Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Szczęśliwi Rodzice - Szczęśliwe Dzieci

Kup Taniej - Promocja

Additional Info


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Szczęśliwi Rodzice - Szczęśliwe Dzieci | Autor: Krystyna Łukawska

Wybierz opinię:

Katee

Szczęśliwi rodzice to szczęśliwe dzieci, prawda stara jak świat, ostatnio bardzo często obija mi się o uszy. Chyba każdy rodzic chciałby by jego dziecko było szczęśliwe, by wyrosło na pełnowartościowego człowieka i w przyszłości stworzyło szczęśliwy związek oparty na miłości i zaufaniu.

 

Jak wielu rodziców zdaje sobie sprawę z tego, że przyszłość jego dziecka, jego szczęście i relacje z innymi ludźmi w głównej mierze zależą od wzorców wyniesionych z domu? Krystyna Łukawska w swojej książce uświadamia rodziców jak wielki wpływ ma dzieciństwo młodego człowieka na jego dorosłe życie.

 

Sama jestem matką 3-letniej dziewczynki i wiem jak wiele wysiłku kosztuje zajmowanie się dzieckiem. Młodzi rodzice bardzo często całkowicie poświęcają się dziecku zapominając o sobie i swoich potrzebach. Niestety w takich przypadkach bardzo często rodzicielstwo staje się przykrym obowiązkiem i nie przynosi żadnych satysfakcji, młodzi rodzice stają się odludkami izolującymi siebie i swoje potomstwo co nie wychodzi na dobre żadnej ze stron. Pani Krystyna radzi raz na jakiś czas zrobić sobie krótką "przerwę" od rodzicielstwa, wyjść do kina, na spotkanie ze znajomymi, odetchnąć, odpocząć i nabrać sił na dalszą walkę z codziennością.

 

Przez karty poradnika wielokrotnie przewija się myśl, że nie liczy się ilość czasu spędzonego z dzieckiem lecz jego jakoś. Mama pracująca może poświęcać dziecku więcej czasu niż mama siedząca w domu, dodatkowo realizacja zawodowa może przynosić o wiele więcej satysfakcji.

 

Tak więc drodzy rodzice, ci obecni i ci przyszli, nie zapominajcie o swoim szczęściu, realizujcie się na każdej płaszczyźnie życia, a skorzystacie na tym i wy i wasze dziecko.

 

W poradniku pojawia się wiele praktycznych rad i ćwiczeń, które pomagają w stworzeniu harmonijnej i szczęśliwej rodziny. Z pewnością większość pomysłów Pani Krystyny wezmę pod uwagę podczas dalszego wychowywania córeczki.

 

***
Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu GWP i portalowi Sztukater.

 

Komentarze

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial