Okładka wydania

Wiersze Ponad 60 Wierszy Dla Dzieci

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 3 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 3 votes

Polecam:


Podziel się!

Wiersze Ponad 60 Wierszy Dla Dzieci | Autor: Jan BrzechwaWanda ChotomskaAgnieszka FrączekLudwik Jerzy KernUrszula Kozłowska

Wybierz opinię:

Katee

"Wiersze. Ponad 60 wierszy dla dzieci" to kolejna publikacja wydawnictwa Wilga skierowana dla najmłodszych. Muszę przyznać, że jedna z najbardziej udanych.

 

Duże wydanie książki, w twardej, kolorowej oprawie, przykuwa wzrok, nikt nie oprze się pokusie by wziąć książkę do ręki. Gdy czytelnik już zajrzy do środka, na pewno nie poczuje się zawiedziony, wnętrze jest równie zachęcające jak okładka.
Wierszyki podzielone są na cztery kategorie: W krainie dużych i małych, W ptasiej krainie, W krainie czworonogów i W krainie fantazji. Odnaleźć w nich można utwory najwybitniejszych polskich pisarzy jak i dopiero co debiutujących twórców między innymi: Jana Brzechwy, Wandy Chotomskiej, Ewy Szelburg-Zarembiny, Joanny Kulmowej, Ludwika Jerzego Kerna, Jerzego Ficowskiego, Aleksandra Fredry, Marii Konopnickiej, Wiery Badalskiej, Agnieszki Frączek, Jana Kazimierza Siewka, Dagny Ślepowrońskiej, Anny Kwiecieńskiej-Utkin i wielu innych.
Rodzice z pewnością znajdą tutaj wierszyki znane jeszcze z dzieciństwa, inne będą mogli odkrywać wraz ze swoimi pociechami.

 

Bohaterami wierszy są dzieci i dorośli, zwierzęta, ptaki, krasnoludki, wróżki, smoki, księżniczki i książęta. Wszyscy żyją ze sobą w przyjaźni, nie ma tutaj waśni i sporów, a wszelkie przejawy jakichkolwiek wad są powodami do żartów jak chociażby w znanych chyba każdemu wierszykach "Kłamczucha", "Samochwała", "Stefek Burczymucha" czy "Muchy samochwały".

 

Nie brakuje również zabawnych historyjek z morałem, które zrozumie nawet najmniejsze dziecko.
Dodatkowo książeczka jest bogato ilustrowana. Żywe kolory i ciekawe ilustracje obrazujące czytane właśnie wierszyki stanowią dodatkową atrakcję, którą doceni każde dziecko.

 

Doskonały prezent dla każdego malucha, bez wyjątku. Polecam zarówno tym młodszym jak i tym starszym, każdy, łącznie z rodzicami, będzie zachwycony tą przepięknie wydaną książeczką.

***
Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu Wilga i portalowi Sztukater.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

  • Stwórz Konto