Wzmocnij Pamięć - Usuń Demencję Samodzielna Aktywacja Regeneracji Mózgu (2018)

Opis:

Autorka dzieli się skutecznymi sposobami na zwiększenie poczucia własnej wartości, uwolnienie się od lęku, presji otoczenia i samokrytyki. Dzięki niej zmienisz swoje podejście, a życie stanie się przyjemniejsze. Bądź dobry również dla siebie.

 

Czy poznałeś już sposób na uwolnienie się spod presji otoczenia?
Często czujesz, że otoczenie wywiera na Ciebie ciągłą presję, a znani ludzie mówią, jak masz żyć? Media społecznościowe kształtują standardy, a Ty nie możesz za nimi nadążyć i masz wrażenie, że jesteś zupełnie bezwartościowy? Prawda jest taka, że zawsze będzie ktoś ponad nami, gdyż zwyczajnie nie można być dobrym w każdej dziedzinie. Wystarczy jednak, że Ty będziesz najlepszą, najmądrzejszą i najszczęśliwszą wersją siebie. A dzięki niniejszej publikacji dowiesz się, jak tego dokonać bez żadnych wymówek i ograniczeń.

 

Weź głęboki oddech i nabierz dystansu
Wielu z nas nie może sprostać wymaganiom narzucanym przez otoczenie, co powoduje przygnębienie, lęki, a także zaniża poczucie własnej wartości. To właśnie przez brak dystansu i konieczność dorównania komuś za wszelką cenę jesteśmy sfrustrowani i niezadowoleni z życia. Autorka pragnie podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem, byś mógł nauczyć się doceniać własne sukcesy, być dobrym dla samego siebie i tym samym osiągnąć największy potencjał.

 

Zaakceptuj swoje słabości i ograniczenia
Dzięki zastosowaniu praktycznych i skutecznych ćwiczeń nauczysz się akceptować również swoje słabe strony i zrozumiesz, że posiadanie ograniczeń nie czyni nas gorszymi od innych. Odkryjesz nowe sposoby na nabranie pewności siebie, przez co będziesz bardziej optymistycznie patrzeć na życie. Autorka pokaże Ci, jak przestać stale porównywać się z innymi ludźmi i poprzez odpowiednie podejście pozbyć się kompleksów, które nie pozwalały w pełni cieszyć się życiem. Dokładnie opracowane plany działania ułatwią Ci radzenie sobie z każdą trudną emocjonalnie sytuacją – bez znaczenia czy będzie chodziło o zrzucenie kilogramów, problemy rodzicielskie czy też inne wyzwania dnia codziennego.

 

Zmień podejście do siebie, a życie stanie się przyjemniejsze
Ta przełomowa publikacja pomoże Ci zmienić negatywne, niszczące mierniki własnej wartości i sukcesu oraz zastąpić je niedyskryminującym podejściem. Dostrzeżesz, ile radości mogą dawać małe rzeczy i drobne sukcesy, które odnosisz każdego dnia. Pokaże Ci, jak w prosty sposób zaakceptować swoje ograniczenia i słabości, a także zwiększyć poczucie własnej wartości. Zmienisz swoje nastawienie względem siebie oraz otoczenia i zaczniesz być dobrym dla siebie.

 

wydawnictwo vital

Wydawnictwo Vital
ul. Antoniuk Fabryczny 55 lok. 24
15-762 Białystok

Książka dostępna na:
www.talizman.pl/

www.studioastro.pl/

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

Wzmocnij Pamięć - Usuń Demencję Samodzielna Aktywacja Regeneracji Mózgu (2018)

Dodatkowe informacje:

 • Autor: prof. Gerald Hüther
 • Tytuł Oryginału: Raus aus der Demenz-Falle!: Wie es gelingen kann, die Selbstheilungskräfte des Gehirns rechtzeitig zu aktivieren
 • Gatunek: PoradnikiZdrowie
 • Język Oryginału: Niemiecki
 • Przekład: Natalia Szczyglewska
 • Liczba Stron: 120
 • Rok Wydania: 2018
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 144x204 mm
 • ISBN: 9788365846846
 • Wydawca: Vital
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Białystok

Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

 • Stwórz Konto
 • Zobacz Mini Tutorial