Uzdrowienie Po Udarze. Cofanie Skutków I Zapobieganie Kolejnym Udarom (2018)

Opis:

Uzdrowienie po udarze. Cofanie skutków i zapobieganie kolejnym udarom, Healing The Broken Brain: Leading Experts Answer 100 Questions About Stroke Recovery, Mike Dow, David Dow, Megan Sutton, Zdrowie, Poradniki, Choroby I Schorzenia, dieta, mózg, pamięć, terapie, umysł, zdrowie, książki, książka, podręczniki, dobre książki, czytelnicy, recenzje, recenzja, opisy, opis, oceny, opinie, opinia, dyskusje, literatura, opowiadania, księgarnia, księgarnia internetowa, przeceny, promocje, sprzedaż wysyłkowa, książki audio, sklep internetowy, sklep on-line, sklep, nowości, bestsellery, książki audio, e-book, ebook, e-książka, audiobook, wydanie elektroniczne

 

Nadzieja dla osób po udarze i nie tylko
Jeśli zwróciłeś uwagę na tę książkę, prawdopodobnie oznacza to, że Ty lub ktoś, kogo kochasz, miał udar. Radzenie sobie z natłokiem informacji dotyczących udarów może być mylące i przytłaczające. A jeśli pacjent doświadczył zaburzeń umiejętności językowych, może być mu szczególnie trudno zrozumieć wszystko, co mówią lekarze, pielęgniarki i specjaliści. Czas z tym skończyć!

 

Jedyna publikacja przywracająca ludziom nadzieję
Ta książka składa się ze 100 najważniejszych pytań zadawanych przez osoby, które przeżyły udar oraz członków ich rodzin. Każde z nich zostało opatrzone odpowiedziami czołowych lekarzy i terapeutów. Pytania zaczynają się od podstawowych, ale potem stają się bardziej złożone, aby zająć się różnymi obszarami odzyskiwania sprawności mózgu. A dla osób po udarze, które wciąż zmagają się z czytaniem ze zrozumieniem lub dla członków rodziny, którzy są po prostu zbyt zmęczeni, by czytać długie teksty, każdy rozdział zakończony został zwięzłym podsumowaniem umożliwiającym wyszczególnienie tego, co w nim najważniejsze.

 

Poznaj odpowiedzi na najważniejsze pytania:
· co to jest udar i kto jest zagrożony?
· jaka jest najlepsza dieta dla osoby, która go przeżyła?
· w jaki sposób terapia grupowa jest porównywana z terapią indywidualną?
· czego pacjent powinien szukać u terapeuty?
· ile czasu zajmie powrót do zdrowia i jak chorzy mogą zmaksymalizować efekty rekonwalescencji?
· co można zrobić, aby zapobiec kolejnemu udarowi?

W tej publikacji znajdziesz wiele informacji, inspiracji, porad i wsparcia w charakterze wskazówek ku drodze do zdrowienia.

 

Ci ludzie wiedzą, o czym piszą!
Niniejsza publikacja stanowi wspólny projekt trojga wybitnych autorów:

 

Mike Dow, doktor psychologii, psychoterapeuta, autor oraz prezenter prozdrowotnych audycji radiowych i telewizyjnych. Bazując na własnych doświadczeniach Mike wierzy, że mózg posiada zdolność do samoregeneracji. Ten autor bestsellerów New York Timesa jest regularnie zapraszany do programów telewizyjnych i radiowych.

David Dow przeżył w dzieciństwie rozległy udar. Obecnie jest współzałożycielem i wicedyrektorem fundacji dla afatyków Aphasia Recovery Connection oraz internetowej grupy wsparcia, która organizuje rozmaite wydarzenia na terenie Stanów Zjednoczonych. Opisał swoje doświadczenia w książce. Regularnie opowiada swoją historię biorąc udział w konferencjach dla patologów mowy i języka oraz spotkaniach dla chorych po udarze.

Megan Sutton – dyplomowany i wielokrotnie nagradzany patolog mowy i języka, ekspert w zakresie wykorzystywania zaawansowanych rozwiązań technicznych w procesie rehabilitacji poudarowych zaburzeń komunikacyjnych. Zaprojektowała przeszło dwadzieścia aplikacji elektronicznych adresowanych dla dorosłych pacjentów z zaburzeniami mowy i języka. Prowadzi spotkania dla afatyków na całym świecie i poprzez konsultacje, publikacje oraz wykłady pomaga specjalistom medycznym i chorym po udarze zintegrować technikę z rehabilitacją.

 

wydawnictwo vital

Wydawnictwo Vital
ul. Antoniuk Fabryczny 55 lok. 24
15-762 Białystok

Książka dostępna na:
www.talizman.pl/

www.studioastro.pl/

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Okładka wydania:

Uzdrowienie Po Udarze. Cofanie Skutków I Zapobieganie Kolejnym Udarom (2018)

Dodatkowe informacje:


Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

  • Stwórz Konto