Playbook. Podręcznik Podrywu

Autor: Barney StinsonMatt Kuhn

Okładka wydania

Playbook. Podręcznik Podrywu


Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Wybierz opinię:

Gosiarella

Znacie te wszystkie oklepane teksty, którymi faceci próbują poderwać dziewczyny? Piszę "próbują", ponieważ ciężko zareagować na tekst typu; "Bolało? Gdy spadałaś z nieba?", czy "Potrzebuje mapy, bo zagubiłem się w Twoich oczach" w inny sposób, niż przewrócenie oczami. Dlaczego? W dużej mierze dlatego, że są oklepane i facet nie wkłada w tzw. podryw żadnego wysiłku. Na całe szczęście wszystkim znudzonym kobietom i mężczyznom cierpiącym na chroniczny brak kreatywności, z pomocą przychodzi Barney - postać znana z serialu "Jak poznałem waszą matkę", czy też z jego poprzedniej książki "Kodeks Bracholi".

 

Barney jest postacią z serialu "Jak poznałem waszą matkę", ale każdy szanujący się brachol i bracholka o tym wiedzą, dlatego nie muszę wyjaśniać, że w końcu nadeszła ta wiekopomna chwila, w której "The Playbook" zostaje oddany w nasze ręce! Oczywiście część zagrywek już znamy z serialu, lecz nie bójcie się - Playbook oferuje nam nowe metody.

 

Po krótkim wstępie, który notabene mnie rozbawił choć miesza czytelnika z błotem, zostaje wyjaśniony sens i sposób postępowania z zamieszonymi zagrywkami. Możecie nawet wypełnić test (dla facetów) DUP - Docelowych Umiejętności Podrywu, który przyporządkuje was do czterech kategorii graczy: Don Juanów, Don Johnsonów, Don Kingów i Don Knotts'ów. Główna i zasadnicza część Playbooka jest podzielona na cztery części zależnych od poziomu waszych DUP.
Konkretnych przykładów zagrywek nie będę wam zdradzać, jednak powiem wam, że z całą pewnością są zaskakujące i ciekawe. Barney nie zapomniał także o swojej damskiej części fanek, dla których napisał "Playbook dla lasek".

 

Poradnik jest utrzymany w bardzo podobnym tonie do "Kodeksu Bracholi". Bawiłam się przy nim świetnie, śmiałam się a nawet obiecałam sobie, że będę bardzo wyrozumiała dla mężczyzn z niego korzystających. Silnie czuć tutaj również osobowość Barneya, co jest dla mnie ogromnym plusem i zapewne docenią to fani serialu "Jak poznałem waszą matkę".

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

  • Załóż swoje konto
  • Karta Do Kultury

    Wstąp do klubu Kulturalnych. Karta otwiera drzwi do świata stworzonego przez Ciebie. Dodawaj książki, komiksy, gry, filmy do swojej przechowywalni wspomnień kulturalnych. Przy każdym darze kulturalnym znajdziesz wstążki, dzięki którym będziesz mógł dodawać je do swojej magicznej kolekcji. Daj się poznać z tej lepszej strony.