Joga Na Krześle Zdrowie I Równowaga Bez Wstawania W 10 Minut (2018)

Opis:

Autorka na nowo opracowała metody jogiczne, aby zaspokoić potrzeby kultury siedzącej, opartej na technologii oraz rozpaczliwie potrzebującej wsparcia dla zdrowia. W tym poradniku znajdziesz 100 pozycji jogi i ćwiczeń, które można wykonywać na krześle poświęcając im zaledwie kilka minut dziennie. Zdrowie i równowaga dla zapracowanych!

 

Siedzenie nie musi być szkodliwe
Przywykliśmy do świadomości, że siedzenie – w domu, samochodzie, szkole czy pracy – źle oddziałuje na nasze organizmy. Na pozycję siedzącą zrzucamy odpowiedzialność za problemy z układem krążenia, otyłość, żylaki oraz masę innych schorzeń i dolegliwości. Jest to również przyczyna powolnej utraty sił witalnych. A gdyby tak sprawić, żeby siedzenie nie niszczyło naszego zdrowia, a je wzmacniało?

 

Współczesne oblicze jogi
Chociaż joga była praktykowana od wieków, współcześnie istnieje potrzeba wprowadzania do niej innowacji oraz modyfikacji. Podobnie jak przy renowacji klasycznego domu, Autorka na nowo opracowała metody jogiczne, aby zaspokoić potrzeby kultury siedzącej, opartej na technologii, rozpaczliwie potrzebującej poczucia zakorzenienia, ruchu i szczęścia.

 

Autorka pomogła osobom z pierwszych stron gazet
Jej połączenie uduchowienia i wiedzy funkcjonuje w branżach fitness oraz wellness od wielu lat, a grono pasjonatów proponowanych przez nią metod stale rośnie. Czy podczas zajęć na żywo, czy po lekcjach z jej licznych płyt DVD, ludzie zawsze kończą sesje podekscytowani, w stanie wewnętrznej równowagi i lepiej się czują w swoim ciele. Ty również to osiągniesz dzięki zastosowaniu porad z tej książki.

 

Zamiast zmieniać okoliczności, wykorzystaj je
Zamiast zachęcać ludzi do opuszczenia swojego biura w celu świadomej praktyki jogi, Autorka znalazła proste sposoby, aby przenieść korzyści płynące z rozciągania, ćwiczeń oraz medytacji do przestrzeni roboczej. Prostota technik oddechowych, które zamieściła w swojej książce, a także wiele ze skoncentrowanych ćwiczeń i ruchów, na pierwszy rzut oka mogą wyglądać na zbyt łatwe, w związku z czym mogą być postrzegane jako nieskuteczne. Nic bardziej mylnego. Wystarczy bowiem kilka minut ich stosowania, by odzyskać wewnętrzny balans i dobre samopoczucie.

 

Ruch bez wysiłku? To możliwe!
Pomimo zaleceń, by ludzie wstawali z krzeseł i poruszali się co godzinę, po południu dnia roboczego, większość z nas ledwo wstaje, aby więcej niż raz pójść do łazienki. Autorka starannie opracowała ruchy, które należy praktykować by twoja twarz, umysł i ciało pozostały wolne od napięć, w przeciwnym razie ciężar zwykłego dnia pracy stanie się o wiele bardziej odczuwalny. Tym samym prezentuje świetny sposób, by przygotować się na spotkanie lub rozmowę albo po prostu poradzić sobie ze stresem związanym z pracą w biurze!

 

Moc zastosowań dla każdego!
W tym poradniku znajdziesz 100 pozycji jogi i ćwiczeń, które można wykonywać na krześle poświęcając im zaledwie kilka minut dziennie. Mogą je uprawiać również osoby:

• pracujące za biurkiem,
• o ograniczonym zakresie ruchów,
• które nigdy wcześniej nie korzystały z jogi,
• ubrane w mało wygodną odzież,
• które nie robiły nic dla swojego zdrowia od miesięcy czy lat!

 

Zrozumiałe instrukcje dla każdego, kto chce coś zmienić
Książka analizuje poszczególne części ciała wyjaśniając, co joga w pozycji siedzącej może dla nich zrobić. Pożegnasz się między innymi z bólem pleców i powitasz lepszą postawę. Każde ćwiczenie zawiera instrukcje krok po kroku i ułatwiające praktykę ilustracje. Dodatkowo pięcio-, dziesięcio- i piętnastominutowe zestawy ćwiczeń umożliwiają włączenie ich do swojej rutyny.

 

Co o tej książce i jej autorce sądzą znane osoby
„Kristin to najlepsze połączenie umiejętności i sztuki motywacji. Jest równie świetna z grupą czterdziestoletnich mam, jak i w sesji prywatnej”.
– Tina Fey

 

„Kristin od wielu lat jest życiową siłą w praktyce jogi mojej żony oraz mojej”.
– Steve Martin

 

„Podejście Kristin do jogi jest przyjazne i dostępne. Jest pracowita i słodka, a także pomaga dopasować jogę do normalnego trybu życia”.
– Bethenny Frankel

 

wydawnictwo vital

Wydawnictwo Vital
ul. Antoniuk Fabryczny 55 lok. 24
15-762 Białystok

Książka dostępna na:
www.talizman.pl/

www.studioastro.pl/

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

Joga Na Krześle Zdrowie I Równowaga Bez Wstawania W 10 Minut (2018)

Dodatkowe informacje:

 • Autor: Kristin McGee
 • Tytuł Oryginału: Chair Yoga: Sit, Stretch, and Strengthen Your Way to a Happier, Healthier You
 • Gatunek: PoradnikiZdrowie
 • Język Oryginału: Angielski
 • Przekład: Anna Polaków
 • Liczba Stron: 272
 • Rok Wydania: 2018
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 155x239 mm
 • ISBN: 9788365846792
 • Wydawca: Vital
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Białystok

Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
 • Zobacz Mini Tutorial