Zacukrzony Mózg (2021)

Opis:

Zacukrzony mózg – niebezpieczny wpływ cukru na mózg
Czy wiesz, że mając zacukrzony mózg możesz być bardziej podatny na choroby? Współczesna dieta, która nic nie ma wspólnego ze zdrowym odżywianiem, a jedynie przepełniona jest nadmiarem cukru w organizmie i tłuszczami trans (złymi tłuszczami), to niestety droga prowadząca do wyniszczenia. Nie tylko naszego mikrobiomu, ale przede wszystkim całego organizmu oraz osłabienia pracy mózgu. Zacukrzony mózg wpływa na rozwój wielu chorób, takich jak miażdżyca, cukrzyca, nowotwory, depresja, zanik pamięci, a nawet choroby neurodegeneracyjne. Nadmierne spożywanie i łączenie tych dwóch produktów (cukru i tłuszczy trans), sprawia że mózg po prostu się kurczy.

 

Dlaczego mózg się kurczy i jak dieta ketogeniczna wpływa na zdrowie mózgu i poprawę pamięci?
Doktor Mike Dow, jako ekspert w dziedzinie zdrowia mózgu uświadamia o szkodliwości cukru i jego niekorzystnym wpływie na chemię naszego mózgu. Podpowiada jak możemy temu zaradzić i jak odtruć organizm z nadmiaru cukru. Wyjaśnia, jak łatwo się od niego uzależnić i wpaść w pułapkę kompulsywnego objadania się doprowadzając do zacukrzenia mózgu. W oparciu o najnowsze badania naukowe dotyczące diety, podaje sposoby na zerwanie ze złymi nawykami pokarmowymi, które odpowiadają za rozwój chorób – otyłość brzuszną, brak energii i ciągłe zmęczenie. Wyjaśnia, jak przy pomocy prawidłowej diety dla mózgu i zdrowemu odżywianiu poprawić swoją pamięć. A także samopoczucie i wygląd zewnętrzny. Przekonuje, że wystarczy zastosować proste zmiany w sposobie odżywiania i ograniczyć spożywanie cukru i tłuszczów trans (złych tłuszczów), aby być pięknym i zdrowym. W momencie, kiedy postawisz na zdrowe odżywianie, superżywność, naturalne probiotyki, efekty zauważysz bardzo szybko. Doktor Mike zmotywowany przełomowymi osiągnięciami naukowymi, ujawnia szokującą rzeczywistość dotyczącą zachodnich diet. Udowadnia, że niezdrowe pokarmy, które codziennie jemy, szkodzą naszemu zdrowiu, a tym samym nie wpływają na poprawę pamięci. Nie tylko niszczą nasz mikrobiom i cały organizm, ale w rzeczywistości zmniejszają wydolność naszego mózgu.

 

Jaka jest prawidłowa dieta dla mózgu pozwalająca zerwać ze złymi nawykami i kompulsywnym objadaniem się?
Z książki, dowiesz się, jaka jest odpowiednia dieta dla mózgu. I jak krok po kroku wprowadzać efektywne oraz trwałe zmiany w swoim codziennym odżywianiu. Pozwoli Ci to zerwać z kompulsywnym objadaniem się oraz odtruć organizm z nadmiaru szkodliwego cukru. Dzięki temu odzyskasz władzę nad głęboko zakorzenionymi zachciankami. Dodatkowo zadbasz o swoją sylwetkę i zgubisz kilka zbędnych kilogramów. Przekonasz się czym jest ketoza i dlaczego stan ketozy to efektywne spalanie tłuszczu tak bardzo pożądane przez osoby odchudzające się. Autor prezentuje klinicznie potwierdzony 3-etapowy plan. Dzięki, któremu wyeliminujesz złe tłuszcze i cukier. A zwiększysz zawartość przyjaznych tłuszczów oraz naturalnych probiotyków w swojej codziennej diecie dbając przy okazji o zdrowie mikrobiomu. Dodatkowo podpowiada jak zbawienne dla organizmu jest wzbogacenie swojego odżywiania o superżywność.

 

Prozdrowotne działanie śródziemnomorskiej diety ketogenicznej, która wzmacnia mózg i usuwa otyłość brzuszną oraz wszelkie choroby
Doktor Dow przedstawia prozdrowotną metodę opartą na zdrowym odżywianiu, która pozwala poprawić pamięć i kondycję umysłową. A także pozbyć się otyłości brzusznej. Oferuje wykaz najnowszych badań naukowych, oraz najlepszą dietę dla zdrowia mózgu i dobrego samopoczucia – połączenie diety ketogenicznej z śródziemnomorską. Jedzenie keto inspirowane dietą śródziemnomorską pozwala zwiększyć poziom serotoniny i dopaminy w mózgu, co korzystnie wpływa na zdrowie, a także na wprowadzenie organizmu w stan ketozy, czyli efektywnego spalania tłuszczu. Łączy również autohipnozę i inne techniki, które w naturalny sposób pozytywnie wpływają na kondycję mózgu i poprawę pamięci. Przedstawia przepisy oraz produkty superfoods (superżywność) gwarantujące wzrost komórek i odtrucie przesłodzonego mózgu, usuwając jednocześnie oponkę i tłuszcz z brzucha.

Odtruj zacukrzony mózg i żyj dłużej

wydawnictwo vital

Wydawnictwo Vital
ul. Antoniuk Fabryczny 55 lok. 24
15-762 Białystok

Książka dostępna na:
www.talizman.pl/

www.studioastro.pl/

 

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

Zacukrzony Mózg (2021)

Dodatkowe informacje:

 • Autor: Mike Dow
 • Tytuł Oryginału: Sugar Brain Fix.
 • Gatunek: PoradnikiZdrowie
 • Liczba Stron: 420
 • Rok Wydania: 2020
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 450 x 205 mm
 • ISBN: 9788381685887
 • Wydawca: Vital
 • Miejsce Wydania: Białystok

Podziel się!


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
 • Zobacz Mini Tutorial