Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Rybka Minimini I Prezent Urodzinowy

Kup Taniej - Promocja

Additional Info

 • Pod Redakcją: Opracowanie Zbiorowe
 • Tytuł Oryginału: Rybka Minimini I Prezent Urodzinowy
 • Gatunek: Powieści i OpowiadaniaDziecięce i Młodzieżowe
 • Język Oryginału: Polski
 • Liczba Stron: 32
 • Rok Wydania: 2012
 • Numer Wydania: II
 • Wymiary: 200x240 mm
 • ISBN: 9788324017607
 • Wydawca: Znak Emotikon
 • Oprawa: Twarda
 • Miejsce Wydania: Kraków
 • Ocena:

  6/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 2 votes
Postacie: 100% - 2 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Rybka Minimini I Prezent Urodzinowy | Autor:

Wybierz opinię:

Zuzankawes

Dylemat Rybki MiniMini

 

Czy wasza pociecha uwielbia bohaterkę kreskówek Rybkę MiniMini? Jeśli odpowiedzieliście tak, koniecznie sprawcie waszemu dziecku książeczkę z serii o pomysłowej i wesołej rybce „Rybka MiniMini i prezent urodzinowy".

 

Ta bogato ilustrowana książeczka przyniesie mnóstwo radości każdemu maluchowi, który zwariował na punkcie sympatycznego stworzenia i jego przyjaciół, a jeśli do tej pory wasz smyk nie miał okazji poznania Rybki, jest to niepowtarzalna okazja, by sytuację tę zmienić. Powiem więcej, jest to doskonała sposobność, by to naprawić!

 

Rybka MiniMini, to istota niezwykle towarzyska i jak na takową przystało, ma ona mnóstwo przyjaciół. Wśród nich zaś, ośmiornicę Oktawię, która niebawem obchodzi urodziny. Urodziny Oktawii spędzają MiniMini sen z powiek, bowiem rybka usilnie rozmyśla co podarować może swojej przyjaciółce z okazji tak ważnego święta.

 

Dzięki tej pięknej i pouczającej książeczce, wasz maluch dowie się (albo utwierdzi w przekonaniu), które z prezentów są najcenniejsze.W dobie rosnącego konsumpcjonizmu i materializmu, jest to lekcja niezwykle ważna i poznać winno ją każde dziecko. Poznać i zrozumieć, choć rzecz to niełatwa. W przyswojeniu tej wiedzy dużą zasługę wniesie szalona MiniMini, która na własnym przykładzie i dzięki swojej rezolutności pokaże naszym przedszkolakom, jak ważne jest obdarowywanie prosto z serca. Jaki prezent przygotowała rybka i jakie przygody poprzedziły jej wybór, to wszystko do przeczytania i obejrzenia w książeczce.

 

Seria książeczek o Rybce MiniMini została przygotowana z myślą o przedszkolakach. Pomysłodawcy zadbali o ciekawe i dostosowane do wieku odbiorcy teksty (Katarzyna Janusik i Magdalena Zielińska) oraz kolorowe i urokliwe ilustracje (Katarzyna Nowak). Połączenie pięknych i zabawnych ilustracji, z interesującymi i mądrymi tekstami daje gwarancję, że maluchy pokochają książeczki o MiniMini równie mocno, jak bajkę telewizyjną. Atutem książeczki jest również i to, iż zachęca ona do samodzielnego czytania. Ilość tekstu jest tak dobrana do umiejętności (i cierpliwości) dziecka, by nie zanudziło się ono po kilku chwilach lektury. Także dzieci, które umiejętności czytania jeszcze nie posiadły będą wniebowzięte, jeśli historyjkę o MiniMini, Delfinku Finku i Ośmiornicy Oktawii przeczyta mama lub tata.

 

Niezaprzeczalnie jest to pozycja, która uczy myślenia. Każde z dzieci po zapoznaniu się z historią dotyczącą kupowania prezentu dla ośmiornicy, samo wyciągnie wnioski z zasłyszanej historii. A to z kolei pomoże w budowaniu lepszych relacji z innymi dziećmi, opartych na wzajemnym zrozumieniu, na empatii i chęci dzielenia się z innymi tym, co mamy najlepszego i co w nas najlepsze.

 

Dlatego gorąco polecam wszystkim smykom i ich rodzicom.

 

Komentarze

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
 • Zobacz Mini Tutorial