Okładka wydania

Nawiedzone Miasteczko Shadow Hills

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 3 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Nawiedzone Miasteczko Shadow Hills | Autor: Anastasia Hopcus

Wybierz opinię:

Monia1990

Po tragicznej i tajemniczej śmierci siostry Ateny Persephonę Archer dręczą dziwaczne i przerażające sny... Dziewczyna czuje, że są w jakiś sposób związane z niedawną tragedią, którą przeżyła. Wie również, że podobne koszmary miała siostra, która niespodziewanie zmarła. W pamiętniku Ateny Phe odkrywa wzmiankę o miasteczku Shadow Hills. Postanawia przenieść się do tamtejszej szkoły by poznać rozwiązanie zagadki. Ale pytań tylko przybywa. Co wspólnego mają szkoła, tajemnicza epidemia, która przed wiekami zdziesiątkowała mieszkańców, oraz stary cmentarz? I jak to możliwe, że Persephona spotyka w Shadow Hills chłopaka, o którym śniła?

 

Dociekliwość dziewczyny i jej dążenie do rozwikłania zagadek przeszłości mogą źle się dla niej skończyć.

 

To książka o mrocznej tajemnicy, którą skrywa małe miasteczko. Na pozór mieszkają tu zwykli ludzie. Jednak szybko okazuje się, że to nieprawda. W miasteczku zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Phe postanawia dowiedzieć się prawdy. Ale czy cena nie okaże się zbyt wysoka? Odpowiedź zostawię czytelników. Zdradzę tylko, że droga do odpowiedzi jest kręta i pełna niebezpieczeństw.

 

Przyznam, że od początku polubiłam główną bohaterkę. To miła i sympatyczna nastolatka, której życie się zawaliło. Śmierć siostry, tajemnicze wydarzenia powodują, że już nic nie będzie normalne. A może chłopak, którego dziewczyna spotkała spowoduje powrót do normalności. Jednak już na pewno czasy beztroskiego życia minęły bezpowrotnie.

 

„Nawiedzone miasteczko Shadow Hills" to książka pełna tajemnic i niespodzianek. Tutaj nic nie wydaje się takie jak jest. Przeszłość wraca do przyszłości i zmienia życie wiele osób. Tutaj każdy ma coś do ukrycia, pojawiają się starożytne wierzenia. Każda strona to kolejna zagadka, a do rozwiązania daleka droga. Samo zakończenie jest zaskakujące i nieprzewidywalne. To wielki plus tej historii.

 

Książka została napisana prostym, ale interesującym językiem. Zachwycająca jest grafika powieści: bardzo kobieca i tajemnicza. Akcja toczy się wartko. Autorka mistrzowsko posługuje się napięciem. Czytelnik na pewno nie będzie się nudził. Pojawienie się dawnych wierzeń i cmentarza powodują ciarki na plecach.

 

Podsumowując to historia dla wszystkich miłośników mrocznych wydarzeń i niespodzianek.. To idealna lektura na długi, nudny wieczór, która zapewni wiele wrażeń. To dobra powieść na oderwanie się od rzeczywistości.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

  • Stwórz Konto