Okładka wydania

Przystań Posłuszeństwa

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Przystań Posłuszeństwa | Autor: Marina Andersson

Wybierz opinię:

Sylwuch

Przystań Posłuszeństwa - miejsce, w którym instruktorzy uczą klientów, jak rozwijać swój potencjał seksualny. Kurs obejmuje jeden weekend, a w przypadku opornych uczniów - dwa weekendy. Klientami są osoby o władczym usposobieniu, których praca polega najczęściej na zarządzaniu pracownikami. Instruktorzy pomagają im zmienić w sobie pewne cechy, aby przynajmniej w łóżku potrafili poddać się partnerom, ucząc się uległości.

 

Główną bohaterką Przystani Posłuszeństwa jest Natalie Bowen - wysoka, zgrabna blondynka, mieszkająca w Londynie i wydająca własne czasopismo. Kobieta nie narzeka na brak adoratorów, jednak jej problemem jest nieumiejętność utrzymania jakiekolwiek mężczyzny na dłużej niż kilka miesięcy. Zauważa, że nawet jej najlepsza przyjaciółka ma dla niej coraz mniej czasu. Do tej pory wiele je łączyło - miłość do włoskiej kuchni i wina, poczucie humoru, a także niemożność znalezienia odpowiedniego mężczyzny. Natalie pragnie poznać sekret Jane, który sprawia, że kobieta jest szczęśliwa i ciągle zajęta. Okazuje się, że to zasługa ekskluzywnego ośrodka, zwanego Przystanią Posłuszeństwa. Ten pobyt zmienia całe życie Natalie.

 

Przystań Posłuszeństwa to odważna, a nawet bezwstydna, powieść. Cały kurs opiera się na nauce uległości, gdzie za nieposłuszeństwo ponosi się srogie kary, okupione bólem, potem i łzami. Jednak w bólu też można odnaleźć przyjemność. W tej powieści jest miejsce na praktyki BDSM, seks grupowy, podglądanie innych i wszystko, o czym niektórzy nawet nie śnili. Poznając punkt widzenia instruktorów oraz klientów, warto zastanowić się nad pozytywnymi stronami, jakie niesie przełamywanie własnych barier i zahamowań. Nie można zamykać się w sobie i nie mówić o własnych potrzebach i fantazjach, wręcz przeciwnie - trzeba zaakceptować siebie, zaufać sobie i partnerowi, i dążyć do tego, aby życie łóżkowe było jeszcze lepsze.

 

W tym ekskluzywnym kurorcie nikt nie zwraca większej uwagi na to, z kim uprawia seks. Tak naprawdę, każdy robi to z każdym - istotne jest jedynie zaspokojenie żądzy. Zabrakło mi jakichkolwiek wzmianek o używaniu zabezpieczeń, co uważam za konieczność w przypadku, kiedy nie zna się partnera seksualnego, a także nie ma się pojęcia, czy dana osoba nie jest nosicielem jakiejś choroby przenoszonej drogą płciową. Liczę na to, że jest to jedynie przeoczenie autorki, która nie chciała wnikać w takie szczegóły.

 

Cała historia krąży głównie wokół seksu, co jest normalne, kiedy książkę zalicza się do literatury erotycznej. Marina Anderson wykazała się bogatą wyobraźnią, a także umiejętnością przekazania tego, co należy, w kuszący sposób, nie nadużywając wulgaryzmów, co jest nie lada wyzwaniem. Przystań Posłuszeństwa to lektura idealna dla osób, które pragną odprężyć się po ciężkim tygodniu, nie wytężając zbyt mocno swoich szarych komórek, przeznaczając swój wolny czas na niezobowiązującą powieść.

 

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial