Okładka wydania

Przeżyłem Śmierć

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Przeżyłem Śmierć | Autor: Dannion BrinkleyPaul Perry

Wybierz opinię:

Madlen

Śmierć, to nieuchronny koniec każdego człowieka, nikt nie zna czasu ani godziny kiedy nadejdzie i kiedy Twoje życie na ziemi dobiegnie końca. Od wieków o śmierci krążą różne legendy, jak to jest, co nas czeka po, ale jak dotąd nikomu nie udało się odkryć tej tajemnicy, chociaż są tacy, którzy twierdzą, że przeżyli śmierć. Jak to było, co widzieli i czy poszli w stronę światła, możemy się dowiedzieć z licznych publikacji, czy filmów na ten temat.

 

Historia Danniona Brinkleya jest niezwykła, to idealny przykład na to jak jedna chwila, jedno zdarzenie może zmienić całe nasze życie. Dannion dwa razy przeżył śmierć, dwukrotnie przekroczył linię życia i śmierci, aby powrócić ponownie na ziemię. Te niezwykłe wydarzenia sprawiły, że Dannion pozyskał niesamowite umiejętności, nauczył się przepowiadać przyszłość oraz czytać w myślach ludzi. Śmierć mężczyzny przyczyniła się do całkowitego przewartościowania jego życiowych priorytetów, zaczął działać jako wolontariusz w hospicjum, traktując swoją pracę i życie jako drugą szansę, której w żaden sposób nie może zmarnować.

 

Jak dowiadujemy się z noty wydawcy książka „Przeżyłem śmierć" to światowy bestseller, no cóż, być może tak jest, być może miłośnicy takich lektur bez pamięci zaczytują się w takich treściach, mnie jednak ta książka nie przekonuje. Trudno mi uwierzyć w świetliste istoty, przekazujące człowiekowi tajemną moc, ale to tylko moja subiektywna opinia. Czy polecam? Myślę, że fani gatunku będą usatysfakcjonowani.

Gosiarella

"- Dla ciebie, to jakbym odchodził i nigdy nie miał wracać - powiedziałem mu. - Dla mnie, jakbym wracał do domu"

 

Wielu z nas na pewnym etapie naszego życia zastanawia się co będzie po śmierci. Ile ludzi tyle teorii, a sprawdzić nie ma jak. Jednak są na świecie ludzie, którzy są przekonani iż wiedzą co nas czeka po drugiej stronie. Osoby, które doświadczyły "doświadczenie bliskie śmierci", czy też jak kto woli śmierci klinicznej, twierdzą, że w czasie, gdy przebywali poza swoim ciałem ujrzeli to, co nas tam czeka.

 

Jedną z tych osób jest Dannion Brinkley, który został rażony piorunem i przez to zmarł po raz pierwszy. Gdy jego dusza oderwała się od ciała zobaczył tunel, na którego końcu czekała Istota Światła. Istota ta pokazała mu całe jego życie, które delikatnie mówiąc było pełne zła i okrucieństwa. Jednak w czasie tej retrospekcji to on odczuwał na własnej skórze skutki wszystkich swoich niecnych uczynków. Po zakończeniu projekcji Dannion trafił do miejsca, gdzie trzynaście istot prezentowało mu wydarzenia, jakie miały się wydarzyć w przyszłości. Powierzono mu także misje zbudowania na Ziemi ośrodków, a następnie odesłano z powrotem do jego ciała. Przeżycie tak poważnego porażenia przez piorun było niesamowite, jednak mało kto wierzył, że Brinkley przeżyje więcej niż kilka tygodni. Historia życia tego niezwykłego człowieka, jest na tyle interesująca, że pozwolę wam odkrywać ją na własną rękę.

 

Książka "Przeżyłem śmierć" okazała się o wiele ciekawsza, niż z początku zakładałam. Cieszę się, że skupiła się na przeżyciach jednej, konkretnej osoby, a przy tym łączyła mini historię innych osób, które przeżyły podobne doświadczenie. Fascynujące jest, że tak wiele osób, które są z zupełnie innych części świata i wyznają różne religię, mają niemal identyczne wspomnienia z chwil, gdy ich ciało umierało. Daje to pewną nadzieję, że może jednak życie na Ziemi jest jedynie początkiem długiej drogi, która czeka nasze dusze. To czy książka spodoba się wam, w głównej mierze zależy od waszego nastawienia. Część uzna historię Danniona Brinkley'a za stek bzdur lub sen, a inni za niezwykłe doświadczenie, które spotkało nielicznych. Co się dzieje z człowiekiem po jego śmierci jest wciąż dla współczesnych ludzi zagadką, której rozwiązanie każdy z nas w swoim czasie pozna.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial