Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Żyj Z Pasją Odkryj Swoje Przeznaczenie

Kup Taniej - Promocja

Additional Info

 • Autor: Janet Bray AttwoodChris Attwood
 • Tytuł Oryginału: The Passion Test: The Effortless Path to Discovering Your Destiny
 • Gatunek: Poradniki
 • Język Oryginału: Angielski
 • Przekład: Anna Boniszewska
 • Liczba Stron: 258
 • Rok Wydania: 2011
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 130 x 195 mm
 • ISBN: 9788362343447
 • Wydawca: Burda
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Warszawa
 • Ocena:

  4/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 10 votes
Akcja: 100% - 6 votes
Wątki: 100% - 8 votes
Postacie: 100% - 7 votes
Styl: 100% - 8 votes
Klimat: 100% - 8 votes
Okładka: 100% - 8 votes
Polecam: 100% - 9 votes

Polecam:


Podziel się!

Żyj Z Pasją Odkryj Swoje Przeznaczenie | Autor: Janet Bray AttwoodChris Attwood

Wybierz opinię:

LadyBoleyn

Ciężko odnaleźć szczęście w codziennych czynnościach. Monotonnie powtarzają się dni – chodzenie do szkoły czy też do pracy z czasem stają się rutyną, z której bardzo trudno się wyrwać. Niektórzy z czasem z coraz mniejszym zapałem wykonują wszelkie zajęcia, jakie wymaga od nich społeczeństwo, odczuwając zarazem smutek i przygnębienie, którego nie potrafią się pozbyć. Trudno walczyć o własne zadowolenie, zwłaszcza, kiedy sami nie mamy pojęcia, czego tak naprawdę nam brakuje i jak chcemy zmienić swój dotychczasowy świat. „Żyj z pasją. Odkryj swoje przeznaczenie" autorstwa Janet Bray Attwood i Chrisa Attwoda dla niejednego może stać się poradnikiem, dzięki któremu inaczej spojrzy na to, co robi.

 

Chris i Janet Attwoodowie to współzałożyciele magazynu literackiego, promującego zdrowy styl życia, oraz wspólnicy firmy konsultingowo-marketingowej, którzy regularnie spędzają czas w kręgu trenerów rozwoju osobistego, przeprowadzając z nimi wywiady na temat ich pasji. Kiedyś byli małżeństwem, jednak rozstali się, pozostając przyjaciółmi. Janet jest mistrzynią w porozumiewaniu się i nawiązywaniu więzi, potrafiąc dogadać się z praktycznie każdą osobą, natomiast Chris to ekspert z dziedziny świadomości, którzy przez ponad trzydzieści pięć lat poznawał i badał sferę ludzkich odczuć. Razem postanowili napisać książkę, która pozwoli zaznać szczęścia i odmienić swoje życie ludziom, jacy zapomnieli już o tym, jak wygląda prawdziwy, niewymuszony uśmiech. Treść „Żyj z pasją" pomoże wskazać życiowe priorytety, odnaleźć pragnienia, a zarazem źródło motywacji, oraz spowodować, że wykonywane przez nas prace staną się nie tylko koniecznością, ale i przyjemnością. Autorzy tejże lektury starają się ukazać, jak żyć zgodnie ze swoim powołaniem. Otwierając tę książkę zarazem można otworzyć własną duszę, poznając najskrytsze zakamarki własnego umysłu. Wiele osób, które zagłębiło się w treści oraz wypełniły test pasji nieraz były zdziwione swoimi wyborami, dostrzegając, że ich dotychczasowy los nie należał do udanych. W „Żyj z pasją" zostały zawarte metody i ćwiczenia, dzięki którym można poczuć się lepiej, znajdując inspirację do działania i zmienienia wszelkich przyzwyczajeń, które tak naprawdę były jedynie naszymi wrogami. Czytając o podróżach Janet, która postanowiła wyjechać do Indii, aby nauczyć młode dziewczyny pleść bransoletki, dzięki czemu te mogły zarobić na swoje utrzymanie, można zobaczyć, jak jej świat stopniowo się odmieniał. Często można zauważyć wyznania osób, które przeczytały tę książkę oraz postanowiły całkowicie zmienić to, co robią. Niektórzy zaczynali rozmawiać z bliskimi o swoich obawach i lękach, odbudowując relacje, inni zaś zmieniali pracę, dochodząc do wniosku, że życie jest zbyt krótkie, aby poświęcić czas na to, co w ogóle nie leży w kręgu ich zainteresowań. Dzięki testowi pasji zmienili swoją egzystencję, odnajdując w niej przede wszystkim szczęście. W poradniku można znaleźć wyznania i historie wielu znanych osób, takich jak chociażby pisarza Richarda Evansa, który opowiada o swoich próbach promowania debiutanckiej powieści, dzięki którym można uwierzyć w to, że można spełnić marzenia tylko i wyłącznie wtedy, kiedy bardzo się tego pragnie. Janet i Chriss Attwoodowie przedstawili prostą i interesującą metodę, która może pomóc odkryć własne pasje, jak i zrozumieć to, że szczęście, tkwiące w każdym miejscu, zasługują wszyscy.

 

„Żyj z pasją. Odkryj swoje przeznaczenie" nie jest typowym poradnikiem, w którym tkwią tylko punkty, jakie należy wykonać, aby osiągnąć wyznaczony cel. Autorzy na podstawie własnych i cudzych doświadczeń tworzą pewnego rodzaju powieść, składającą się z wyznań kilku osób, które zaznały szczęście dopiero wtedy, gdy uświadomiły sobie, czego od życia wymagają i jak chcą widzieć swoją codziennością. Myślę, że tym, którzy chcą odmienić swą egzystencję, ta pozycja jak najbardziej przypadnie do gustu.

 

 

Komentarze

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
 • Zobacz Mini Tutorial