Okładka wydania

Piknik Minnie Klub Przyjaciół Myszki Miki + CD

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 2 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Piknik Minnie Klub Przyjaciół Myszki Miki + CD | Autor: Chuck Wilson

Wybierz opinię:

Zuzankawes

Angielski z Disneyem

 

Kiedy rozpocząć naukę języka obcego z dzieckiem? Są różne opinie zarówno rodziców, językowców, jak i psychologów. Jeśli podzielacie opinię, że im wcześniej, tym lepiej, zachęcam do sięgnięcia po pomoc naukową w postaci książki z cyklu Disney English First Readers – „Piknik Minnie". Wraz z bohaterami popularnej kreskówki wasze dziecko wesoło spędzi czas, przy okazji osłuchując się z językiem angielskim.

 

Które dziecko nie pokochało wesołej Myszki Miki, psa Pluto, czy Kaczora Donalda? Ta wesoła gromada od wielu lat bawi, uczy i umila czas. Wykorzystajcie tę miłość i namówcie dziecko do wspólnego czytania i powtarzania angielskich zdań, a następnie do odsłuchania dołączonej do książeczki płyty CD, czytanej przez anglojęzycznego lektora, a szybko wasze dziecko zapała uczuciem nie tylko do bohaterów Disneya, ale i do języka angielskiego.

 

„Piknik Minnie" to wesoła historyjka, z której dzieci nauczą się kilku zwrotów dotyczących urządzania pikników i zabawy na świeżym powietrzu. Opowiedziana prostym słownictwem historia w zabawny sposób przedstawi przygodę, jaka przytrafiła się Myszce Minnie i udowodni, że prawdziwi przyjaciele nieomal czytają nam w myślach.

 

Każde zdanie tej ciekawej historii zostało przetłumaczone na język angielski, a ważniejsze słowa graficznie wyróżniono w tekście. Dodatkowym ułatwieniem nauki jest wprowadzony do książeczki słowniczek angielsko-polski.

 

Jak w pozostałych książkach z serii Disney English First Readers, także i w „Pikniku Minnie" znajdziecie szereg ciekawych ćwiczeń, które pomogą dziecku utrwalić zdobyte słownictwo oraz zapamiętać wybrane angielskie zwroty. Dzieci będą miały okazję nie tylko wykazać się znajomością angielskich słówek, ale umiejętnością liczenia, czy logicznego myślenia dzięki zabawom zaproponowanym w książeczce.

 

Oprócz ciekawej historyjki, atutem książki jest też jej szata graficzna. Jest bajecznie kolorowo i pięknie, czyli tak, jak być powinno, by przyciągnąć uwagę najwybredniejszego czytelnika i najbardziej surowego, jakim jest dziecko.

 

Zachęcam zatem, byście zajrzeli do piknikowego koszyczka Minnie i odkryli, jakie skarby wylądowały w jego wnętrzu. Przestrzegam tylko przed jednym. Książka stanowi wyłącznie pomoc do nauki angielskiego. Nie sprawi, że wasze dziecko zacznie biegle władać tym językiem. Jeśli liczycie na cud, wasza wiara podupadnie. Jeśli jednak macie zdrowe podejście, na pewno nie będziecie rozczarowani!

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial