Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Ostatnia Moc (2013)

Opis:

O książce:

Jakub, młody nauczyciel pasjonujący się literaturą science-fiction, w wyniku wypadku zapada w stan śmierci klinicznej. Po powrocie do życia odkrywa w sobie nadnaturalne moce. Decyduje się wykorzystać je do walki ze Złem – staje się to jego misją. Jakub przeprowadza brawurowe akcje, odnosi wielkie sukcesy, ale... Istniejące gdzieś w otchłani wszechświata imperium Zła staje do walki.

 

Dramatyczne losy bohatera, spektakularne akcje i futurystyczne wizje wciągają czytelnika, zaś wewnętrzne rozterki bohatera, refleksje dotyczące świata, zmian jakie w nim zachodzą, a także dylematy moralne skłaniają do głębszej refleksji.

 

O Autorze:

Alfred J. Potocki – absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, z zawodu nauczyciel polonista. Wiele lat spędził w Stanach Zjednoczonych, imając się przeróżnych zajęć. „Ostatnia moc" to jego literacki debiut.

 

Fragment:

Wyłonił się na wizji tuż za plecami terrorysty. Ludzie siedzący na swoich miejscach wydali okrzyk, który można by określić jako wyraz głębokiego szoku. Jakub, pomimo że miał na sobie maskujący strój, po raz pierwszy od początku swej działalności poczuł się niezwykle niezręcznie. Było tak, jakby ktoś zdarł z niego ubiór, jakby był nagi. Bandyta, powodowany nagłym i nienaturalnym zachowaniem się zakładników, gwałtownie się odwrócił. A kiedy ujrzał stojącą przed sobą zjawę, której przed sekundą jeszcze nie było, zbladł i zadrżał. W odruchu desperacji pomieszanej ze strachem uczynił ruch ręką, próbując nacisnąć sporych rozmiarów czerwony przycisk umieszczony na metalowym pasie na jego brzuchu. Sytuacja stała się niebezpieczna.

Alfred J. Potocki 2013

 

 

wydawnictwo-wfw

 

Warszawska Firma Wydawnicza s.c.
ul. Chmielna 11/13
00-021 Warszawa
www.wfw.com.pl

Komentarze:

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

Ostatnia Moc (2013)

Additional Info:


Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial