Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Zdrowa I Naturalna Suplementacja. Bezpieczne Kuracje Ratujące Życie (2018)

Opis:

Natura źródłem zdrowia
Przyroda dostarcza nam wiele witamin i mikroelementów, które możemy przyswajać wprost z pożywienia. To jedzenie, a nie łykanie kolorowych pigułek, powinno być podstawą zdrowia. Tymczasem nasze lenistwo i odejście od natury spowodowało kryzys, choćby w postaci epidemii chorób autoimmunologicznych oraz klęskę profilaktyki zdrowotnej.

 

Nagradzany chemik ujawnia prawdę
Autor uzyskał tytuł magistra chemii organicznej na uniwersytecie w Arizonie. W swojej bestsellerowej książce prezentuje naturalne produkty, które mogą zastąpić większość najpopularniejszych leków. Udowadnia, że to właśnie odpowiednie substancje odżywcze mogą pokonać choroby przewlekłe, takie jak: alergia, rak, choroby zapalne, choroby tarczycy, cukrzyca, depresja, choroby serca, otyłość i wiele innych.

 

Współczesne zagrożenia dla zdrowia
Większość problemów ze zdrowiem wynika z niedoborów żywieniowych, blokujących mechanizmy wzrostu i samouzdrawiania organizmu. Wystarczy uzupełniać braki w celu odbudowy prawidłowego funkcjonowania komórek. Badania Autora i jego doświadczenie potwierdziły, że prawidłowe spożycie substancji odżywczych jest najważniejszym czynnikiem decydującym o ogólnym zdrowiu, długowieczności i tężyźnie fizycznej.

 

Jaki suplement najlepszy?
Wielu z nas wydaje mnóstwo pieniędzy, próbując „odgadnąć” jaki suplement będzie dla niego korzystny, nie dostrzegając jednocześnie „odpowiednich” produktów takich, jak kurkuma, kwas alfa-liponowy (ALA) czy głóg. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, jak łatwo można znaleźć te ratujące życie naturalne suplementy, a ponieważ nie są one opracowywane w laboratoriach przez sowicie opłacanych farmaceutów, można je kupić bardzo tanio. W książce Autor opisuje dokładnie, gdzie dostępne są najlepsze produkty. Prezentuje również swoje własne receptury na dolegliwości, na które tradycyjne leczenie nie pomaga.

 

Bezpieczne suplementy i zdrowe nawyki
Autor sporządził listę ośmiu cech „prawidłowych suplementów”. W każdym rozdziale opisał również skuteczne kuracje wspomagające oraz sugestie zdrowych nawyków. Dodatkowo, dla każdego sugerowanego produktu, odpowiedział na trzy najważniejsze i najczęściej zadawane pytania: jaka jest prawidłowa dawka, kiedy jest najlepszy czas na zażywanie, jakie są ewentualne najniebezpieczniejsze interakcje z innymi suplementami lub lekami.

 

Poznaj siłę naturalnej suplementacji

 

wydawnictwo vital

Wydawnictwo Vital
ul. Antoniuk Fabryczny 55 lok. 24
15-762 Białystok

Książka dostępna na:
www.talizman.pl/

www.studioastro.pl/

Komentarze:

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

Zdrowa I Naturalna Suplementacja. Bezpieczne Kuracje Ratujące Życie (2018)

Additional Info:


Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial