Okładka wydania

Kubuś Szuka Pisanek / Wszystkiego Najlepszego, Kłapouchy! Kubuś I Przyjaciele

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 3 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Kubuś Szuka Pisanek / Wszystkiego Najlepszego, Kłapouchy! Kubuś I Przyjaciele | Autor: Opracowanie Zbiorowe

Wybierz opinię:

Zuzankawes

Chcesz, by twoje dziecko już od najmłodszych lat uczyło się języka obcego? Dla rodziców, którzy odpowiedzą tak, przygotowana została pomoc naukowa w postaci książeczki z płytą CD, z serii Disney English First Readers. Ta książka, to okazja, by dziecko rozpoczęło naukę języka angielskiego z bohaterami kreskówek studia Disneya.

 

Proponuję wam na początek książkę„ Kubuś i przyjaciele - Kubuś szuka pisanek/Wszystkiego najlepszego, Kłapouchy!". To dwie wesołe historie, które pomogą rozpocząć trudną i wyboistą drogę prowadzącą do sukcesu w postaci osłuchania się dziecka z językiem obcym, a w przyszłości zaowocuje posługiwaniem się angielskim.

 

Książka z pewnością zainteresuje dzieciaki chłonne wiedzy, które słuchać będą dwóch ciekawych historyjek o przygodach małego, łakomego misia oraz jego przyjaciół. Tekst w książeczce jest zarówno w języku polskim jak i angielskim. Są to pojedyncze, krótkie zdania, z pogrubionymi najważniejszymi słówkami, które dodatkowo zamieszczono w słowniczku znajdującym się na każdej stronie oraz na końcu opowiadania. Naukę umilają ładne, kolorowe ilustracje przedstawiające wesołą kompanię Puchatka – od Prosiaczka, po Kłapouchego, Tygrysa czy Sowę.

 

By ułatwić naukę języka, do książeczki dołączona została płyta CD, czytana przez Kena Wolta, aktora i lektora. Dziecko będzie miało okazję osłuchać się z tekstem wypowiadanym przez osobę posługującą się angielskim, jako językiem ojczystym, a także śledząc tekst w książce nauczyć się poprawnie czytać i wymawiać słowa. To duży plus książki, bowiem nie jest tajemnicą, że sporej grupie osób uczących się języka obcego problem sprawia zrozumienie tekstu mówionego, gdy tymczasem z pisanym nie mają najmniejszych trudności.

 

Dodatkowym atutem „Kubusia i przyjaciół..." są różnorodne ćwiczenia utrwalające poznane słownictwo. To swego rodzaju lekcja, powtórka na wesoło. Pośród zadań postawionych przed dziećmi do wykonania mamy chociażby łączenie w pary, kolorowanki, uzupełnianie, itp. Tak skonstruowane zadania rozwijają dziecięcą wyobraźnię, pomagają też w przyjemny i prosty sposób utrwalić poznany materiał.

 

Polecam książeczkę gorąco.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial