Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Reklama Płynie Prosto Z Serca Sekret Natchnionego Marketingu

Kup Taniej - Promocja

Additional Info

 • Autor: Joe VitaleCraig Perrine
 • Tytuł Oryginału: Inspired Marketing!: The Astonishing Fun New Way To Create More Profits For Your Business By Following Your Heart
 • Gatunek: PoradnikiBiznesEkonomia
 • Język Oryginału: Angielski
 • Przekład: Arkadiusz Romanek
 • Liczba Stron: 263
 • Rok Wydania: 2008
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 148 x 210 mm
 • ISBN: 9788324622528
 • Wydawca: Helion
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Gliwice
 • Ocena:

  3/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Reklama Płynie Prosto Z Serca Sekret Natchnionego Marketingu | Autor: Joe VitaleCraig Perrine

Wybierz opinię:

Gosiarella

Niewielu wie, że mam prawdziwego bzika na punkcie reklamy. Nie mówię tu o byle jakich zwykłych reklamach, które atakują nas każdego dnia, o każdej porze i uprzykrzają nam życie. Chodzi mi o te niezwykłe, tworzone z pasją. To właśnie im poświęciłam sporo czasu, by napisać pracę "Reklama Kreatywna". Gdy nadarzyła się okazja przeczytania pozycji "Reklama płynie prosto z serca", nie wahałam się ani chwili, za to liczyłam na wiele! Przekonajmy się co tam ciekawego znalazłam.

 

Wpierw słówko o autorach. Joseph 'Joe Vitale jest amerykańskim przedsiębiorcą, autorem i wokalistą. Stał się znany dzięki swoim książkom, w których pisze o takich dziedzinach jak marketing i New Age Prawo Przyciągania , komunikacji, perswazji i reklamy. Był nazywany "Buddą Internetu" przez swoje połączenie duchowości i sprytu marketingowego. Jego klientami są m.in. na Czerwony Krzyż , PBS i Children Memorial Hermann Hospital. Z kolei Craig Perrine z MaverickMarketer.com jest jednym z czołowych strategów marketingu internetowego, specjalistą od marketingu bezpośredniego, cenionym wykładowcą najważniejszych seminariów branżowych. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu na polu marketingu opartego na listach dobrowolnych subskrybentów zarobił miliony dolarów dla swoich klientów — zarówno małych firm, specjalizujących się w oprogramowaniu, jak i przedsiębiorstw znajdujących się na liście Fortune 500. Craig Perrine jest współautorem wielu bestsellerów i programów szkoleniowych. Można się było spodziewać, że będą oni pisać tę książkę wspólnie, jednak Vitale był jedynie jedną z osób, z którymi Craig przeprowadził wywiad. Trochę rozczarowujące.

 

"Reklama płynie prosto z serca" mają za zadanie przybliżyć czytelnikowi, czy jest i jak działa natchniony marketing. Czym więc jest? Natchniony marketing cechuje autentyzm. Rodzi się z pasji i serca, dzięki czemu przychodzi nam łatwo i jest skutecznym narzędziem. Wszystko w myśl tego, że jeśli robisz coś sprawia Ci przyjemność, to wywoła większe emocje u odbiorcy. Wymuszone działania również mogą przynieść rezultat, jednak nie przyjemność, zaś działanie wynikające z pasji zagwarantuje sukces. W swojej książce Perrine Craing rozmawia z wieloma osobami, które wykorzystały natchniony marketing, a powodzenie ich przedsięwzięć przewyższyło oczekiwania.

 

"Reklama płynie prosto z serca" jest stworzona jako zbiór wywiadów, które przeprowadził Craing. Na każdy rozdział przypada nowa osoba. W sumie jest ich czternaście, lecz najbardziej spodobała mi się rozmowa z Lisą Coltman, która opowiadała o swoich początkach z biżuterią wytwarzaną ze szkła dichroicznego. Ta historia jest naprawdę inspirująca. Każdy rozdział jest również opatrzony podsumowaniem najważniejszych wniosków. Rozmowy są prowadzone w sposób bardzo ogólny i nie zawierają wielu konkretów, a na to niestety liczyłam. Nie do końca podobają mi się uogólnienia, które zasłaniają właściwe działania, jakie podejmowali do osiągnięcia celów. Nie oszukujmy się książka jest przeznaczona dla ludzi, którzy pragną odnieść sukces, a nie samodoskonalić. Teoretycznie jedno nie przeszkadza drugiemu, jeśli oba warunki zostają spełnione. Przyszli biznesmeni, ludzie sukcesu, czy marketingowcy chcieliby czytając poznawać szczegółowy plan działania, a w zamian dostali wskazówki nie do końca na temat.

 

Ogólnie książka może się okazać strzałem w dziesiątkę, dla osób poszukujących inspiracji, czy własnego stylu w prowadzeniu biznesu. Jednak dla tych, którzy liczą na bezcenne rady, jak konkretnie osiągnąć sukces, ta pozycja może okazać się nie do końca trafiona.

 

Komentarze

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
 • Zobacz Mini Tutorial