Miej Odwagę Kochać

Autor: Stephen KendrickAlex Kendrick

Okładka wydania

Miej Odwagę Kochać


Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Wybierz opinię:

Beatrice

Miłość. Każdy człowiek, i młodszy i starszy, zastanawia się nad tym uczuciem. Nic więc dziwnego, że powstaje tyle dzieł, które właśnie na tym bazują. W księgarniach możemy znaleźć ich całe mnóstwo, jednak ile widujemy poradników? Zdecydowanie mniej, a każdy z nas ma wątpliwości, które powinny zostać wyjaśnione. Stephen Kendrick postarał się nam przybliżyć rozwiązanie i naprowadzić na dobrą drogę, którą ostatecznie musimy jednak poznać sami.

 

Opis wydawcy:
Jeśli podejmiesz to wyzwanie, musisz przyjąć pogląd, że zamiast podążania za głosem serca, podejmujesz świadomy wybór prowadzenia Twojego serca. Wszyscy mówią Ci, abyś podążał za głosem serca, lecz, jeśli sam nie poprowadzisz swojego serca, zrobi to za Ciebie ktoś inny, lub coś innego.
Rzucamy Ci wyzwanie, żebyś zaczął myśleć inaczej, i żebyś, zamiast tego, podjął decyzję o prowadzeniu Twojego serca ku temu, co jest dla Ciebie najlepsze w dłuższej perspektywie czasu. Na tym właśnie polega klucz do trwałych, udanych i satysfakcjonujących związków.

 

MIEJ ODWAGĘ KOCHAĆ to piękny przewodnik po miłości dla wszystkich nowożeńców ale również dla tych, którzy po latach rutyny pragną odświeżyć swoją miłość do partnera i ponownie przeżyć cudowne zauroczenie

 

Czy kiedykolwiek wcześniej zastanawialiście się, nad istotą miłości? Można ją znaleźć na każdym kroku, na ulicach miast, w domach, w literaturze... Wobec niej jesteśmy bezsilni. „Podążaj głosem swojego serca" często słyszymy, a dopiero pan Kendrick przedstawił nam swoją teorię na ten temat. Dopiero po tej książce człowiek zaczyna się zastanawiać- o co tak naprawdę chodzi? Czy potrafimy prowadzić własne serce, czy to ono stało się naszym panem? „Miej odwagę kochać" doskonale wyjaśnia różnicę i pozwala spojrzeć na wszystko z innej strony.

 

Czytając książkę czytelnik naprawdę zagłębia się w kolejne trafne teorie i choć jest to książka przeznaczona dla małżeństw, również młodsze osoby potrafi zainteresować. Kto z nas nie ma problemów ze swoimi sprawami sercowymi? Każdy borykał się kiedyś z podobnymi problemami, a ta książka stara się nas przybliżyć do sedna sprawy. Napisana przystępnym językiem i powołująca się na konkretne przykłady, prowadzi współmałżonków przez ten wspaniały świat miłości oraz nawołuje do konkretnych „Aktów Odwagi w Miłości". Również piękne wydanie zachwyca czytelnika. „Miej odwagę kochać" jest bardzo dobrze dopracowanym poradnikiem, w którym znajdziemy wiele przydatnych rad.

 

Czytając ma się wrażenie całkowitego oderwania od rzeczywistości, a myślami błądzi się przy drugiej połówce. Efektem jest również wnikanie w istotę miłości, oraz głębsze zastanowienie. Jest to książka skierowana do każdego małżeństwa, które nawiedzają wątpliwości, bądź wręcz przeciwnie, nadal są w pełni szczęśliwe i trwają w uczuciu.

 

Osobiście bardzo miło spędziłam czas przy tej książce i z czystym sercem mogę polecić ją również wszystkim innym. Jeśli więc czujecie, że coś was do niej przyciąga, nie wahajcie się dłużej. To wspaniały poradnik dla każdej pary.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

 • Załóż swoje konto
 • Karta Do Kultury

  Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
  *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
  *dodawać je do ulubionych
  *polecać innym czytelnikom
  *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
  *listować pozycje, które posiadasz
  *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
  Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!