Okładka wydania

Przestań Całować Żaby. Czas Rozejrzeć Się Za Księciem Z Bajki

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje

 • Autor: Madeleine Lowe
 • Tytuł Oryginału: Stop Kissing Frogs: How To Avoid Mr Wrong And Find Mr Right
 • Gatunek: PoradnikiPsychologia
 • Język Oryginału: Angielski
 • Przekład: Aleksandra Motyka
 • Liczba Stron: 200
 • Rok Wydania: 2010
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 130 x 200 mm
 • ISBN: 9788361989349
 • Wydawca: Esprit
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Kraków
 • Ocena:

  5/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Przestań Całować Żaby. Czas Rozejrzeć Się Za Księciem Z Bajki | Autor: Madeleine Lowe

Wybierz opinię:

Scathach

Drogie Panie, czy pamiętacie te długie bezsenne noce z dzieciństwa, kiedy to marzyłyście o swoim Księciu z Bajki? Czy nadal zastanawiacie się kiedy go spotkacie? A czy którakolwiek z Was pokusiła się o refleksję na temat ilości żab, które w oczekiwaniu na tego Jedynego wycałowała? Nie? Teraz macie ku temu świetną okazję! Wydawnictwo Esprit przygotowało dla Was książkę, która pomoże Wam przejść przez tę trudną drogę uświadamiania sobie własnych błędów. Wszystko po to, by osiągnąć spełnienie w szczęśliwym i zdrowym związku.

 

Madeleine Lowe, autorka publikacji Przestań całować żaby. Czas rozejrzeć się za Księciem z Bajki. wykonała kawał dobrej roboty, klasyfikując różne typy męskich zachowań, które odstraszają i na wielorakie sposoby zniewalają kobiety. Choć książka ta nazwana jest „poradnikiem randkowania", daleka byłabym od takich określeń. To raczej przewodnik po rodzajach Żab i sposobach na ich uniknięcie. Jednak nie martwcie się, Drodzy Panowie, nie jest to szowinistyczny atak na Waszą płeć – jest to bowiem także próba wyszczególnienia najczęściej popełnianych przez kobiety będące w związku błędów.
Nie znajdziemy tutaj rad odnośnie tego, jak krok po kroku zachowywać się na randkach, ani co zrobić, by uwieść mężczyznę naszych marzeń.

 

Staniemy raczej przed brutalną prawdą i choć momentami będziemy mogli się pośmiać, to tak naprawdę bliżej będzie nam do łez frustracji niż rozbawienia. Uświadomimy sobie bowiem bolesną prawdę o własnych wyborach i trwaniu w fatalnych związkach, niosących ze sobą jedynie poczucie niespełnienia. Nie jest jednak celem tej publikacji wywołanie u czytelnika smutku. Skusiłabym się bardziej o stwierdzenie, że Madeleine Lowe pod przykrywką humoru ukryła książkę o funkcji ściśle katartycznej. Nie ulega wątpliwości, że otwiera ona oczy na wiele spraw i mobilizuje do działania o wiele bardziej niż wszelkiego rodzaju poradniki, których autorzy głaszczą po główkach i wmawiają nam, że wszystko jest możliwe, nawet jeśli tylko siedzimy z założonymi rękami i bardzo intensywnie wyobrażamy sobie swoje lepsze życie.

 

U Lowe mamy konkret – akcja i reakcja: autorka pokazuje nam najczęstsze błędy i natychmiast wskazuje na odpowiednie wyjście z sytuacji. Nie ma tutaj sztucznego analizowania sytuacji i rozdrapywania ran. Są tylko fakty poparte tak dobrze znanymi nam przykładami z życia.

 

Gdyby wszystkie kobiety przeczytały tę książkę i wcieliły w życie przemyślenia z niej płynące, na świecie byłoby o wiele mniej nieszczęśliwych związków, a o wiele więcej par spełnionych, których życie pełne jest autentycznej miłości i zrozumienia.

 

Ta pozycja w sposób dowcipny porusza tematy, które staramy się zagłuszyć i przykryć stertą ważniejszych spraw. Lowe pokazuje nam, że tak robić nie można i że najwyższy czas wziąć odpowiedzialność za własne życie i szczęście w swoje ręce.

 

Pozycja obowiązkowa nie tylko dla singielek – to lektura obowiązkowa dla wszystkich kobiet. Pozwólcie sobie być szczęśliwymi.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
 • Zobacz Mini Tutorial