Anatomia Pilatesu (2020)

Opis:

Ćwiczenia pilates – na co pomagają? Z pomocą przychodzi Anatomia pilatesu
Pilates to niezwykle przyjemny system ćwiczeń łączący w sobie elementy jogi, tai-chi, gimnastyki i baletu. To trening dla ciała i ducha, dzięki któremu bez większego wysiłku schudniesz i umięśnisz swoje ciało, zadbasz o zgrabną sylwetkę i płaski brzuch. Wzmocnisz kręgosłup i plecy, rozciągniesz i uelastycznisz mięśnie, a także nauczysz się, jak utrzymywać prawidłową postawę ciała. Anatomia pilatesu to zestaw ćwiczeń, który działa rewelacyjnie nie tylko na ciało, ale również i umysł. Wzmacnia siłę fizyczną, elastyczność i koordynację ruchów, redukuje poziom stresu, polepsza koncentrację, sprzyja lepszemu samopoczuciu i relaksuje.

 

Pilates możesz wykonywać w domu
Jeśli chcesz cieszyć się zgrabną sylwetką być sprawny w każdym wieku, to zacznij ćwiczyć pilates. Nie tylko zwiększysz wytrzymałość i siłę , ale również zmniejszysz ból mięśni oraz ich różne dolegliwości. Ponadto, zyskasz większą płynność ruchów, poprawisz gibkość, a także zwiększysz mobilność stawów. Dzięki Autorom tej książki, którzy są wybitnymi profesjonalistami w dziedzinie pilatesu, poznasz technikę wykonywanych ćwiczeń, które zapewnią Ci także równowagę fizyczną i umysłową. Rael Isacowitz jest światowej sławy praktykiem i nauczycielem pilatesu z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem, który słynnie z wyjątkowej sprawności fizycznej, a także sztuki integracji ciała z umysłem i duchem. Natomiast Karen Clippinger jest specjalistką od anatomii funkcjonalnej w tańcu, pozycji ciała, kinezjologii oraz pilatesu.

 

Pilates likwiduje cellulit i rzeźbi brzuch, a także wzmacnia kręgosłup i mięśnie
Dzięki temu bestsellerowemu poradnikowi, poznasz 46 prostych ćwiczeń na różne partie ciała, które będziesz mógł sam wykonywać w domu, i których efekty zauważysz bardzo szybko. Zestaw ćwiczeń na płaski brzuch, na kręgosłup, także ćwiczenia oddechowe czy rozciągające. Bez większego wysiłku zadbasz o te części swojej sylwetki, które według Ciebie wymagają wyszczuplenia. Wyrzeźbisz brzuch i sprawisz, że stanie się on płaski, pozbędziesz się bólu pleców, a także zlikwidujesz cellulit. Ponadto wzmocnisz i rozciągniesz określone mięśnie oraz dowiesz się, które z nich są aktywowane podczas każdego ćwiczenia. Ważne, aby przy tym kontrolować swój oddech, łącząc go z umysłem. Uświadomienie sobie każdego ruchu, pozwoli Ci wykonać określone ćwiczenie jak najdokładniej. Będziesz mógł je w pełni kontrolować i dogłębnie odczuwać.

 

Anatomia pilatesu to bogato ilustrowany przewodnik dla początkujących, fizjoterapeutów i profesjonalistów
Z tego praktycznego poradnika skorzystają zarówno początkujący uczniowie, jak i fizjoterapeuci, a także inni profesjonaliści posiadający rozległą wiedzę w dziedzinie anatomii człowieka. Wspaniałe ilustracje szczegółowo pokazują, które elementy Twojego ciała pracują podczas poszczególnych ćwiczeń. Poznasz główne mięśnie, listy mięśni i informacje anatomiczne, które dołączone są do wskazówek technicznych każdego wykonywanego ćwiczenia. Dzięki profesjonalnym medycznym szkicom dowiesz się, jak powinieneś efektywnie ćwiczyć.

 

Pilates to gimnastyka dla wszystkich – bez względu na wiek i poziom zaawansowania
Anatomia pilatesu pozwoli Ci dostosować program treningowy do własnych potrzeb, ponieważ prezentuje rozmaite techniki pilatesu, jakie się do tej pory pojawiły. Stanowi także bazę rzetelnych informacji dla wszystkich profesjonalistów i zwolenników pilatesu w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Znajdziesz w niej różnorodne techniki oddychania, koncentracji i samoświadomości zapewniające wyjątkowe doznania podczas ćwiczeń. Wzmocnią przy tym Twój umysł i ciało. Kręgosłup, stawy i mięśnie – one wszystkie są trenowane i eksploatowane podczas ćwiczeń pilates. Wybierz to, co będzie dla Ciebie najlepsze i krok po kroku doskonal swoje umiejętności, aby osiągnąć pełną harmonię ducha i ciała. Nie od dziś wiadomo, że w zdrowym ciele zdrowy duch!

 

Pilates dla ciała i ducha

 

wydawnictwo vital

Wydawnictwo Vital
ul. Antoniuk Fabryczny 55 lok. 24
15-762 Białystok

Książka dostępna na:
www.talizman.pl/

www.wydawnictwovital.pl/

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

Anatomia Pilatesu (2020)

Dodatkowe informacje:


Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial