Okładka wydania

Fantazje W Trójkącie

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Fantazje W Trójkącie | Autor: Opal Carew

Wybierz opinię:

Sylwuch

W ostatnim czasie na rynku wydawniczym pojawiło się, i nadal pojawia, wiele powieści z wątkami erotycznymi. Jedne są lepsze, inne gorsze, ale nie ma co ukrywać - sięga po nie coraz więcej osób. W ostatnim czasie powstała również Czerwona Seria, przeznaczona dla kobiet lubiących zaczytywać się w historiach nasyconych erotyzmem oraz przyprawionych pieprzykiem. Ja należę do tego grona, dlatego z przyjemnością sięgnęłam po Fantazje w trójkącie i nie mogę doczekać się Przystani posłuszeństwa autorstwa Mariny Anderson, która znajduje się już na mojej półce.

 

Jenna jest młodą kobietą, trwającą w związku z Ryanem, programistą we własnej firmie komputerowej. Dziewczyna kocha swojego chłopaka i chciałaby spędzać z nim więcej czasu, jednak nie jest to możliwe, gdyż Ryan nie potrafi zrezygnować z chwil, jakie może poświęcić na rozbudowywanie swojego interesu. Główna bohaterka ma pewną fantazję seksualną, która ciągle chodzi jej po głowie. Marzy o seksie z nieznajomym, którego grałby jej ukochany. Jednak Ryan jest zbyt zapracowany, aby znaleźć czas na taką zabawę. Pewnego wieczoru dziewczyna dochodzi do wniosku, że ich związek nie ma przyszłości. W pewnej chwili zauważa swojego chłopaka, który udaje, iż nie zna Jenny. Kobieta jest wniebowzięta i bez wahania wchodzi w ten układ. Okazuje się jednak, że doszło do pewnej pomyłki. Zaczynają się komplikacje, które na zawsze zmienią życie osób biorących udział w całym zamieszaniu.

 

Fantazje w trójkącie to powieść przepełniona gorącymi scenami. Tak naprawdę wszystko w tej historii kręci się wokół seksu. Właściwie nie ma tutaj zbyt wielu wątków pobocznych, ponieważ prawie wszystkie sytuacje to bardzo śmiałe sceny erotyczne. Nie da się ukryć, że podczas lektury pojawiają się rumieńce na twarzy, a serce zaczyna bić szybciej. Opal Carew stworzyła bezpruderyjną, dosadną i odważną powieść, pozbawioną wstydu i jakichkolwiek zahamowań.

 

Autorka wykazała się bogatą wyobraźnią. Jednak moim zdaniem trochę przesadziła, ponieważ wydarzenia zapisane na kartkach tej powieści, nierzadko wydają się niezbyt realne i możliwe do zastosowania w codziennym życiu. Nie sądzę, aby ludzie tak chętnie dzielili się swoją drugą połówką z inną osobą, a także ze stoickim spokojem przyjmowali wiadomość o tym, iż ich ukochana dopuściła się zdrady. W tej powieści takie sytuacje nie stanowią zbyt wielkiego problemu. Epilog sprawił, że na moich ustach pojawił się uśmiech, spowodowany niedowierzaniem oraz niemałym powątpiewaniem. Dość sceptycznie podeszłam do zakończenia, które wydaje mi się oderwane od rzeczywistości.

 

Myślę, że większość osób zgodzi się ze mną, iż seks jest niezwykle ważnym, a często nawet nieodłącznym elementem związku, jednak bohaterowie Fantazji w trójkącie zdają się nie myśleć o niczym innym. Ich życie wydaje się stale krążyć wokół jednego. Bohaterowie nie podbili mojego serca - jedynie Jake mógłby podjąć się takiej próby, chociaż nie wiem, jaki byłby efekt końcowy. Jenna okazała się niezwykle irytującą kobietą, zachowującą się jak rozpieszczona dziewczynka, uważająca, iż wszystko powinno być podane do jej stóp. Drażnił mnie sposób, w jaki traktowała mężczyzn, którzy musieli mieć anielską cierpliwość. To kolejny aspekt, utwierdzający w przekonaniu, że przedstawiona historia nie wydarzyłaby się w realnym świecie.

 

Fantazje w trójkącie czyta się z przyjemnością, gdyż nie jest to książka wymagająca wysilania swoich szarych komórek. To powieść idealna na czas, kiedy człowiek pragnie odprężenia i zatopienia się w niezobowiązującej i lekkiej lekturze.

 

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial