Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Anielskie Liczby (2020)

Opis:

Co oznaczają sekwencje liczb, które stale widzisz? To anielskie liczby
Czy w swoim życiu często spotykałeś się z powracającą sekwencją tych samych liczb – na tablicach rejestracyjnych, numerach paragonów, numerach lotu i na zegarze w telefonie? Widzisz wszędzie 1:23, 11:11, a może 67891? Musisz wiedzieć, że nie są to zwykłe liczby. To anielskie liczby. Tak aniołowie chcą Ci przekazać wiadomość. Ty musisz ją tylko usłyszeć i zrozumieć. Pomoże Ci w tym brytyjski ekspert zajmujący się kontaktami z tymi boskimi istotami. Kyle Gray zgłębia tajniki duchowości od kilkunastu lat. Teraz odkryje przed Tobą prawdziwe przesłania aniołów.

 

Aniołowie istnieją. By je usłyszeć, wsłuchaj się w swój wewnętrzny głos
Choć żyjemy w mocno zabieganym i naszpikowanym elektroniką świecie, wiara w anioły wydaje się być jeszcze większa. Wyniki sondażu przeprowadzonego w 2016 roku wykazały, że spośród 2000 przebadanych Brytyjczyków jedna trzecia wierzy w istnienie aniołów. A 1 na 10 przyznaje, że doświadczył spotkania z taką istotą. Według najnowszych badań przeprowadzonych z kolei w Stanach Zjednoczonych, aż 8 na 10 Amerykanów wierzy w anioły. Autor uważa, że to świetna wiadomość! Bo prosząc w modlitwie o ich wsparcie, z pewnością otrzymasz odpowiedź. Nie musisz być medium. Jak więc nawiązać kontakt z aniołami? Wsłuchuj się w swój wewnętrzny głos, również w głosy płynące z zewnątrz. Nie ignoruj wskazówek z tych źródeł. Głosy aniołów są tak głośne, jak silna jest nasza wola ich usłyszenia. Lub ujrzenia, ponieważ ukryte anielskie przesłania i dowody ich obecności możesz zauważyć w elektronicznych środkach przekazu. Żyjemy w erze cyfrowej, dlatego anioły do komunikacji z ludźmi mogą używać zegarów elektronicznych. Tak ukazując im przesłania w postaci sekwencji liczb, takich jak na przykład 11:11.

 

Anielskie liczby – niech ta książka będzie Twoim przewodnikiem i Twoją wyrocznią
Opisane w tej książce anielskie liczby oraz Anielski Kod mogą mieć pewne cechy wspólne z numerologią pitagorejską, jednak – jak zaznacza Gray – informacja o każdej z liczb pochodzi z niebiańskiej inspiracji i channelingu. A nie z matematycznych wyliczeń. Posiłkując się wiedzą zawartą w tej publikacji, możesz do klasycznych metod numerologicznych włączyć stosowanie liczb anielskich. Pobudzi to Twoją duchową percepcję, dzięki której usłyszysz wezwania swojej duszy i dostrzeżesz sposób, w jaki aniołowie chcą Cię wspierać w Twojej życiowej drodze. Przewodnik możesz również traktować jako wyrocznię. Kiedy masz zmartwienie, problem, potrzebujesz porady, po medytacji i modlitwie po prostu otwórz książkę na przypadkowej stronie, a pierwsze liczby, które ujrzysz, będą szukaną odpowiedzią. Usłyszysz anielski głos!

 

Anielskie przesłania we współczesnym świecie

 

wydawnictwo studio astropsychologii

Wydawnictwo Studio Astropsychologii
ul. Antoniuk Fabryczny 55 lok. 24
15-762 Białystok

Książka dostępna na:
www.talizman.pl/

Komentarze:

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

Anielskie Liczby (2020)

Additional Info:


Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial