Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Top 10 Suplementów Diety. Najskuteczniejsze Środki Odżywcze O Naukowo Udowodnionym Działaniu (2018)

Opis:

Niewiarygodne jest to, jak wiele dolegliwości znika dzięki rozsądnej suplementacji niektórych substancji. Świadomość niedoborów i wiedza, jak uzupełnić braki w zdrowy sposób, potrafi przywrócić witalność, energię, a nawet wyleczyć z chorób. Najskuteczniejsze środki w zasięgu ręki!

 

Szybkie i stresujące życie
W dzisiejszych czasach jesteśmy oddzieleni od natury, a wręcz bronimy się przed nią. Nie wychodzimy na słońce, stresujemy ilością obowiązków, korzystamy z używek i całe dnie spędzamy w pomieszczeniach. Mamy rozregulowany cykl dobowy przez sztuczne światło, a na świeżym powietrzu jesteśmy tylko przebiegając z pomieszczenia do auta. Nasz styl życia daleko odbiega od naturalnego, a to co jemy ma niewiele wartości odżywczych. Dlatego potrzebujemy suplementacji.

 

Dlatego wszyscy potrzebujemy suplementów
Możemy je kupić bez recepty dlatego często wspieramy swoje zdrowie suplementami, a nie lekami. Ale które z nich wybrać, aby osiągnąć zamierzony efekt? Często wybieramy te polecane przez farmaceutę lub sugerujemy się reklamą, a to poważny błąd. Dzięki tej książce otrzymasz pełną, rzetelną wiedzę na temat najskuteczniejszych suplementów diety i sam dokonasz wyboru, które z nich będą najlepsze dla Ciebie i wzmocnią Twój organizm.

 

Czy jesteś świadomy niedoborów w swoim organizmie?
W zasadzie każdy skorzysta na dodatkowym przyjmowaniu substancji witalnych. Autorka tej książki porównała ogromną ilość suplementów diety, zebrała wiele wyników badań i opierając się na analizie i wieloletnim doświadczeniu wybrała najlepsze i najskuteczniejsze z nich: witaminę D3, magnez, OPC, MSM, DMSO, kwasy tłuszczowe omega-3, selen, koenzym Q10, kwas alfa-liponowy (ALA) i 5-HTP, które wpływają na stan naszego zdrowia i samopoczucie. Niewiarygodne jest to, jak wiele dolegliwości znika dzięki rozsądnej suplementacji niektórych substancji. Świadomość niedoborów i wiedza jak uzupełnić braki w zdrowy sposób, potrafi przywrócić witalność, energię a nawet wyleczyć z chorób.

 

Jakich suplementów potrzebujesz?
Obecnie jesteśmy wystawieni na wiele czynników, które prowadzą do stresu oksydacyjnego w naszych organizmach: trucizny środowiskowe, chemikalia, tytoń i alkohol, niezdrowa dieta i stres. W ten sposób nasze komórki narażone są na działanie wolnych rodników i przedwcześnie starzeją się. Dostarczanie odpowiedniej ilości suplementów antyoksydacyjnych może o połowę obniżyć ryzyko zachorowania na raka, a regularne przyjmowanie magnezu może zapobiec chorobom układu krążenia, takim jak nadciśnienie czy zaburzenia rytmu serca.

 

Jeden z najważniejszych suplementów – witamina D3
Niedobór witaminy D3 występuje najczęściej w naszej szerokości geograficznej. Jeszcze do niedawna nie uświadamiano sobie znaczenia jej braku w organizmie, a przygnębienie, zmęczenie i osłabienie, czyli typowe objawy niedoboru, łączone były głównie z zaburzeniami psychicznymi. Bierze ona udział w wielu procesach przemiany materii i wpływa na 300 genów w naszym organizmie. Istnieje wiele chorób, którym towarzyszy niedobór witaminy D3 – od autyzmu i chorób serca do reumatoidalnego zapalenia stawów czy raka. Wiele badań wskazuje na to, że wystarczająca jej ilość może złagodzić i zapobiec wielu chorobom. Terapia witaminą D3 jest łatwa, tania i pozbawiona ryzyka.

 

Najlepsze suplementy w jednej książce!
Dzięki tej publikacji weźmiesz odpowiedzialność za swoje zdrowie i zyskasz zdecydowanie więcej witalności, stosując odpowiednią dla siebie terapię.

Komentarze:

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

Top 10 Suplementów Diety. Najskuteczniejsze Środki Odżywcze O Naukowo Udowodnionym Działaniu (2018)

Additional Info:

 • Autor: Evelyne Laye
 • Tytuł Oryginału: Die 10 Besten Nahrungsergänzungsmittel: Vorbeugen Und Heilen Mit Den Power-Nährstoffen Vitamin D 3, MSM, OPC, Coenzym Q 10,5-HTP, Alpha-Liponsäure Und Anderen...
 • Gatunek: Medycyna NaturalnaZiołolecznictwoPoradnikiZdrowie
 • Język Oryginału: Niemiecki
 • Przekład: Małgorzata Rzepka
 • Liczba Stron: 148
 • Rok Wydania: 2018
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 145x205 mm
 • ISBN: 9788365846297
 • Wydawca: Vital
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Białystok

Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
 • Zobacz Mini Tutorial