Tantryczny Masaż Lingam (2020)

Opis:

Masaż lingam – głęboki dostęp do męskiej seksualności

Sanskryckie słowo „lingam” oznacza nie tylko męskie genitalia pod względem anatomicznym, jest to również symbol siły i kultu męskości. Masaż lingam jest wsparciem dla mężczyzn, którzy chcą doświadczyć oraz poszerzyć fizyczny, psychiczny oraz duchowy wymiar swojej seksualności. Jego początki sięgają Josepha Kramera, który opracował tę metodę około 20 lat temu. W książce wykorzystano jego wiedzę z zakresu współczesnych badań seksualnych, pracy z ciałem, tantry i taoizmu. Dzięki informacjom zawartym w tym poradniku, nauczysz się wykonywać tantryczny masaż lingam oraz posiądziesz dogłębną wiedzę na temat anatomicznych, fizjologicznych i psychologicznych podstaw męskiej seksualności. Dzięki temu, nie tylko wzbogacisz swoje życie intymne, ale również wejdziesz na nowy poziom relacji z partnerem.

 

Eksperci masażu tantrycznego i erotycznego odkrywają przez Tobą sekrety rozkoszy
Coraz większa liczba mężczyzn poszukuje nowej, świadomej i w pełni satysfakcjonującej seksualności. Dlatego, po ukazaniu się książki „Tantryczny masaż yoni” przyszedł czas na jej męski odpowiednik! Michaela Riedl, autorka pierwszej części poradnika o masażu erotycznym oraz Klaus Jürgen Becker, specjalista tantry, masażu oraz technik oddechowych, połączyli swoje siły tworząc ponadczasową i kompletną publikację opisującą tajniki adorowania lingam. Książka skierowana jest zarówno do mężczyzn chcących odkryć lub pogłębić swoją seksualność, jak i kobiet pragnących poznać tajemnice męskiej rozkoszy.

 

Masaż lingam, to coś więcej niż masaż miejsc intymnych
Praktyczne porady Autorów obnażą przed Tobą świat męskiej rozkoszy! Odkryjesz, jak krok po kroku, wykonać jeden z najbardziej zmysłowych masaży tantrycznych – masaż lingam. Dzięki prostym, lecz rzeczowym wskazówkom, dowiesz się, w jaki sposób budować atmosferę w sypialni, wykonać nastrajający masaż całego ciała, a także stopniowo wzbudzać pożądanie partnera. Odkryjesz jak ważne jest świadome wzmacnianie mięśni dna miednicy, tzw. mięśni Kegla, które mają bezpośredni wpływ na doznawanie silniejszych orgazmów. Autorzy opisali tu również proste ćwiczenia pomagające zachować pełną kontrolę nad wytryskiem – to oznacza koniec problemów z przedwczesnym wytryskiem, stanowiącym zmorę wielu par!

 

Dzięki tej książce odkryjesz również:

– czy wielokrotne orgazmy są jedynie przywilejem kobiet,
– tajemnice erekcji np. co oznacza jej brak, w jaki sposób ją wywołać, skąd się biorą zaburzenia i jak sobie z nimi poradzić,
– skuteczne sposoby podnoszenia energii seksualnej i pożądania u mężczyzny,
– połączenie prostaty i punktu G,
– masaż prostaty, mający pozytywny wpływ nie tylko na potencję ale również zdrowie,
– relacje mężczyzn, którzy doświadczyli masażu lingam.

Tajemnice męskiej rozkoszy obnażone!

 

wydawnictwo vital

Wydawnictwo Vital
ul. Antoniuk Fabryczny 55 lok. 24
15-762 Białystok

Książka dostępna na:
www.talizman.pl/

www.wydawnictwovital.pl/

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

Tantryczny Masaż Lingam (2020)

Dodatkowe informacje:


Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial