Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Prosty Kurs Czytania Z Dłoni (2021)

Opis:

Chiromancja, czyli czytanie z dłoni, to sztuka, której każdy może się nauczyć
Kiedy myślimy o wróżeniu z ręki, z pewnością wielu z nas od razu przed oczami staje obraz starszej kobiety, ubranej w kolorowe ubrania, z chustą na głowie, często o ciemnej karnacji skóry. Otoczona aurą tajemniczości, ujmując czyjąś dłoń, kreśli na niej delikatnie linie, wróżąc, jaka będzie przyszłość osoby, która przyszła po poradę. Czy będzie szczęśliwa w miłości, czy zbuduje dobre relacje z bliskimi? Wróżba mówi o zdrowiu i długości życia, bywa, że również o śmierci. Na czym polega czytanie z dłoni? Czy jest to trudne? Kto może się tego nauczyć? Otóż wróżenie z ręki nie jest sztuką zarezerwowaną tylko dla wąskiego grona osób. Rozumiejąc zasady czytania z dłoni i poznając znaczenie linii, wróżb i symboli, które zdradzają nasze dłonie, tej sztuki każdy może się nauczyć.

Czytanie z dłoni – współczesna forma doradztwa i coachingu życiowego
Czytanie z dłoni, nazywane też chiromancją, powiązane jest z chirologią, czyli badaniem wnętrza dłoni. Mówi się, że zainteresowanie tą formą przewidywania przyszłości sięga nawet 4500 lat wstecz! Jest – jak się okazuje – najłatwiejszą metodą nie tylko wróżenia, ale także planowania życia. Osoby zajmujące się chiromancją uważają, że ta sztuka doskonale wpisuje się we współczesne doradztwo, mentoring i coaching życiowy. Pomaga zrozumieć przyjaciół i rodzinę, łączące nas relacje oraz własne silne strony i wyzwania. Chirologia i chiromancja to też doskonały sposób trenowania intuicji i wzbogacenie rozwoju duchowego.

 

Dowiedz się, jakie znaczenie mają linie na dłoniach i wykorzystaj to w swoim życiu
Zaintrygowany? Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat czytania z dłoni? Poznać zasady chiromancji i znaczenie poszczególnych linii na dłoniach? Oto twój najlepszy poradnik o chiromancji! Autorka podkreśla, że przedstawione informacje są proste, jasne i przejrzyste. A dzięki zawartym w tej publikacji dokładnym rysunkom zrozumiesz, o czym jest mowa w książce. Dowiesz się z niej na pewno, że mamy cztery główne linie. Są to linie serca, głowy, życia i przeznaczenia. Wszystkie cztery dają razem szczegółowy obraz życia człowieka. Pokazują jego jakość, potencjał i życiowe wybory, wzajemne oddziaływanie aspektów fizycznych, emocjonalnych, intelektualnych i tych ważnych dla rozwoju duchowego.

 

Jakie znaczenie mają poszczególne linie na dłoniach? Linia serca, która dotyka linii głowy, mówi o tym, że osoba jest zaborcza w związku. Z kolei linia głowy długa i wyraźna oznacza osobę sprawiedliwą, którą cechuje idealizm. Przerwy na linii życia świadczą o zmianie sposobu życia i to od naszego podejścia do tych zmian zależy, czy zakończą się one sukcesem. Poznasz również wszystkie linie pomocnicze i ważne obszary na dłoni, znaki oraz symbole. Linie Apolla czy Merkurego, linia szczęścia, linia intuicji, podróży czy pieniędzy, pierścień Salomona, bransolety życia – to tylko niektóre z nich. W odczytach, które wkrótce będziesz przeprowadzał, nie może zabraknąć informacji, jakie we wróżbach przekazują kciuk i pozostałe palce. Czy wiesz, że kciuk wysoko osadzony na dłoni cechuje prawdziwych wędrowców, którzy są zawsze gotowi na przygodę i podróże? Nisko osadzony kciuk mają z kolei osoby bardzo ostrożne w kwestiach bezpieczeństwa. Zanim się na coś zdecydują, długo badają „teren”.

 

Poznaj tajniki chiromancji z tym niezwykłym podręcznikiem!
Dlaczego warto poznać tajniki sztuki czytania z dłoni? Otóż, jak mówi Autorka, sam tworzysz własne przeznaczenie. Ponieważ nic nie jest ustalone na zawsze, ale z mapą życia na dłoni łatwiej zaplanować trasę i omijać przeszkody na twojej ścieżce. A przede wszystkim odkrywać cudowną skarbnicę potencjału, który wciąż czeka, byś go rozwinął. Godnym uwagi jest to, że Autorka zapewnia, że dzięki jej podręcznikowi nauka chiromancji nie zajmie ci dużo czasu, a ta ekscytująca podróż da niesamowitą satysfakcję. Będziesz umiał nie tylko odkryć przyszłość, ale również zrozumieć przeszłość i w pełni cieszyć się teraźniejszością.

 

wydawnictwo studio astropsychologii

Wydawnictwo Studio Astropsychologii
ul. Antoniuk Fabryczny 55 lok. 24
15-762 Białystok

Książka dostępna na:
www.talizman.pl/

Twoja przyszłość na dłoni!

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

Prosty Kurs Czytania Z Dłoni (2021)

Dodatkowe informacje:


Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial