Kuchnia Według Zasad Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (2020)

Opis:

Autor, Georg Weidinger, znany lekarz, wspólnie ze swoją żoną, opracowali dietę opartą na tradycyjnej medycynie chińskiej. Zasady gotowania według Pięciu Przemian dostosowali do zachodniego współczesnego świata.

 

Opracowane przez nich dania nie tylko dobrze smakują, ale również stanowią bazę do powrotu do zdrowia i prawidłowego odżywiania. Oferują dietę, która oczyszcza organizm, poprawia pracę układu trawiennego i wpływa na procesy regeneracyjne. Również zwolennicy potraw wegetariańskich, wegańskich i bezglutenowych będą zadowoleni z zaproponowanych uzdrawiających potraw.

 

Co jeść, aby nie odczuwać głodu i mieć dużo energii?

 

Możesz jeść wszystko, jeśli po zjedzeniu masz wiele energii. To podstawowa zasada, której powinieneś przestrzegać. Jeśli po posiłku jesteś zmęczony, to albo zjadłeś zbyt dużo (albo zbyt mało), o złej porze lub po prostu zjadłeś coś, co ci nie służy. W tej książce znajdziesz odpowiedzi na pytania: co jeść aby nie odczuwać głodu, a przede wszystkim, co jeść, aby po jedzeniu nie czuć się zmęczonym i ociężałym. Ponieważ bardzo ważne są ciepłe śniadania, w tej książce znajdziesz wiele pomysłów na nie. Możesz je dowolnie mieszać i modyfikować.

 

Kuchnia według Pięciu Przemian odmieni twoje życie

 

Wszyscy składamy się z energii i substancji. To po to jemy, pijemy i oddychamy, aby utrzymać organizm w równowadze i mieć wystarczającą ilość energii do życia. Jeśli dobrze jesz i pijesz, a do tego prawidłowo oddychasz, masz silne, zdrowe wnętrze i czujesz się dobrze. To jest coś, do czego dążą wszyscy. Jednak nie zawsze się tak czujesz. Dzięki tej książce odkryjesz tajemnicę złego samopoczucia i braku energii. Znany lekarz i specjalista tradycyjnej medycyny chińskiej wraz z żoną pomogą ci w ciągu 30 dni odzyskać równowagę w organizmie, pozbyć się dolegliwości i odzyskać radość życia. Ich program oparty na kuchni według Pięciu Przemian został zmodyfikowany i dostosowany do potrzeb zachodniego, zabieganego człowieka.

 

Jak jeść, aby nie przytyć i cieszyć się zdrowiem?

 

Autor twierdzi, że nasze pożywienie powinno być też naszym lekarstwem. Dlatego warto się zastanowić nad tym, co jeść i jak jeść. Jak najlepiej obrać odpowiednie składniki do potrzeb swojego organizmu i wesprzeć go w procesie uzdrawiania? W przyswajaniu składników odżywczych oraz prawidłowej przemianie materii pomoże ci 10 zasad zdrowego odżywiania, które opracowali autorzy. W tej książce zasady te zostały zaprezentowane w bardzo uproszczony sposób, ale równie skuteczny. Wszystkie z nich są proste i łatwe do wykonania, wystarczy się do nich stosować, aby poprawić stan zdrowia i odzyskać energię. Podstawy tradycyjnej medycyny chińskiej autorzy dostosowują do potrzeb zachodniego człowieka.

 

Sprawdź, czy dobrze trawisz gluten

 

Jeśli twój organizm jest silny, z pewnością poradzi sobie z trawieniem glutenu. Jednak gluten zawsze stanowi wyzwanie dla naszego wnętrza. W książce znajdziesz informacje, jak sprawdzić swoją tolerancję na gluten. Jest to prosta metoda oparta na rozpoznawaniu objawów chorób ze stanu języka. Autorzy, po wieloletnich doświadczeniach, swój program opierają na eliminacji glutenu z diety. Proponują inne zboża, na przykład proso, ryż i owies. W krótkim czasie zaobserwujesz u siebie wzrost energii i poprawę samopoczucia.

 

W tej wyjątkowej publikacji znajdziesz zdrowotne przepisy kulinarne:

• opracowane i przetestowane przez dietetyka,

• zgodne z tradycyjną medycyną chińską,

• mięsne, wegetariańskie i wegańskie,

• prawie wyłącznie bezglutenowe,

• dostosowane do zachodnich standardów,

• oparte na zasadach Pięciu Przemian.

 

Gotuj dla zdrowia.

 

 

wydawnictwo vital

Wydawnictwo Vital
ul. Antoniuk Fabryczny 55 lok. 24
15-762 Białystok

Książka dostępna na:
www.talizman.pl/

www.wydawnictwovital.pl/

 

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

Kuchnia Według Zasad Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (2020)

Dodatkowe informacje:


Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial