłumaczy się z inwektyw, którymi raczyła członków klubu Fatfighters. Carol Beer kłóci się ze starszym pacjentem. Transwestytka Emily Howard umawia się na randkę w ciemno. George i Sandra kończą swoje koszmarne wakacje. Dafydd Thomas poznaje nowe sąsiadki, które okazują się być lesbijkami. Astronauta Bing Gordyn grozi studentowi, który w swojej pracy kwestionuje, że Amerykanie wylądowali na Księżycu. Rodzina z Ohio obraża Celię i Harvey’a. Kulturyści Mark i Tom występują w programie, w którym opowiadają o swoich operacjach plastycznych. W ostatniej scenie Małej Brytanii w USA, Lou i Andy odjeżdżają w kierunku zachodzącego słońca.

 

OBSADA:

Matt Malloy, Paul Rudd, Tom Bower, David Walliams, Lorna Scott, Vivica A. Fox, Ann Cusack, Geraldine James, Robert Vaughn, Brad Grunberg, Matt Walsh, Matt Lucas, Jim Lau, David Bowe, Nancy Lenehan, Sting, Harry Lennix, Rosie O'Donnell, Davenia McFadden, Tom Baker, Carla Jimenez, Peggy Miley, Toshi Toda, Tonita Castro, Dona Hardy, Arnold Chun, Joe Montanti, Brian T. Finney, Rene Napoli, Melissa Ponzio, Brett Gentile, Dan O'Connor, John Richard Petersen, Hilarie Burton, Lisa LoCicero, Barbara Weetman, Earl Schuman, Kate Rene Gleason, Julie Brister, Phillip Troy Linger, Liz Loza, Marilyn O'Connor, Roy Allen III, Leslie Berger, Amy Tipton, Matt McGrath, Willie Amakye, Lara Everly, Amelia Jackson-Gray, Sunil Narkar, Paul Gibson, Jenny Gulley, Alex Sgambati, Dominic L. Santana, Lila Lucchetti, Robert Seay, Bob Hungerford, Buddy Garion, Brett Kelley, Maxine Hayden, Stevie Mack, Vick Sabian, Vick Sabitjian, Janet Meshad, Jenique Bennett, Jim Prim, Mary Katherine White, Kaira Akita, Terry Bowden, Tara Hunnewell, Selwyn Emerson Miller, Stephen Delaney, Kevin Gould, Robin Lynn, Patricia Selznick, Charles Thomas Doyle, Ritchie Greer, Rose Bae, Sandro Carotti, Jacob Dietrich, L.E. Barone, Lauren Barone, Alissa Laderer, Ron Leath, Jack Winnick, James Storm, Rachel Bahler, Keely Kathleen, Averett Hunter, Blaine T.F. Goodwin, Sheila Hill, Ethan Le Phong, Nadia Venesse, Jocelyn Kaveney, Abrienna Carswell, Mary Helen Floyd, Yoshida Freeman, Annalizi Carswell, Austin Helms, Joel Johnson, Pamela J. Morgan, Keely Kathleen Williams

 

 
 

Podziel się!

Komentarze:

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

Mała Brytania W Ameryce

Additional Info:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial