Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Jama Ustna – Klucz Do Zdrowia. Unikalny Program Usuwający Stany Zapalne – Przyczynę Przewlekłych Chorób (2018)

Opis:

Dbając o zdrowie jamy ustnej można wyeliminować m.in:
– choroby układu sercowo-naczyniowego,
– udar,
– reumatoidalne zapalenie stawów,
– chorobę Alzheimera,
– cukrzycę typu 2,
– otyłość,
– zespół metaboliczny,
– infekcje przewodu oddechowego,
– zapalenie płuc,
– astmę,
– katar sienny,
– przewlekłą obturacyjną chorobę płuc,
– przedwczesny poród,
– poronienie,
– raka odbytu,
– raka trzustki,
– raka płuc,
– białaczkę,
– raka nerek,
– raka jamy ustnej,
– raka przełyku,
– raka języka
– raka kości szczęki,
– zapalenie jelit,
– osteoporozę,
– zaburzenia erekcji?

 

Przez usta do zdrowia
Dr Gerry Curatola, ceniony ekspert w dziedzinie zdrowia jamy ustnej oraz pionier w dziedzinie zdrowia ogólnego, poświęcił życie badaniu wzajemnej relacji między zdrowiem ust a całego organizmu i przedstawia przełomowy program prowadzący do osiągnięcia obydwu wymienionych stanów. Usta są zwierciadłem i bramą: ukazują, co dzieje się w całym organizmie, a ich stan ma ogromny wpływ na zdrowie ciała. Przewlekłe, niegroźne choroby jamy ustnej są głównym źródłem stanu zapalnego, który może wystąpić w całym organizmie i niekiedy skutkować poważnymi problemami układowymi, w tym dolegliwościami układu sercowo-naczyniowego, cukrzycą typu 2, otyłością i przedwczesnym porodem.

 

Pierwsza książka ujawniająca znaczenie zdrowia jamy ustnej
Publikacja przedstawia czytelnikom fakty na temat naturalnej ekologii jamy ustnej. Mikrobiom ust to społeczność 20 miliardów mikroorganizmów, w tym ponad 600 różnych rodzajów mikrobów. Utrzymanie równowagi w tym środowisku jest kluczem do zdrowia.

 

Autorski program o udowodnionej skuteczności
Trzydziestoletnia praca dr. Curatoli zaowocowała programem, który przywraca równowagę mikrobiomu i redukuje niszczący zdrowie stan zapalny. Dba on o zdrowie pożytecznych bakterii dzięki diecie, suplementom, ćwiczeniom fizycznym oraz obniżeniu poziomu stresu. Plan żywienia rozpisany na cztery tygodnie oraz pięćdziesiąt przepisów na przepyszne dania przekonają czytelnika, że jedzenie sprzyjające równowadze może być wyjątkowo przyjemne. W książce znajdują się też plany suplementacji na każdy etap programu, dwa zestawy intensywnych ćwiczeń, na które wystarczy poświęcić jedynie kwadrans dwa razy w tygodniu, poza tym techniki relaksacyjne oraz pozycje jogi zwalczające stany zapalne.

 

Co zapewni Ci ten program?
W zaledwie cztery tygodnie zrestartujesz swój organizm i odzyskasz kontrolę nad zdrowiem. A co najważniejsze, Twój jasny uśmiech będzie dowodem, że nigdy wcześniej nie czułeś się lepiej.

 

Międzynarodowy autorytet wie co mówi
Dr Gerry Curatola jest stomatologiem z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. Założyciel kliniki Rejuvenation Dentistry®, opierającej swoje działania na holistycznym podejściu do zdrowia jamy ustnej i całego organizmu. Studiował neurobiologię na Uniwersytecie Colgate i uczęszczał do szkoły stomatologii na Nowojorskim Uniwersytecie Stomatologii, gdzie dziś pracuje jako adiunkt w Departamencie Kariologii i Opieki Ogólnej. W Instytucie Pratta przy Harwardzkiej Szkole Medycznej studiował dietetykę i opiekę zdrowotną – program medycyny komplementarnej i alternatywnej, oraz ukończył liczne kursy zdrowia naturalnego.

 

Co o tej książce sądzą eksperci?
Dr Nicholas Perricone twierdzi, że „stan zapalny jest ostatnią ścieżką, wspólną dla wszystkich chorób gospodarza i często rozpoczyna się chorobą dziąseł. Nieleczone choroby dziąseł i jamy ustnej mogą przeradzać się w poważne choroby układowe. Dr Curatola wręcza nam doskonały i prosty program, dzięki któremu można pokonać stan zapalny i jednocześnie utrzymać ważną równowagę mikrobiomu jamy ustnej, wyjątkowego ekosystemu ust. Książka jest pełna solidnych naukowych i wciągających informacji. Wzniesie czytelników na nowe poziomy zdrowia. Gorąco polecam!”

 

Od ust do zdrowia!

 

wydawnictwo vital

Wydawnictwo Vital
ul. Antoniuk Fabryczny 55 lok. 24
15-762 Białystok

Książka dostępna na:
www.talizman.pl/

www.studioastro.pl/

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

Jama Ustna – Klucz Do Zdrowia. Unikalny Program Usuwający Stany Zapalne – Przyczynę Przewlekłych Chorób (2018)

Dodatkowe informacje:


Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial