4400

Zwiastun:

Opis:

Sezon 1

 4400 main

W ciągu ostatniego stulecia w tajemniczych okolicznościach znikały tysiące ludzi. Nagle, bez żadnego wyjaśnienia 4400 zaginionych powraca na Ziemię. Co dziwne, wyglądają oni tak samo jak w dniu zniknięcia. Nie wiedząc, cóż te wydarzenia oznaczają, rząd postanawia rozpocząć śledztwo dotyczące 4400 osób, by ustalić, gdzie przebywali i dlaczego powrócili. Szybko staje się jasnym, że ich obecność odmieni ludzką rasę w niewyobrażalny sposób.(opis dystrybutora)

 

Odcinek:

1

Pilot:

Coś w rodzaju komety eksploduje tuż przed uderzeniem w Ziemię zostawiając po sobie 4400 zaginionych na przestrzeni ostatnich 50 lat ludzi. Osoby te nie postarzały się nawet o jeden dzień od czasu zaginięcia. Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego wysyła agentów Toma i Dianę z misją znalezienia wyjaśnienia tego zjawiska.

2

The New and Improved Carl Morrissey:

Jeden z 4400 zaczyna używać dopiero co odkrytych zdolności do walki z przestępczością. Jego działania mają szokujące konsekwencje. Richard i Lily postanawiają zamieszkać razem, a Shawn i Nikki zbliżają się do siebie. Diana tymczasem zaprasza 8-letnią Maię do swojego domu.

3

Becoming:

Dawno pogrzebana sprawa seryjnego zabójcy powraca wraz z nowymi ofiarami. Czy to możliwe, że morderca jest jeden z 4400? Lider grupy, Jordan Collier wzbudza podejrzenia Richarda, gdyż potrafi w niewytłumaczalny sposób przejmować kontrolę nad swoimi kolegami.

4

Trial By Fire:

Poszukujący sensacji reporter ujawnia informacje o istnieniu 4400, co wywołuje falę brutalnych ataków. Collier natychmiast wprowadza w życie plan poszukiwania bezpiecznego schronienia, swoistego sanktuarium dla swoich towarzyszy. Tom i Diana spostrzegają, że wobec Kyle’a i Mai zachowują się jak rodzice.

5

White Light:

Collier ujawnia prawdziwe motywy swoich poczynań, co prowadzi do odejścia Richarda i Lily. Kiedy Nikki zostaje zmuszona do wyjawienia grzechów, Shawn postanawia opuścić dom. Tom i Diana wykradają Kyle’a z aresztu rządowego odkrywając przy okazji niewiarygodną prawdę kryjącą się za 4400.

 

Sezon 2

 4400 main 2

Ponad rok temu 4400 zaginionych osób powróciło do domu. Powoli zaczynają ukazywać swoje nadzwyczajne zdolności - od leczenia i destrukcji po umiejętność zmieniania rzeczywistości, a nawet przewidywania przyszłości. Kiedy wychodzi na jaw, że ich dary mogą zmienić losy świata, rozpoczyna się walka o ich kontrolę. Kto zadecyduje o przyszłości ludzkości?(opis dystrybutora)

 

Odcinek:

 

1

Wake Up Call (1):

Od powrotu 4400 minął rok. Agentka NTAC Diana Skouris oficjalnie adoptuje Maię i a Tom Baldwin ponownie zostaje jej partnerem. Razem, agenci badają jednego z 4400, który wpływa na pacjentów szpitala psychiatrycznego budując specjalny komunikator. Jordan Collier zostaje opiekunem Shawna i otwiera „Centrum 4400” - specjalne miejsce dla zwykłych ludzi, którzy chcą poznać fenomen 4400. Tymczasem Richard, Lily i mała Isabelle muszą opuścić dom.

2

Wake Up Call (2):

Od powrotu 4400 minął rok. Agentka NTAC Diana Skouris oficjalnie adoptuje Maię i a Tom Baldwin ponownie zostaje jej partnerem. Razem, agenci badają jednego z 4400, który wpływa na pacjentów szpitala psychiatrycznego budując specjalny komunikator. Jordan Collier zostaje opiekunem Shawna i otwiera „Centrum 4400” - specjalne miejsce dla zwykłych ludzi, którzy chcą poznać fenomen 4400. Tymczasem Richard, Lily i mała Isabelle muszą opuścić dom.

3

Voices Carry:

NTAC oferuje pomoc bejsboliście, który słyszy ludzkie myśli, pod warunkiem, że zgodzi się szpiegować Jordana w centrum 4400. Kyle znajduje w szkole przyjaciela. Do miasta przybywa siostra Diany, April, a Richard zaczyna się niepokoić zachowaniem córki.

4

Weight of the World:

Jeden z 4400, który potrafi pomagać innym, by tracili na wadze, wystawia swoje zdolności na sprzedaż. Rezultaty są przerażające. Jordan zaczyna interesować się gwiazdą muzyki pop, która odwiedza Centrum. Richard i Lily, przy pomocy jednego z 4400, znajdują na pozór idealną kryjówkę.

5

Suffer the Children:

Nauczycielka, jedna z 4400, wzbudza gniew rodziców wykorzystując swoje nadzwyczajne umiejętności do inspirowania uczniów. Richard zostaje zatrzymany przez policję, jednak wkrótce wraz z Lili i dzieckiem trafia ponownie do Jordana. Shawn ukazuje swoje zdolności bezdomnej dziewczynie o imieniu Liv.

6

As Fate Would Have It:

Podczas zjazdu wszystkich 4400 w Centrun, Maia ma wizję, w której zagrożona  jest przyszłości Jordana Colliera. Omdlenia Kyle’a powtarzają się, a ich przerażające konsekwencje wymykają się spod kontroli.

7

Life Interrupted:

Pewnego poranka, przebywając w NTAC Tom odkrywa, że nikt nie słyszał tu o 4400. Jednak kiedy kobieta udająca jego żonę twierdzi, że jest jedną z nich, mężczyzna odkrywa tajemnicze laboratorium, w którym ukryty jest klucz do prawdy o zaistniałych wydarzeniach.

8

Carrier:

Tom i Diana badają sprawę kobiety, która poprzez przywołanie plagi może zniszczyć ludzkość. Shawn otrzymuje pomoc od Matthew Rossa, a rysopis mordercy Jordana zaczyna krążyć po mieście.

9

Rebirth:

Jeden z 4400, posiadający zdolność naprawiania chromosomów, skrywa szokującą przeszłość. Richard szuka sprzymierzeńca wśród dawnych kolegów z wojny w Korei, a Shawn odnawia kontakty z rodziną i stara się pomóc Kyle’owi.

10

Hidden:

Gdy NTAC podąża śladem tropów prowadzących do mordercy Jordana, Tom szuka syna, a Maia ostrzega matkę. W Centrum 4400 Shawn przedstawia Danny’emu niegdyś uzależnioną Liv. Szybko jednak zaczyna tego żałować.

11

Lockdown:

Terrorysta z grona 4400 zaczyna emitować sygnał w kierunku NTAC, który  wywołuje w ludziach agresję i doprowadza do całkowitego zamknięcia ośrodka. Lily kwestionuje sposób traktowania córki w Centrum, a Shawn stara się namówić do współpracy pewna znajoma osobę.

12

The Fifth Page:

Kiedy przedstawiciele 4400 na całym świecie zapadają na tajemniczą chorobę, Ryland wraca do NTAC nakazując pełną kwarantannę wszystkich 4400. Tom i Diana ścigają się z czasem, by znaleźć antidotum i przy okazji odkrywają szokujący sekret.

13

Mommy's Bosses:

Odkrywszy, że to właśnie NTAC stoi za plagą, która dotknęła 4400, Tom i Diana starają się ujawnić prawdziwe cele działania organizacji. Kyle rozważa oddanie się z ręce przeciwnika.

 

Sezon 3

 4400 main 3

Trzeci sezon kontynuuje zapierającą dech w piersiach, niesamowitą przygodę 4400 zaginionych, którzy nagle i bez żadnego wytłumaczenia powrócili razem na Ziemię tacy jak w dniu swego zniknięcia, lecz z nadzwyczajnymi zdolnościami. Oto 4-dyskowy zestaw bezprecedensowego i uznanego przez krytyków serialu zawierający wszystkie odcinki Sezonu Trzeciego 4400, które gwarantują pełpą napięć i emocji rozrywkę.(opis dystrybutora)

 

Odcinek:

 

1

The New World, Part I, II:

Richard boryka się z wielkimi zmianami w życiu jego żony i córki,
a Tom i Diana ścigają radykalną organizację 4400, nazywającą siebie Nova Group.

2

Being Tom Baldwin:

Dla Toma to jest kolejny zwykły dzień, nagle w jego domu pojawia się Diana aby zatrzymać go za morderstwo T.J. Kim. Są świadkowie którzy to potwierdzają gdyż widzieli Toma na miejscu jednak pojawia się problem gdyż Tom nic takiego nie pamięta.
W końcu okazuje się że nastoletni 4400 Boyd Gelder został zrekrutowany przez grupę Nova aby zabił T.J. Kim żeby nie mogła skompromitować organizacji. Gelder ma zdolność aby ludzie postrzegali go jako osobę taką jaką on zechce. Wreszcie udaje się aresztować Geldera i Tom może oczyścić się z zarzutów.

3

Gone (1):

W domu Diany pojawia się kobieta, Sara Rutledge, która twierdzi że jest siostrą Mai, ale Diana nie ufa kobiecie i robi testy DNA, niestety w między czasie kobieta porywa Maię.

4

Gone (2):

Diana prosi Alane by ta zabrała ją do odmiennej rzeczywistości w której szczęśliwie żyje z Maią, Alana ją tam zabiera ale Diana już nie chce stamtąd wrócić.
W rzeczywistym świecie Diana zaczyna mieć problemy ze zdrowiem.

5

Graduation Day:

Shawn coraz bardziej popada w schizofrenię wywołaną przez członka grupy Nova Daniela Armanda, w sprawie którego śledztwo prowadzą Tom i Diana. Richard zmuszony jest umieścić Shawna w zakładzie psychiatrycznym.
Isabelle niepokoi się stanem Shawna i na własną rękę zaczyna poszukiwania Armanda aby zmusić go do wyleczenia Shawna z choroby.
Od jednego z 4400 Alana otrzymuje dane człowieka przez którego zginęli jej mąż oraz syn, Alana postanawia się z nim spotkać.

6

The Home Front:

Oddział agentów szturmuje dom w którym ukrywa się jeden z członków Grupy NOVA jednak po wejściu okazuje się że w ostatniej chwili ktoś zdążył go uprzedzić o akcji. W międzyczasie agenci NSA przesłuchują Alane gdyż mają podejrzenia że jest ona powiązana z grupą Nova. Tom jest wściekły z powodu zatrzymania Alany.
W życiu Shawna ponownie pojawia się Nikki, jednak Isabelle jest o nią bardzo zazdrosna i czuje że Nikki jest dla nich zagrożeniem i daje do zrozumienia Shawnowi że Nikki może przytafić się coś złego...

7

Blink:

Tom spotyka się z Dianą w miejscu samobójstwa dziewczyny i przy okazji dziękuje Dianie za przysłanie kosza ciastek, w tej samej chwili Diana chciała podziękować mu za to samo i okazuje się że żadne z nich nie wysyłało do drugiego żadnych ciastek.
Detektyw informuje agentów że ofiara samobójstwa była pod wpływem narkotyku o nazwie 'Blink', który zawiera promicynę co może oznaczać że został wyprodukowany dla 4400.
W drodze powrotnej Tom zaczyna mieć halucynacje, widzi swojego ojca Mitcha Baldwina który jednak nie żyje od lat. Z kolei Diana zaczyna widzieć swojego byłego narzeczonego z którym kiedyś wiązała poważne plany na przyszłość.

8

The Ballad of Kevin and Tess:

Kevin Burkhoff ucieka przed agentam haspelcorp, kiedy go łapią zabierają go do magazynu na przesłuchanie w sprawie jego badań nad promicyną.
Tymczasem Shawn pomaga uratować gwiazdę rocka Nicka Crowleya, Shawn jest podekscytowany gdyż przez wiele lat był wielkim fanem Nicka, cieszy się że Nick zaprasza go na swój koncert i spędza z nim coraz więcej czasu, jednak Nick zaczyna wykorzystywać zdolnośc Shawna do własnych celów.

9

The Starzl Mutation:

Tom i Diana prowadzą śledztwo w sprawie dziwnych zabójstw osób ze zmutowanym chromosomem, jeden ze śladów prowadzi do Dennisa Rylanda ale on wszystkiemu zaprzecza.
W międzyczasie trwają przygotowania do ślubu Shawna i Isabelle jednak Shawn wciąż się waha.

10

The Gospel According to Collier:

Trwają poszukiwania Jordana Colliera, Tomowi i Dianie w poszukiwaniach pomaga Shawn.
Collier ujawnia się NTAC ale okazuje się że niewiele pamięta ze swojego poprzedniego życia.
Pojawienie się Jordana to szansa dla Kyle’a.

11

Terrible Swift Sword:

Collier po powrocie do Centrum przejmuje zarządzanie od Shwn’a i zaczyna kompletować zaufane osoby do realizacji swojego planu.
Aby sprawdzić czy Shawn mu bezgranicznie ufa w tym co robi poddaje Shwna próbie.
Ryland przyspiesza prace nad swoją armią.

12

Fifty-Fifty:

Collier i Davon, pracownik Centrum udają się do jednego z bezpiecznych domów Colliera gdzie czekają Shawn, Kevin i Tess. Davon zdecydowała że wstrzyknie sobie promicyne i nagra to na video. Kilka godzin później film ściągnięty z internetu ogląda NTAC. Przed wstrzyknięciem promicyny wyjaśnia że zastrzyki niedługo będą dostępne dla wszystkich i odkrycie w sobie zdolności będzie kluczem do lepszego świata.

Tom, Diana i agenci NTAC przeszukują Centrum 4400 jednak nie znajdują śladu Davon oraz promicyny.

W miedzy czasie stan Davon pogarsza się, Shaw próbuje ją uratować ale to mu się nie udaje. W tym momencie NTAC dociera do domu w którym przebywają Kevin, Tess, i Shawn, Kevin i Tess uciekają, w domu pozostaje zszokowany Shawn.

Tom i Diana jadą do Haspelcorp spytać Rylanda czemu promicyna powoduje śmierć, Ryland ujawnia że połowa ochotników przyjmujących promicyjnę zmarła w ciągu 48 godzin po jej podaniu, ktoś kto bierze promicynę ma szanse pół na pół.

 

Sezon 4

 4400 main 4

4400 sezon czwarty kontynuuje niesamowitą historię 4400 ludzi, którzy zostali nagle uprowadzeni i w równie tajemniczych okolicznościach powrócili na Ziemię. Mimo braku jakichkolwiek wspomnień związanych z pozaziemskimi doświadczeniami niektórzy zaczynają wykazywać niezwykłe zdolności, zarówno dobre jak i złe. Ten 4-dyskowy zestaw uznanego przez widzów i krytyków serialu zawiera wszystkie odcinki, które przedstawiają wszelki oczekiwania!(opis dystrybutora)

 

Odcinek:

 

1

The Wrath of Graham:

NTAC zostaje przydzielony nowy dyrektor, Meghan Doyle, która pomaga badać sprawę ucznia Grahama Holta. Graham wziął zastrzyk promicyny i rozwinął zdolność, która powoduje że ludzie zaczynają traktować go jak boga.
Tom odwiedza w więzieniu Isabelle aby znaleźć informacje o zniknięciu Alany. Kyle spotyka dziewczynę Cassie, która podpowiada mu jak wybudzić Shawna ze śpiączki.
Collier ma koszmary związane ze wzrastającą liczbą ofiar po wzięciu promicyny. Diana decyduje się zostawić Bena i Maie w Hiszpanii i powrócić do Seattle by odnaleźć swoją siostrę, która również wzięła promicyne.

2

Fear Itself:

Tom i Diana szukają osoby ze zdolnością powodującą nasilenie ludzkich lęków. Cassie zaprowadza Kylea do osoby posiadającej książkę, która zawiera proroctwo o Collierze. Brat Shawna, Danny chce wziąć zastrzyk promicyny czym Shawn nie jest zadowolony.
Isabelle dostaje ofertę przeniesienia do ośrodka dla nie groźnych ludzi ze zdolnościami.

3

Audrey Parker's Come and Gone:

Audrey Parker jest starszą kobietą, która bierze promicyne i rozwija zdolność projekcji astralnej. Shawn decyduje się ponownie otworzyć Centrum i zacząć publicznie uzdrawiać ludzi po mimo gróźb rządu. Kyle zaczyna wierzyć Cassie w proroctwo.

4

The Truth and Nothing But the Truth:

Diana odnajduje siostrę, której najwyraźniej powodzi się całkiem dobrze. Mieszka w hotelach, ubiera się w drogie rzeczy i ma kochającego chłopaka Colina, a wszystko to dzięki jej zdolności, która niestety wpędza ją w kłopoty.
Gdy chłopak April ginie, Diana stara się pomóc April i wychodzi na jaw że w morderstwo Colina zamieszane są osoby z wielkiej korporacji która miała przekazać łapówkę osobie aby ta zatwierdziła kontrakt rządowy na wadliwy sprzęt dla pentagonu.
Aby odpowiednie osoby zostały aresztowane April musi pojawić się w NTAC a to oznacza dla niej aresztowanie z powodu bycia promicyno-pozytywną, Diana przekonuje ją że powinna to zrobić dla Colina.
Do Shawna przychodzi senator, który był najbardziej zagorzałym przeciwnikiem 4400 i przekonuje Shawna aby ten kandydował w wyborach do rady miejskiej, jednak aby startować w wyborach musi być przeciwnikiem ogólnodostępności promicyny a co za tym idzie musi być przeciwnikiem Colliera.
W międzyczasie Isabelle pomaga Kyleowi w rozszyfrowaniu zakodowanych stron w księdze "White light".

5

Try the Pie:

Tom jedzie do miasta Evanston w poszukiwaniu Kylea jednak mieszkańcy wydają się być jacyś dziwni, namawiają go aby koniecznie spróbował placka. Tom znajduje dowód na pobyt Kylea w mieście jednak zostaje wyrzucony z miasta przez mieszkańców. Tom się nie poddaje i ponownie wraca do Evanston.
Kyle przebywa z Collierem, i rozmawia na temat książki "White Light", którą przetłumaczył z Isabelle. Kyle oznajmia mu że książka zawiera nazwiska znanych osób m.in. polityków, naukowców którzy muszą wziąć promicynę.
Maia po powrocie z Hiszpanii zaczyna mieć koszmary. Nie jest zadowolona z powrotu do Seattle.
Shawn chce startować do fotela rady miejskiej, Diana spotyka się z nim aby porozmawiać czy członkostwo w radzie miejskiej to dobry pomysł, zwłaszcza że koszmary Mai są związane z politycznym przeciwnikiem Shawna, który jest typowym politycznym cwaniakiem wykorzystującym wszystko aby wspiąć się po szczeblach politycznej kariery.

6

The Marked:

Bohaterem odcinka jest Curtis Peck, jest on jednym z 4400. Curtis jest scenarzystą, reżyserem i producentem filmów nisko nisko-budżetowych. Jego zdolnością jest to że pisząc scenariusz historia jest prawdziwa.
Curtis później pisze scenariusz o konspiracji dziesięciu najbogatszych, najpotężniejszych ludzi na świecie. Są oni biznesmenami, naukowcami itp.
Zostali oni wybrani przez ludzi z przyszłości aby sprzeciwili się Collierowi. Ludzie ci nazywani są Marked (naznaczenia).
Diana kontynuuje śledztwo i spotyka się z Curtisem w garażu, ostatecznie ukrywa go u Marco aby Curtis ukończył sceanariusz i wyjawił nazwiska wszystkich naznaczonych.
Jednak Curtis znika od Marco i później rezygnuje z pisania scenariusza.
Tom wysyła Meghan e-maila ze szczegółami dotyczącymi konspiracji. Następnego dnia Tom zostaje zatrzymany i odesłany do zakładu psychiatrycznego. Waszyngton twierdzi że Tom jest chory psychicznie. Meghan nie mogła nic zrobić aby zapobiec hospitalizacji. W szpitalu Tom zostaje "oznaczony".
W międzyczasie Kyle zabiera Shawna na spotkanie z Collierem jednak wcześniej Kyle prowadzi Shwna do Isabelle czym Shawn jest bardzo zaskoczony.

7

Till We Have Built Jerusalem:

Collier i jego zwolennicy przejmują kontrolę nad przemysłowa częścią Seattle, w odpowiedzi rząd wysyła oddział specjalny do unieszkodliwienia Colliera. Maia po wizji że wojsko zabije Colliera na własną rękę idzie go ostrzec.
Collier publicznie oznajmia że czas zakończyć ukrywanie się i ucieczki, że każdy promicyno-pozytywny może dołączyć do jego Miasta Obiecanego.
Isabelle stara się przeprosić Maie za wyrządzone krzywdy.
Shawn po mimo wplątania się w seks skandal nie rezygnuje z kandydowania do urzędu.

8

No Exit:

Tom, Diana, Jordan, Shawn, Kyle, Isabelle, Maia, Meghan, Marco, PJ i Brady budzą się w NTAC nie pamiętając jak oni się tam dostali. Złapani w pułapkę w budynku aby się z niego wydostać będą musieli odłożyć na bok dzielące ich różnice i zacząć współpracować aby się wydostać.

9

Daddy's Little Girl:

Richard zaskakuje Isabelle pojawiając się w Promise City jednak nagle wszystko się zmienia gdy Richard porywa ją aby zacząć nowe życie z córką.
Collier nie jest tym zadowolony.
W międzyczasie Tess traci kontrolę nad swoją schizofrenią, wydaje jej się że obchodzi 16-te urodziny i zmusza wszystkich w barze do ciągłego tańczenia a sama czeka na Bobbyiego. Kevin próbuje skontaktować się z Shawnem by jej pomógł.
Cassie podpowiada Kyleowi gdzie szukać Isabelle, gdy Kyle znajduje się na miejscu niemal w tym samym czasie pojawia się NTAC.

10

One of Us:

NTAC odwiedza Rebecca Parrish, dyrektor wywiadu państwowego aby okazać zaniepokojenie brakiem postępów w schwytaniu Tylerów a także sprawą Miasta Obiecanego.
Tomowi ponownie pojawia się znamię za uchem i zaczyna miewać dziwne sny oraz sytuacje. Pewnego ranka budzi się będąc innym człowiekiem.
Kevin Burkhoff pracuje nad uwarunkowaniami osób niezdolnych do wzięcia promicyny. Shawn idzie do Colliera aby wygłosił oświadczenie żeby ludzie chcący wziąć promicynę się wstrzymali do czasu określenia konkretnych badań jakie stwierdzą czy dana osoba będzie mogła wziąć promicynę i nie zagrozi to jej życiu, jednak Jordan nie zgadza się na wystąpienie.
W domu, w którym Richard ukrywa się z Isabelle pojawia się Lily...

11

Ghost in the Machine:

Wirus komputerowy atakuje na całym świecie oprogramowanie wyprodukowane przez firmę Drew Imortha.
W międzyczasie Maia odwiedza Miasto Obiecane i otrzymuje niezwykły prezent urodzinowy.

Na ulicach bankomaty zaczynają wyrzucać z pieniądze, spowodowane to jest błędem oprogramowania wyprodukowanego przez Ubient.
Tom i Diana odwiedzają Imotha który jest wściekły i uważa że za atak odpowiedzialny jest Collier. Tom mówi że dokładnie niewiadomo kto jest za to odpowiedzialny.
Po spotkaniu z Imorthem jadą do Miasta Obiecanego aby spytać Colliera kto jest za tym stoi, jednak niczego konkretnego się nie dowiadują. W czasie rozmowy Tom ma fantazje że zabija wszystkich wokoło.

Kyle jedzie do Centrum 4400 i porywa Kevina Burkhoffa.

12

Tiny Machines:

Meghan i Diana szukają sposobu usunięcia z Toma obcej osobowośći, jednak procedura jest niebezpieczna. Tymczasem Shawn znajduje pomoc w uwolnieniu Kevina z Miasta Obiecanego.
Danny po zrobieniu testu zgodności decyduje się wziąć promicynę, jednak skutki okazują się być tragiczne.

13

The Great Leap Forward:

NTAC prosi o pomoc Ruch w opanowaniu chaosu w mieście.
Przez zdolność Dannyego zaczynają umierać agenci w NTAC. Kevin Burkhoff podaje Dannyemu inhibitor jednak to powoduje że stan Dannyego bardzo się pogarsza przez kumulowanie się w nim promicyny.
Isabelle zostaje wysłana aby zabić Kylea jednak w ostatniej chwili rezygnuje z tego i jedzie uwolnić Toma i Colliera.
Seattle staje się Miastem Obiecanym...

Obsada:

Joel Gretsch Tom Baldwin
Jacqueline McKenzie Diana Skouris
Mahershala Ali Richard Tyler
Laura Allen Lily Moore Tyler
Patrick John Flueger Shawn Farrell
Chad Faust Kyle Racker
Conchita Campbell Maia Rutledge Skouris
Megalyn Echikunwoke Isabelle Tyler
Peter Coyote Dennis Ryland
Richard Kahan Marco Pacella
Billy Campbell Jordan Collier
Samantha Ferris Nina Jarvis
Kavan Smith Jed Garrity
Kaj-Erik Eriksen Danny Farrell
Brooke Nevin Nikki Hudson
Lori Triolo Linda Baldwin
Tristin Leffler Cassie Dunleavy
Jennifer Kitchen Juliet Delvecci

 
 

Podziel się!

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

4400

Dodatkowe informacje:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

  • Stwórz Konto
  • Zobacz Mini Tutorial