Program Doktora Neala Barnarda Dla Odwrócenia Skutków Cukrzycy (2020)

Opis:

Cukrzyca – pierwsza niezakaźna epidemia na świecie
Cukrzyca jest jedną z najgroźniejszych chorób cywilizacyjnych XXI wieku. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) prognozuje, że do 2030 roku będzie to siódma z najczęstszych przyczyn zgonów na naszym globie. Obecnie szacuje się, że co 11 dorosły na świecie jest diabetykiem! Polskie statystyki niestety nie wyglądają lepiej. Około 3 milionów rodaków choruje na cukrzycę, a aż jedna trzecia z nich może o tym nie wiedzieć. Nie zdają sobie sprawy z tykającej bomby, ponieważ skutki nieleczonej cukrzycy mogą być śmiertelne. W jaki sposób ustrzec się przed tą zagrażającą życiu chorobą? Jakie są objawy cukrzycy i czy jej następstwa można odwrócić? Wszystkiego dowiesz się z tej wyjątkowej książki, która w oparciu o najnowsze badania naukowe całkowicie zmienia nasze postrzeganie choroby.

 

Autorski program odwrócenia skutków cukrzycy
Dr Neal Barnard to lekarz i autor ponad 70 publikacji naukowych, a także 19 książek, w tym światowego bestsellera „Żywność dla mózgu”. Od wielu lat zajmuje się prowadzeniem przełomowych badań klinicznych potwierdzających wpływ diety na zdrowie człowieka. To właśnie ich wyniki udowodniły, że wielu diabetyków może istotnie poprawić swój stan zdrowia. Chory na cukrzycę będzie w stanie obniżyć poziom cukru we krwi oraz cholesterol, poprawić reakcję organizmu na insulinę, zwiększyć poziom energii, zrzucić zbędne kilogramy – wszystko dzięki prostym zmianom w diecie opisanym w książce.

 

Nowe i zaktualizowane wydanie!
Ta publikacja prezentuje rewolucyjną metodę zapobiegania, kontrolowania i odwracania cukrzycy, opartą na wnioskach wyciągniętych z badań, które w ogromnym stopniu zmieniły sposób postrzegania choroby. Całkowicie zmienione i zaktualizowane wydanie zawiera nową przedmowę, aktualizacje standardów diagnostycznych i monitorowania stanu zdrowia, najnowsze badania, a także historie sukcesu osób, które wyeliminowały cukrzycę, postępując zgodnie z programem dr. Barnarda.

 

Dieta dla cukrzyków, czyli jak schudnąć przy cukrzycy
Jeśli Twoje doświadczenia z cukrzycą, to tylko stopniowe zwiększanie dawek leków, ciągłe przybieranie na wadze i zamartwianie się o rosnące ryzyko wystąpienia groźnych powikłań, takich jak stopa cukrzycowa czy choroby sercowo-naczyniowe, to z tej książki dowiesz się jak odwrócić te objawy! Dzięki informacjom zawartym w publikacji poznasz:
• nowo odkryte przyczyny powstawania cukrzycy typu 1 i 2,
• wpływ insulinooporności na powstawanie choroby,
• rewolucyjną dietę, odwracającą i hamującą skutki choroby,
• witaminy istotne w procesie zdrowienia,
• sposoby na kontrolę apetytu,
• wyjątkowe porady dotyczące problemów, które możesz napotkać podczas stosowania planu np. brak utraty wagi, uporczywy głód czy problemy trawienne,
• ćwiczenia i aktywność fizyczną, które będą Twoim wsparciem w cofaniu skutków cukrzycy,
• 7-dniowy plan posiłków zgodny z dietą dr. Barnarda.

 

Eksperci o programie dr. Neala Barnarda

Rzetelne badania naukowe doktora Barnarda stały się punktem zwrotnym dla leczenia cukrzycy. Ta książka – o rewolucyjnej treści, pisana przejrzystym językiem – dzięki swojemu prostemu programowi pomoże milionom ludzi.
– Hans Diehl, dr medycyny zdrowia, dr zdrowia publicznego, członek Amerykańskiego Stowarzyszenia Dietetycznego, prezes Lifestyle Medicine Institute w Loma Linda, Kalifornia, dyrektor Międzynarodowej Fundacji Badań Odżywiania

 

Genialna książka doktora Barnarda pokazuje niezliczone korzyści opracowanego przez niego programu żywienia.
– dr William C. Roberts, redaktor naczelny American Journal of Cardiology i dyrektor wykonawczy Instytutu Chorób Serca i Naczyń Baylor w Dallas

 

Obiecująca alternatywa dla konwencjonalnego leczenia cukrzycy.
– dr William E. Connor, profesor medycyny i dietetyki na Uniwersytecie Zdrowia Oregon w Portland

 

Najnowsza recepta na cukrzycę.

 

wydawnictwo vital

Wydawnictwo Vital
ul. Antoniuk Fabryczny 55 lok. 24
15-762 Białystok

Książka dostępna na:
www.talizman.pl/

www.wydawnictwovital.pl/

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

Program Doktora Neala Barnarda Dla Odwrócenia Skutków Cukrzycy (2020)

Dodatkowe informacje:


Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial