Złoty Tarot (2015)

Opis:

Wszyscy znamy samochody niepozorne, jak i ekskluzywne. Istnieją bloki oraz nadmorskie wille. Są przeciętni sportowcy i mistrzowie. Można znaleźć w sklepach rozmaite wróżebne talie, ale tylko jeden Tarot jest Złoty.

 

Słowem najlepiej opisującym tę publikację jest „perfekcja". Powstała ona jako owoc współpracy znakomitej graficzki, cenionej tarocistki i wykwalifikowanego wróżbity. Wszyscy twórcy są Polakami i spędzili na przygotowaniu tej talii blisko rok. Wprawione oko profesjonalisty z pewnością wychwyci niuanse, po których można poznać produkt dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Początkujący tarocista z kolei zachwyci się ucztą dla zmysłów, jaką bez wątpienia jest każda z ilustracji w obydwu rodzajach arkan.

 

Ponieważ nad całym procesem tworzenia ilustracji czuwali zawodowi wróżbici, każda z kart jest nie tylko piękna, ale i pełna odpowiedniej symboliki. Same karty to jednak dopiero początek. Został do nich bowiem dołączony podręcznik opisujący je, również w pozycjach odwróconych, oraz najpopularniejsze rozkłady. Pełno jest w nim również praktycznych porad dla osób, które po raz pierwszy będą używały Tarota. Opisy złoconych kart są wyczerpujące, a jednocześnie zwięzłe, dzięki czemu każdy będzie mógł dokonywać głębszych interpretacji odczytów w oparciu o własną intuicję.
Dzięki wszystkim powyższym cechom jest to talia doskonała zarówno dla początkujących tarocistów, jak i profesjonalistów. Każdej z tych grup zapewni bowiem rzetelne odczyty połączone z przyjemnością korzystania z niej.
Złoty Tarot – bezcenna wróżba.Wydawnictwo Studio Astropsychologii
ul. Antoniuk Fabryczny 55 lok. 24
15-762 Białystok

 

Książka dostępna na:
www.talizman.pl/

www.studioastro.pl/

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Okładka wydania:

Złoty Tarot (2015)

Dodatkowe informacje:


Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

 • Załóż swoje konto
 • Karta Do Kultury

  Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
  *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
  *dodawać je do ulubionych
  *polecać innym czytelnikom
  *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
  *listować pozycje, które posiadasz
  *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
  Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!