Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Ścigana | Autor: Tess Gerritsen

Wybierz opinię:

Marta_25

Znalazła się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze; widziała coś, co miało zostać ukryte przed światem; przeżyła, choć nie miała prawa...Od wielu lat ucieka przed tymi, dla których stała się niewygodnym świadkiem.

 

Clea Rice zdecydowanie nie należy do ułożonych kobiet. Od dziecka, pod bacznym okiem swojego wujka szlifowała „złodziejski fach". Zdarzało jej się trafić za kratki, zatem wie, że jest bardzo niewiarygodnym świadkiem dla policji w sprawie nielegalnego handlu antykami. Nie może liczyć na ochronę przed ludźmi zamieszanymi w tę aferę, dlatego nieustannie ucieka. Wkrótce udaje jej się dostać do Londynu, gdzie ma znajdować się Oko Kaszmiru, zabytkowy sztylet, który stałby się potwierdzeniem zeznań kobiety. Na miejscu główną bohaterkę czeka niejedno niebezpieczeństwo i niejedna interesująca znajomość. Czy Clei uda się zrealizować plan? Oczywiście nie zdradzę. Przekonajcie się sami.

 

„Ścigana" to moje kolejne już spotkanie z twórczością Tess Gerritsen. Autorka ponownie wciągnęła mnie w historię pełną tajemnic. Akcja, jak zresztą w większości powieści tej autorki pędzi w zawrotnym tempie wywołując u czytelnika napięcie i dreszczyk emocji. Można, co prawda dopatrzeć się w książkach Gerritsen pewnego schematu w opowiadaniu historii; podobnego łączenia wątku kryminalnego z miłosnym, mnie jednak absolutnie to nie przeszkadza. Przyznam, że mam słabość do głównej bohaterki „Ściganej". Clea to kobieta silna, niezależna, która może liczyć tylko na siebie. Jej zadziorność i nieprzewidywalność wnoszą do historii trochę humoru i troszkę pikanterii. Bardzo nieufna wobec ludzi, będzie musiała nauczyć się im ufać, bowiem tylko wtedy ma szansę przeżyć. Jeśli macie ochotę na opowieść pełną emocji i zagadek do rozwiązania, doprawioną odrobiną humoru, miłości oraz...papryczki ;) Polecam! Fanom pani Gerritsen rekomendować nie trzeba, na pewno nie będą zawiedzeni.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial