Okładka wydania

Nie Szukaj Mnie

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 3 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Nie Szukaj Mnie | Autor: Piotr Wereśniak

Wybierz opinię:

Dm1994

Piotr Wereśniak - reżyser filmowy, scenarzysta i pisarz. Pierwsze doświadczenie filmowe zdobył w 1992, gdy wygrał konkurs czasopisma "Film" na najlepszy pomysł filmowy. Popularność przyniósł mu film Kiler, do którego napisał scenariusz, oraz serial komediowy Zróbmy sobie wnuka. Jest autorem książek Zabili mnie we wtorek i Nie szukaj mnie. Stworzył także scenariusze do filmów i seriali takich jak: Nie kłam kochanie, Och Karol II, Pan Tadeusz, Na dobre i na złe, M jak miłość, Kryminalni, czy Barwy szczęścia.

 

Małgorzata jest niewątpliwie silną kobietą, której udało się uciec od nieciekawej przeszłości. Teraz Gośki już nie ma, istnieje tylko Nadia zamieszkała w Grecji. Jednak gdy pewnego dnia bohaterka widzi w kiosku gazetę z własnym zdjęciem i informacji o jej śmierci pojawiają się pewne komplikacje. Kobieta odkrywa, że ktoś czyha na jej życie i zdaje sobie sprawę, że musi zacząć ponownie uciekać.

 

Czy są na sali przeciwnicy polskiej literatury i niedowiarkowie, którzy sądzą, że to co polskie jest zawsze gorsze? Myślę, że zawsze się jacyś znajdą. Otóż moi drodzy uważam, że powieść Piotra Wereśniaka "Nie szukaj mnie" jest świetnym przykładem na to, że jednak się mylicie.

 

Myślę, że duży wpływ na świetny odbiór książki ma spore doświadczenie autora w zakresie reżyserii i pisania scenariuszy. Tak naprawdę powieść tę czyta się równie dobrze, jak ogląda się dobry film sensacyjny - nie ma czasu na nudę, czy zatrzymanie akcji. Fabuła ciągle brnie na przód, a życia bohaterów wywracają się "do góry nogami" .Warto wspomnieć też o świetnym dodatku jakim jest prosty, ale nie prostacki styl pisarza, który sprawia, że książkę można pochłonąć w przeciągu dwóch godzin. Kropką nad i jest świetna kreacja głównej bohaterki, która zarazem intryguje i wzbudza wiele emocji w czytelniku.

 

Podsumowując myślę, że nic więcej nie muszę dodawać. Książka Piotra Wereśniaka jest jedną z lepszych pozycji na polskim rynku powieści sensacyjnych i kryminałów, dlatego też warto się w nią zaopatrzyć na nadchodzące długie i chłodne wieczory, zwłaszcza jeśli chcecie się przekonać, że "Polak też potrafi" :D

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

  • Stwórz Konto