Jak Schudnąć W 4 Krokach – Dieta 4×4 (2020)

Opis:

Jak schudnąć i w miesiąc zgubić brzuch?
Chcesz schudnąć, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Już od dawna planujesz, że zrobisz coś dla siebie, jednak nie bardzo Ci to wychodzi? Oczekujesz natychmiastowych efektów, a niestety nie robisz nic w tym kierunku? Dobrze trafiłeś. Dzięki tej książce weźmiesz się w końcu za siebie i przekonasz się, że to prostsze niż myślisz.

 

Sztuczki ułatwiające odchudzanie
Autorka, certyfikowana trenerka personalna, prezentuje program żywieniowy połączony z 4-minutowymi treningami – ćwiczeniami tabata, który sprawia, że wiele gwiazd Hollywood, takich jak Carrie Underwood i Jennifer Lopez, utrzymuje prawidłową wagę. Sekretem ich doskonałej budowy ciała jest dieta, łącząca aktywność fizyczną i zdrowe odżywianie. Tym, co wyróżnia tę metodę, jest fakt, że pozwala ona nie tylko schudnąć i pozbyć się otyłości brzusznej, ale daje także dużo energii, zwiększając przy tym masę mięśniową.

 

Płaski brzuch i silne mięśnie
Dieta 4×4 została stworzona przez Erin Oprea, guru fitness. Dzięki swojemu doświadczeniu, Autorce udało się stworzyć dietę odpowiednią zarówno dla mężczyzn i kobiet, która łączy siłę mięśni i odchudzanie. Jej zdrowy styl życia odnosi się do 4 konkretnych rad żywieniowych, których przestrzeganie skutkuje utratą wagi oraz zmniejszeniem ryzyka rozwoju chorób, takich jak: schorzenia serca, cukrzyca, a nawet rak. Ponadto normalizuje stężenie cukru we krwi, wzmacnia umysł i poprawia samopoczucie. Wpływa korzystnie zarówno na działanie organów wewnętrznych, jak i wygląd.

 

Jak schudnąć i rozbudować mięśnie ramion, nóg oraz tułowia?
Ten bazujący na koncepcji zdrowia i szczupłości program, łączy ze sobą elementy zdrowego odżywiania i treningu w jedną całość. Wystarczy, że ograniczysz spożywanie 4 kluczowych produktów – skrobi, cukru, sodu i alkoholu oraz będziesz wykonywał 4-minutowe tabaty, a rozbudujesz mięśnie ramion, nóg i tułowia. W zaledwie jeden miesiąc Twoje ciało stanie się silniejsze i bardziej sprawne, a Ty uświadomisz sobie, jaki negatywny wpływ miały te substancje na Twój organizm.

 

Co zrobić, żeby waga zaczęła spadać?
W książce znajdziesz szczegółowe instrukcje i zdjęcia, dzięki którym Autorka prezentuje aż 30 wersji 4-minutowych ćwiczeń, które będziesz mógł podzielić na trzy poziomy: początkujący, średnio zaawansowany i zaawansowany. Pozwolą Ci one wyeliminować wzdęcia i osiągnąć bardziej płaski brzuch, zwiększyć masę mięśniową i wydolność metaboliczną, a także poprawić kondycję. Diecie 4×4 przyświeca idea, którą każdy z nas potrafi wprowadzić w codzienne życie. Pod jej wpływem zmieniamy sposób, w jaki myślimy o żywieniu, bo to nie jest dieta, a styl życia.

 

Odkryj 4 korzyści dla Twojego zdrowia i wyglądu

 

wydawnictwo vital

Wydawnictwo Vital
ul. Antoniuk Fabryczny 55 lok. 24
15-762 Białystok

Książka dostępna na:
www.talizman.pl/

www.wydawnictwovital.pl/

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

Jak Schudnąć W 4 Krokach – Dieta 4×4 (2020)

Dodatkowe informacje:


Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial