Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Kurs Odchudzania 21 Duchowych Lekcji, Jak Utrzymać Idealną Wagę Na Zawsze

Kup Taniej - Promocja

Additional Info

 • Autor: Marianne Williamson
 • Tytuł Oryginału: A Course In Weight Loss
 • Gatunek: Poradniki
 • Język Oryginału: Angielski
 • Przekład: Agnieszka Odorowicz
 • Liczba Stron: 226
 • Rok Wydania: 2012
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 165 x 235 mm
 • ISBN: 9788362476152
 • Wydawca: Illuminatio
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Kraków
 • Ocena:

  5/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 9 votes
Akcja: 100% - 15 votes
Wątki: 100% - 9 votes
Postacie: 100% - 19 votes
Styl: 100% - 6 votes
Klimat: 100% - 15 votes
Okładka: 100% - 11 votes
Polecam: 100% - 15 votes

Polecam:


Podziel się!

Kurs Odchudzania 21 Duchowych Lekcji, Jak Utrzymać Idealną Wagę Na Zawsze | Autor: Marianne Williamson

Wybierz opinię:

Pavell

Problemy z wagą to zmora mieszkańców całego świata. Choć w naszym kraju nie ma tylu otyłych ludzi jak np. w Stanach Zjednoczonych, to liczba ta znacznie się powiększa, tak jak powiększa się liczba chorób spowodowanych nadwagą i otyłością. Większość z ludzi cierpiących na zbyt dużą liczbę kilogramów, próbowała w swoim życiu zapewne nie jednej diety. Niektórym się udało i schudli, utrzymając na długie lata swoją ulubiona wagę i figurę. Jest to jednak tylko ułamek, gdyż większość i tak wróciła do starych nawyków i wagi lub nawet zwiększyła ją jeszcze bardziej niż przed cudowna dietą. Kolejna próba, kolejne nieudane podejście. Dochodzimy do momentu w którym uświadamiamy sobie, że jesteśmy na diecie i wyrzeczeniach całe życie, a zbędne kilogramy jak były, tak są.

 

Dla wszystkich którzy stracili nadzieję furtkę otwiera Marianne Wiliamson, autorka i duchowa przewodniczka, która w swojej książce "Kurs odchudzania – 21 duchowych lekcji, jak utrzymać idealną wagę na zawsze", przedstawie nowe podejście do kuracji odchudzających.

 

Poradnik zawiera duchowe szkolenie jakiego na pewno większość z odchudzających się jeszcze nie próbowała. Jak informuje tytuł, książka zawiera 21 lekcji które pomogą nam zrozumieć jak zaakceptować własne ciało, gdyż jest to najważniejszy klucz do zrzucenia zbędnych kilogramów. Każda z lekcji zawiera szereg porad i instrukcji, które należy skrupulatnie wykonywać aby wykształcić w sobie zdrowe nawyki, przeprogramować swój umysł oraz wykorzenić wstyd i strach zamieniając je na miłość do siebie i swojego ciała.

 

Do każdej z lekcji powinniśmy podchodzić poważnie i żadnej nie omijać, jeśli chcemy osiągnąć zadowalające nas rezultaty. Podczas całego kursu czeka nas szereg zadań, które będą wymagały systematyczności. Musimy się zatem dobrze przygotować i znaleźć w sobie siłę na wykonanie wszystkich 21 lekcji. Jest to potrzebne gdyż zniechęcenie może przyjść w każdym momencie i szkoda będzie stracić wcześniejsze osiągnięcia. Zadania pomogą nam między innymi zburzyć mur wstydu i strachu przed innymi, zaakceptować swoją „grubą ja", i pokochać własne ciało. Czasem będziemy musieli również napisac list do samej siebie, zrobić własnoręcznie pudełko, nasmarować całe ciało oliwką lub olejem czy zbudować swój ołtarz i prowadzić dziennik. To tylko niektóre z przykładów, gdyż nie sposób wypisać wszystkich jakie są zawarte w tym wyjątkowym kursie odchudzania. Na końcu książki autorka zostawia kilka stron na własne, dowolne notatki, które mają nam ułatwić przejście przez wszystki lekcje.

 

Osiągnięcie upragnionych efektów jest na pewno możliwe, nie jest natomiast łatwe. Dzięki poradnikowi pozbędziemy się podświadomej potrzeby odzyskania zbędnych kilogramów, tak przynajmniej twierdzi autorka. Wszyscy znamy powiedzienie „co szkodzi spróbować" i w tym przypadku również możemy się do niego zastosować.

 

„21 duchowych lekcji, jak utrzymać idealną wagę na zawsze", jest dla kogoś, kto próbował już wszytkiego, a kilogramy nadal się utrzymują. Wystarczy, odrzucić sceptycyzm od tego typu metod i pozwolic poradnikowi poprowadzić siebie przez wszystkie lekcje. Jeśli to zrobimy i dopuścimy do swojego umysłu myśl, że kilogramy odkładają się nie tylko na ciele, ale również na duszy, pod postacią gniewu, strachu, wstydu czy złości, znajdziemy się na dobrej drodze, aby wreszcie pożegnać się z kilogramami raz na zawsze. Wbrew pozorom nie jest to łatwe, ale zrzucenie nadwagi nigdy nie było i łatwe nie będzie. Wśród wielu wyrzeczeń, które i tak nas czekają podczas podchodzenia do każdej diety, można choć raz spróbować czegoś innego, co pozwoli nam inaczej spojrzeć nie tylko na siebie, ale również na jedzenie.

 

Komentarze

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
 • Zobacz Mini Tutorial