Jak Szybko Opanować Język Obcy? Wybierz Metodę Najlepszą Dla Siebie

Autor: Anna SzyszkowskaButryn

Okładka wydania

Jak Szybko Opanować Język Obcy? Wybierz Metodę Najlepszą Dla Siebie


Dodatkowe informacje

 • Autor: Anna SzyszkowskaButryn
 • Tytuł Oryginału: Jak Szybko Opanować Język Obcy? Wybierz Metodę Najlepszą Dla Siebie
 • Seria: Samo Sedno
 • Gatunek: Języki ObcePoradniki
 • Język Oryginału: Polski
 • Liczba Stron: 272
 • Rok Wydania: 2011
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 165 x 235 mm
 • ISBN: 9788377880180
 • Wydawca: Edgard
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Warszawa
 • Ocena:

  6/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 3 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 2 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Wybierz opinię:

Miqa

Anna Szyszkowska-Butryn, to absolwentka anglistyki i kulturoznawstwa, lektorka języka angielskiego i zapalona poszukiwaczka nowych technik uczenia się. Jej poradnik „Jak szybko opanować język obcy? Wybierz metodę najlepszą dla siebie" to jedyna taka książka na polskim rynku, która nie podaje suchych faktów, a prezentuje szereg metod, z których przynajmniej jedna na pewno okaże się tą dla Ciebie.

 

Książka jest podzielona na 4 części zatytułowane kolejno: „Sekrety procesu uczenia się", „Skuteczne strategie nauki", „Czerpanie z dorobku ludzkości" i „Szablony". Każdy rozdział ma stronę tytułową, z której czytelnik dowie się, o czym będzie mowa w dalszej części rozdziału. W książce pojawiają się liczne ikonki, których przeznaczenie zostało opisane w „Legendzie". Niektóre fragmenty zostały zaakcentowane przez ikony by czytelnik zwrócił na nie szczególną uwagę. Oprawa graficzna zarówno na zewnątrz jak i w środku jest naprawdę rewelacyjna. Dzięki temu książkę chce się czytać i zagłębiać tajniki szybkiego uczenia.

 

Wiele ludzi uważa, że nie ma talentu do języków. Nic bardziej błędnego! Nie od dziś wiadomo, że trzeba poznać swój typ inteligencji oraz sposób percepcji, który dominuje by nauka przyniosła oczekiwane efekty. Dzięki testom umieszczonym w książce czytelnik dowie się jaki prezentuje typ inteligencji i jakim sposobem percepcji najlepiej odbiera świat. Poradnik ten wzbogacony jest nie tylko w pomocne rady, szablony do nauki i liczne schematy, ale również w użyteczne wskazówki i tricki, które pomogą w nauce i w przełamywaniu pierwszych barier w kontakcie z językiem i drugim człowiekiem. Czytelnik będzie mógł poznać metody tradycyjne jak i te bardziej ekstremalne. Przedstawione zostaną „sztuczki poliglotów i samouków" jak i liczne mapy myśli, szablony w oparciu o teksty piosenek, 51 sposobów na naukę słówek oraz wiele, wiele innych. Ten poradnik nauczy nie tylko metod zapamiętywania, ale także usprawni czytanie ze zrozumieniem i umiejętność rozumienia ze słuchu.

 

„Opanuj język obcy skutecznie i trwale.
Poznaj metodę nauki skrojoną na Twoją miarę!"

 

Ponieważ jestem studentką dwóch języków obcych (angielskiego i francuskiego) książka ta ma dla mnie podwójną wartość. Autorka nie tylko zmobilizowała mnie do działania, ale także odkryła przede mną możliwości mojej pamięci, których nigdy dotąd nie wykorzystywałam. Moim problemem jest słomiany zapał, ale dzięki tej książce z każdym nowym rozdziałem znajdywałam w sobie coraz więcej motywacji do nauki. Nie chcę zdradzać zbyt wiele, ale szablony zaprezentowane w książce są naprawdę rewelacyjne!

 

To pierwsze moje spotkanie z poradnikiem z serii „Samo Sedno" i muszę przyznać, że ta książka trafiła w samo sedno problemu jakim jest brak pomysłu na owocną naukę! Serdecznie polecam poradnik Anny Szyszkowskiej-Butryn wszystkim tym, którzy nie tylko chcą podszkolić się w języku lub zacząć się efektywnie uczyć, ale także tym, którzy są ciekawi poznania nowych, skutecznych metod nauki dla siebie lub po to by uczyć kogoś innego. Osobiście mogę powiedzieć, że się na tym poradniku nie zawiodłam :)

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

 • Załóż swoje konto
 • Karta Do Kultury

  Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
  *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
  *dodawać je do ulubionych
  *polecać innym czytelnikom
  *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
  *listować pozycje, które posiadasz
  *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
  Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!