Funky Poems Treasury For Kiddos With Spunk! (2014)

Opis:

Katarzyna Georgiou, autorka Funky Poems Treasury, udowadnia, że nauka języków obcych nie musi być nudna. Niniejszy zbiór wierszyków to druga tego typu pozycja po debiutanckim tomiku Imagination's Light (Warszawa, 2010) na polskim rynku – obcojęzyczne wiersze dla dzieci napisane przez Polkę. To przezabawne teksty, pełne onomatopei, niezwykłych postaci i rymów. Mogą być wykorzystane nie tylko w nauce, lecz także do zabawy – z powodzeniem można je wyśpiewywać czy skandować.

 

Im wcześniej zacznie się wprowadzać dziecko w barwny świat języków obcych, tym szybsze będą postępy. Dzięki Funky Poems Treasury dzieci poznają ciekawe słowa i melodię języka; rytmiczne ukształtowanie tekstu i rymy ułatwią zapamiętywanie wyrazów, a nawet idiomów.
Wierszom towarzyszą kolorowe ilustracje autorstwa Virginii Issel-Balcar, absolwentki Politechniki Wrocławskiej, z pasji – ilustratorki i twórczyni
Patchworkowej Pracowni Projektowej „Imagine", które rozbawią dzieci i zapalą... światło wyobraźni.

 

 

*****

Wydawnictwo Eurosystem
ul. Wawelska 78, ap. 30
02-034 Warszawa
www.esd.sklep.pl

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Okładka wydania:

Funky Poems Treasury For Kiddos With Spunk! (2014)

Dodatkowe informacje:


Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

  • Załóż swoje konto
  • Karta Do Kultury

    Wstąp do klubu Kulturalnych. Karta otwiera drzwi do świata stworzonego przez Ciebie. Dodawaj książki, komiksy, gry, filmy do swojej przechowywalni wspomnień kulturalnych. Przy każdym darze kulturalnym znajdziesz wstążki, dzięki którym będziesz mógł dodawać je do swojej magicznej kolekcji. Daj się poznać z tej lepszej strony.