Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Shadow Raptors Tom 1 Kurs Na Kolizję (2019)

Opis:

Rok 2017. W Układzie Słonecznym po raz pierwszy pojawia się okręt Skunów. Ludzkość nadaje mu nazwę Oumuamua. Dwa lata później obiekt znika w tajemniczej anomalii, znajdującej się pomiędzy Marsem i Jowiszem. Wkrótce przybywają następne okręty obcych. Wysłane ich tropem ziemskie sondy badawcze odkrywają w tym rejonie przejście, prowadzące do odległego o dziesięć lat świetlnym układu gwiezdnego Epsilon Eridani, zamieszkałego przez rasę Skun.
Rok 2045. Do układu Epsilon Eridani wlatują pierwsze ziemskie okręty kolonizacyjne.
Rok 2205. Dominium Skun jest już tylko wspomnieniem. Zdziesiątkowani obcy ukrywają się w pasie planetoid na obrzeżach układu, skąd przypuszczają atak na kolonistów. W kierunku jedynej w układzie planety i jej księżyca wyrusza gigantycznych rozmiarów okręt wojenny Skunów. Strzegąca planety Flota ludzi jest rozproszona, w układzie znajduje się jedynie niewielki zespół uderzeniowy, złożony z krążownika i kilku okrętów eskorty. Czy pojedynczy okręt potrafi powstrzymać przeważające siły wroga? Czy ludzkość będzie w stanie uchronić nową domenę przed zagładą? Jak wiele ludzie są w stanie poświęcić, by tego dokonać?

 

O autorze:

Sławomir Nieściur
Rocznik 1973. Z wykształcenia prawnik, z zawodu urzędnik.
Swoją literacką przygodę rozpoczął stosunkowo późno, bo dopiero w wieku 42 lat, cyklem powieści składających się na cykl stalkerski: „Wedle zasług” (2016), „Ostatniego zeżrą psy” (2017) i „ Do zobaczenia w piekle” (2018).
Poza tym miłośnik dobrej fantastyki, komputerowych erpegów, zapamiętały kinoman, a w miarę upływu lat także coraz bardziej kociarz.
Resztę życia najchętniej spędziłby gdzieś w chłodnym klimacie, rozparty w wygodnym fotelu, z kubkiem kawy w jednej ręce i dobrą książką w drugiej. Tymczasem mieszka w Lublinie, wraz z żoną i synem.

 

Drageus Publishing House Sp. z o.o.
ul. Kopernika 5/L6
00-367 Warszawa

Komentarze:

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

Shadow Raptors Tom 1 Kurs Na Kolizję (2019)

Additional Info:


Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial