Duda I Wielka Przygoda (2014)

Opis:

Duda i wielka przygoda to niezwykle zabawne i ciepłe opowiadania. Lektura międzypokoleniowa pełna humoru rozbawiającego zarówno dzieci, jak i rodziców. Połączenie urokliwych opowieści i nastrojowych, niebanalnych ilustracji Joanny Grochockiej, pobudza rodziców oraz dzieci do stworzenia wspólnej płaszczyzny wyobraźni, na której rozwijają się wzajemna bliskość, zjednoczenie i akceptacja.

 

Ciepłego nastroju dodaje rodzinnej lekturze głos wspaniałej Teresy Lipowskiej, która czyta opowiadania na, dołączonej do książki, płycie.

 

ILEŻ TAM CZEKA PRZYGÓD

 

„Duda i wielka przygoda" to zbiór zabawnych i urokliwych momentów z życia całkiem typowej, a zarazem zupełnie nietuzinkowej rodziny. Duda nie mówi „otwórzmy okno", tylko „otwórzmy ogród" – trzymacie w ręku nie książkę, a klucz do wielkiej przygody!

Dorota Lipińska

 

Dorota Lipińska - absolwentka filologii polskiej oraz podyplomowych studiów o literaturze dla dzieci i młodzieży na Uniwersytecie Warszawskim. Pisarka, felietonistka, trenerka umiejętności wychowawczych. Entuzjastka małych lokalnych społeczności i okazjonalnego wtapiania się w tłum wielkiego miasta. Słucha Elvisa, Janis Joplin i Hani Banaszak, czyta nieustannie, ogląda coś co jakiś czas. Twierdzi, że to dzięki swojej córce, Duśce, odkrywa świat, którego granice nie sięgają tylko po horyzont.

 

 

 wydawnictwo-m-d-m

 Wydawnictwo Grupa M-D-M
ul. Kopernika 30 lok. 535
00-336 Warszawa
www.m-d-m.pl

 

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Okładka wydania:

Duda I Wielka Przygoda (2014)

Dodatkowe informacje:


Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z: