Elektroakupunktura Do Użytku Domowego I Praktyki Terapeutycznej (2020)

Opis:

Elektroakupunktura – jak działa?
Elektroakupunktura stanowi połączenie akupunktury, która wykorzystywana jest w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej od tysięcy lat, z nowoczesnymi możliwościami technicznymi naszych czasów. Igły zastąpione zostały prostym i tanim urządzeniem emitującym prąd o niskim napięciu, który skutecznie i bezboleśnie pobudza strumień energii życiowej właściwy dla ciała danej osoby (Chi), znosi blokady oraz odprowadza nadmierny przepływ energii tam, gdzie wywołuje on zjawiska chorobowe. Dzięki tej książce dowiesz się jakie dobroczynne działanie niesie ze sobą stosowanie elektroakupunktury oraz prądu o niskiej mocy.

 

Lecznicze właściwości prądu
Naukowcy i eksperci od dawna wiedzą, że zastosowanie prądu o niskiej mocy ma działanie lecznicze. Elektrostymulacja wykorzystywana jest zarówno w fizykoterapii, kosmetyce, jak i onkologii. Przeprowadzane pomiary elektryczności ciała ludzkiego pokazują jednoznacznie: na chorych i bolących organach, nerwach i częściach ciała aktywność bioelektryczna jest bardzo niska lub nie występuje wcale. Przy dopływie delikatnych strumieni często udaje się usunąć dolegliwości i zauważalnie reaktywować elektryczność ciała tam, gdzie była zablokowana. Jest to również doskonały sposób na przywrócenie w organizmie równowagi kwasowo-zasadowej. Zobacz jak bezpiecznie zastosować prąd o niskiej mocy do samoleczenia!

 

Elektroakupunktura dla każdego
Dr Günter Harnisch, ekspert w dziedzinie medycyny naturalnej i ludowej, stworzył publikację adresowaną zarówno do laików, pragnących stosować elektroakupunkturę w domowym zaciszu, jak i wszystkich zawodowych terapeutów, chcących pogłębić swoją wiedzę. Udziela w niej odpowiedzi na najbardziej podstawowe pytania, jak te o częstotliwość stosowania elektroakupunktury, stymulację punktów akupunkturowych, a przede wszystkim przyporządkowanie ich odpowiednim meridianom, wraz z ich szczegółowym omówieniem. W obszernym leksykonie chorób i dolegliwości przedstawia ponad 100 konkretnych propozycji terapii wraz z punktami jakie należy stymulować oraz dodatkowymi środkami zaradczymi.

 

Elektroakupunktura pomocna między innymi w:
– alergiach,
– astmie,
– nowotworach,
– artretyzmie,
– bólach głowy (również migrenowych),
– zrzucaniu zbędnych kilogramów,
– depresji,
– grypie i gorączce,
– menopauzie,
– wzdęciach,
– katarze (w tym siennym),
– nadciśnieniu,
– osteoporozie,
– reumatyzmie,
– wypadaniu włosów,
– cellulicie,
– problemach skórnych,
– zapaleniu gardła,
– trądziku,
– egzemie,
– rwie kulszowej,
– rozedmie płuc,
– eliminacji zmarszczek i oznak starzenia,
– różnego rodzaju uzależnieniach np. od leków, alkoholu czy narkotyków.

 

Punkty akupunkturowe – jak je odnaleźć
Autor sprawił, że odnalezienie odpowiedniego punktu akupunkturowego jest niezwykle proste. Można to zrobić przy użyciu aparatu do elektroakupunktury, który wskazuje właściwe miejsce z dokładnością do milimetra. Dodatkowym ułatwieniem będą również dokładne tablice anatomiczne znajdujące się na końcu książki. Są to ilustracje ważnych punktów akupunkturowych oraz strumieni energii. Pomogą Ci one w dokładnym odnalezieniu punktu odpowiedzialnego za daną chorobę czy dolegliwość.

 

Urządzenie do elektroakupunktury – fachowa pomoc w wyborze
W tej jedynej na polskim rynku książce o elektroakupunkturze znajdziesz również przydatne wskazówki dotyczące wyboru aparatu do elektrostymulacji. Autor, dzieląc się swoim wieloletnim doświadczeniem terapeutycznym, pokazuje na co zwracać uwagę przy zakupie oraz radzi jaki model wybrać. Praktyczne porady dotyczące użytkowania oraz dokładne wskazówki terapii wielu schorzeń pomogą Ci odzyskać zdrowie i witalność na długie lata.

 

Odkryj lecznicze działanie elektroakupunktury!

 

wydawnictwo vital

Wydawnictwo Vital
ul. Antoniuk Fabryczny 55 lok. 24
15-762 Białystok

Książka dostępna na:
www.talizman.pl/

www.wydawnictwovital.pl/

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

Elektroakupunktura Do Użytku Domowego I Praktyki Terapeutycznej (2020)

Dodatkowe informacje:


Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial