Antologia Wolsung (2015)

Opis:

Antologia Wolsung
Mariaż magii i nauki tchnął życie w humanoidalne golemy, kabalistyczne myślące maszyny i straszliwe żelazne smoki. Niebo pełne jest statków powietrznych, a ulicami mkną samochody napędzane mocą pary. Dystyngowane damy i stylowi dżentelmeni spędzają czas na dyskusjach o nowinkach technomagicznych, życiu towarzyskim i polityce. Ten barwny, przebogaty świat pełen jest intrygujących bohaterów i oto nadszedł czas, by spisać opowieści o ich niezwykłych przygodach, niebezpiecznych wyprawach i legendarnych wyczynach! Pozwólcie porwać się znakomitym polskim pisarzom oraz laureatom naszego konkursu dla debiutantów w niesamowity świat antologii Wolsung. Topowi autorzy polskiej fantastyki między innymi Krzysztof Piskorski, Jakub Ćwiek, Paweł Majka, Maciej Guzek i Witold jabłoński. Łącznie 30 opowiadań w dwóch tomach - grubo ponad 1 000 000 znaków steampunkowej przygody w przeróżnych klimatach i odsłonach.
http://vanderbook.pl/

https://www.facebook.com/WydawnictwoVanDerBook

 

 

 

O systemie RPG Wolsung: Magia Wieku Pary
Wolsung: Magia Wieku Pary to fabularna gra akcji, w której wcielacie się w Niezwykłe Damy i Dżentelmenów, osadzona w czasach Magicznej Rewolucji Przemysłowej, pełna filmowych scen, pasjonujących przygód i nietuzinkowych pomysłów! Witajcie w Fantastycznym XIX wieku!
Mariaż magii i nauki tchnął życie w humanoidalne golemy, kabalistyczne myślące maszyny i straszliwe żelazne smoki. Niebo pełne jest statków powietrznych, a ulicami mkną samochody napędzane mocą pary. Dystyngowane damy i stylowi dżentelmeni spędzają czas na dyskusjach o nowinkach technomagicznych, życiu towarzyskim i polityce. W mrocznych zakątkach ziemi czyhają nieumarli, pozostałość po Wielkiej Wojnie, zaś dwulicowi złoczyńcy i geniusze zbrodni knują swe podłe plany. Któż ośmieli się ich powstrzymać? Większa część świata pozostaje niezbadana – kto wie jakie skarby i tajemnice czekają pogrzebane głęboko w dżunglach lub wysoko na górskich szczytach? To wszystko czeka na odważnych badaczy, gotowych stawić czoła niebezpieczeństwu!

 

 

O wydawnictwie Van Der Book
Kochamy książki i kochamy czytać. Z tej oto miłości zrodził się Van Der Book! Stawiamy na fantastykę w przeróżnych, czasem bardzo zaskakujących odsłonach. Będziemy ją publikować tak, by sprawiać maksimum radości zarówno sobie, jak i przede wszystkim Wam drodzy czytelnicy. Jesteście dla nas najważniejsi!
Nasze plany będziemy odkrywać dynamicznie i spontanicznie, a rozpoczynamy dwutomową antologią, z prawdziwą plejadą pisarzy na pokładzie: Krzysztof Piskorski, Jakub Ćwiek, Maciej Guzek, Paweł Majka, Witold Jabłoński, Łukasz Radecki, Marcin Rusnak, Simon Zack, Michał Studniarek, Maciej Lewandowski i wielu, wielu innych świetnych autorów zabierze Was w realia niezwykle barwnego steampunkowego świata Wolsunga.
Model wydawniczy opieramy na ścisłej współpracy z Wami. U nas to właśnie czytelnicy będą mieć bardzo znaczący, aktywny wpływ na to co i jak będziemy publikować. Planujemy działać nie tylko na rynku polskim, ale także promować polskich pisarzy za granicą. Nasza ekipa składa się z ludzi, którzy wydawniczy chrzest mają dawno za sobą. Łączymy doświadczenie, zapał, miłość do książek i potrzebę aktywnego działania jak najbliżej Was. Obiecujemy, że jeszcze nie raz Was zaskoczymy!

 

 

Wydawnictwo Van Der Book
Kuźnia Gier – Michał Stachyra
ul. Stokrotek 1, 31-463 Kraków

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

Antologia Wolsung (2015)

Dodatkowe informacje:


Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

  • Stwórz Konto
  • Zobacz Mini Tutorial