Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Interes Z Aborcją Kto Zarabia Na Zabijaniu?

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 2 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Interes Z Aborcją Kto Zarabia Na Zabijaniu? | Autor: Alexandra Linder

Wybierz opinię:

Katee

Aborcja to temat wywołujący wiele kontrowersji, ma swoich zwolenników jak i przeciwników. W dyskusjach dotyczących tej kwestii chyba nikt nie pozostaje bezstronny, każdy ma wyrobione zdanie i zajmuje miejsce po jednej lub drugiej stronie barykady. Obrońcy życia potrafią głośno wyrażać swój sprzeciw przeciwko procederowi, przybiera on różne formy, jednym z nich jest prezentowana przeze mnie książka.

 

Aborcja to interes jak każdy inny, zarabiają na nim lekarze, politycy, naukowcy i firmy kosmetyczne. Zabortowane płody wykorzystywane są do pozyskiwania linii komórek, na których prowadzi się doświadczenia. W medycynie wykorzystywane są do produkcji szczepionek i przeszczepów. Te, które są sprzedawane firmom kosmetycznym zostają wykorzystywane do produkcji ekskluzywnych kosmetyków. Plus całej sytuacji stanowi fakt, że komórki zarodka mogą być rozmnażane w nieskończoność, a wszelkie badania na nich prowadzone dają większą wiarygodność niż te prowadzone na zwierzętach lub innych zamiennikach.

 

"Interes z aborcją" może szokować i wywoływać zniesmaczenie. Fragmenty z dokładnością opisujące sposoby abortowania ciąż w różnym etapie rozwoju płodu (nawet w III trymestrze), przyprawiają o dreszcze. W trakcie lektury do głowy przychodzi tylko jedna myśl, momentami ludzie zachowują się gorzej od zwierząt.

 

Czytając taką książkę ciężko jest zachować obojętność i bezstronność. Autorka miała jeden cel, zaszokować i sprawić by na świecie było jak najwięcej przeciwników aborcji. Czy jej się to uda? Czy zwolennicy aborcji będą sięgać po książki tego typu by się przekonać jak to wygląda z tej drugiej strony?

 

Temat ściśle powiązany jest z polityką danego kraju i niezależnie od postanowień rządu nie da się go wyeliminować, nielegalne aborcje będą odbywały się cały czas, a interes kręcił dalej.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial