Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Wolsung. Antologia: Tom 2 (2015)

Opis:

Poznaj wyjątkowy świat fantasy, w którym trwa Magiczna Rewolucja Przemysłowa. Niebo pełne jest statków powietrznych, a ulicami mkną pojazdy napędzane mocą pary. Dystyngowane damy i stylowi dżentelmeni spędzają czas na dyskusjach o nowinkach techno magicznych, życiu towarzyskim i polityce. Postaci rodem z Tolkiena spotykają bohaterów Verne'a, Herkules Poirot jest Niziołkiem, a Indiana Jones walczy ze strzygami pragnącymi wskrzesić Nieumarłą Rzeszę. Żelazne smoki sieją postrach, a golemy są powszechnym widokiem zarówno w wojsku, jak i pośród pałacowej służby.

 

Każdy miłośnik fantastyki i steampunku odnajdzie się w barwnym, przebogatym świcie Wolsunga. Czołowi polscy pisarze oraz laureaci konkursu dla debiutantów zapraszają na ucztę wyobraźni – osiemnaście opowiadań pełnych niezwykłych przygód, niebezpiecznych wypraw i legendarnych wyczynów!

 

 

O wydawnictwie Van Der Book
Kochamy książki i kochamy czytać. Z tej oto miłości zrodził się Van Der Book! Stawiamy na fantastykę w przeróżnych, czasem bardzo zaskakujących odsłonach. Będziemy ją publikować tak, by sprawiać maksimum radości zarówno sobie, jak i przede wszystkim Wam drodzy czytelnicy. Jesteście dla nas najważniejsi!
Nasze plany będziemy odkrywać dynamicznie i spontanicznie, a rozpoczynamy dwutomową antologią, z prawdziwą plejadą pisarzy na pokładzie: Krzysztof Piskorski, Jakub Ćwiek, Maciej Guzek, Paweł Majka, Witold Jabłoński, Łukasz Radecki, Marcin Rusnak, Simon Zack, Michał Studniarek, Maciej Lewandowski i wielu, wielu innych świetnych autorów zabierze Was w realia niezwykle barwnego steampunkowego świata Wolsunga.
Model wydawniczy opieramy na ścisłej współpracy z Wami. U nas to właśnie czytelnicy będą mieć bardzo znaczący, aktywny wpływ na to co i jak będziemy publikować. Planujemy działać nie tylko na rynku polskim, ale także promować polskich pisarzy za granicą. Nasza ekipa składa się z ludzi, którzy wydawniczy chrzest mają dawno za sobą. Łączymy doświadczenie, zapał, miłość do książek i potrzebę aktywnego działania jak najbliżej Was. Obiecujemy, że jeszcze nie raz Was zaskoczymy!

 

 

Wydawnictwo Van Der Book
Kuźnia Gier – Michał Stachyra
ul. Stokrotek 1, 31-463 Kraków

Komentarze:

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

Wolsung. Antologia: Tom 2 (2015)

Additional Info:


Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial