Piąty Wymiar (2020)

Opis:

Ewolucja świadomości

 

Pewnie zastanawiasz się dlaczego coraz więcej dostrzegasz i czujesz. Odnosisz wrażenie, że „nadajesz na innych falach”, ale nie wiesz dlaczego tak się dzieje. Zaczynasz pojmować kwestie, których dotychczas nie rozumiałeś. Znasz swoje myśli i emocje oraz przejmujesz nad nimi większą kontrolę. Skąd te zmiany? Rozwiązanie tej zagadki znajdziesz w tej książce.

 

Jak wygląda Piąty wymiar?

 

Maureen J. St. Germain jest mistyczką, autorką i uznaną na całym świecie nauczycielką z zakresu rozwoju osobistego i przebudzenia duchowego. Prowadzi wykłady w całej Europie, Kanadzie, USA, Egipcie, Tajwanie, Chinach, Australii i Japonii. W tej książce wyjaśnia, że rzeczywistość jest wielowymiarowa i zmiany, które obecnie odczuwasz, są wynikiem przemiany Twojej świadomości, która ewoluuje. Twoja percepcja się poszerza, a Ty przechodzisz od wąsko skoncentrowanej i spolaryzowanej świadomości Trzeciego wymiaru na wyższy poziom rzeczywistości, gdzie zaczynasz intensywnie dostrzegać i czuć wszystko wokół siebie. Przechodzisz w nowy, Piąty wymiar, czyli doświadczasz Wyższej Energii.

 

Wymiary rzeczywistości – w których żyjesz?

 

W książce znajdziesz narzędzia i duchowe ćwiczenia, które pomogą Ci przejść od myślenia w Trzecim Wymiarze, który skupiony jest na materii, do Piątego Wymiaru wibracji – radości i miłości, który istnieje w polu serca. Autorka wyjaśnia jak zmienić swoje energetyczne wzorce i wybrać trwałe zakotwiczenie w wyższych wartościach. Zdradza, jak rozwijać związek z Wyższym Ja, zwiększyć wrażliwość i świadomie wybrać Piąty wymiar. Połączenie z wyższymi energiami przynosi pełną świadomość i pozwala poznać siebie na poziomie duszy. Dzięki temu odkryjesz swoje prawdziwe ja i zaczniesz rozwijać duchowe umiejętności takie jak jasnowidzenie, telepatia i intuicja.

 

Jak aktywować 8 czakrę?

 

Autorka podpowiada, w jaki sposób rozpoznać doświadczenia Piątego wymiaru, które już posiadasz i odnaleźć różnice pomiędzy myśleniem liniowym 3D, a wielowymiarowym 5D, aby rozszerzyć swoją percepcję. Szczegółowo przedstawia ćwiczenia chroniące Twoją energię, zwłaszcza podczas snu, a także medytacje Świętej Geometrii, które aktywują ósmą czakrę i otwierają na wyższe częstotliwości. Uczy jak uzdrawiać siebie i innych przekazując energię w odpowiednim kierunku. Bada także, jak przebudzenie do Piątego wymiaru pozwala stworzyć silną więź z globalną świadomością, przez co Twoje osobiste przemiany mają głębszy wpływ na ludzi w Twoim otoczeniu i poza nim.
Przytacza także niezwykłe historie uczniów, którzy doświadczyli Piątego wymiaru oraz inspirujące informacje od przewodników duchowych.

 

Przejdź na wyższy poziom!

 

wydawnictwo studio astropsychologii

Wydawnictwo Studio Astropsychologii
ul. Antoniuk Fabryczny 55 lok. 24
15-762 Białystok

Książka dostępna na:
www.talizman.pl/

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

Piąty Wymiar (2020)

Dodatkowe informacje:


Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial