Okładka wydania

Gwiazda Anioła

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Gwiazda Anioła | Autor: Jennifer Murgia

Wybierz opinię:

ZaczytanaMery

Chyba każdy, choć raz w życiu zastanawiał się, czy anioły naprawdę istnieją? Czy każdy z nas ma swojego niebiańskiego stróża, który chroni i pomaga nam w trudnych sytuacjach? Czy te skrzydlate istoty są realne, czy są to tylko wytwory naszej bujnej fantazji? Istnieje wiele legend, opowieści i historii o aniołach w przeróżnych postaciach a jedną z nich przedstawia nam Jennifer Murgia w książce „Gwiazda anioła".

 

Siedemnastoletnią Teagan McNeel wychowuje matka. Ojciec zniknął, bowiem w niewyjaśnionych okolicznościach, gdy dziewczyna była jeszcze małym dzieckiem. Nastolatka przez wszystkich w szkole uważana za dziwadło jest obiektem nieustannych drwin i uszczypliwych komentarzy. Nie ma znajomych ani powodzenia u chłopaków. Nikt poza Claire, jej jedyna przyjaciółka się nią nie interesuje. Jakby tego było mało od dzieciństwa towarzyszą jej przerażające koszmary, w których widzi przyprawiające o gęsią skórkę, wpatrujące się w nią oczy kogoś ukrytego w mroku. Do tego słyszany niemal każdej nocy łopot skrzydeł przeświadcza ją w przekonaniu, że coś złowrogiego i niebezpiecznego ukrywa się w ciemności.

 

Pewnego dnia w szkole pojawia się nowy przystojny i tajemniczy chłopak, Garreth Adams. W bardzo szybkim czasie staje się centrum zainteresowań całej szkoły. Teagan nie może wprost uwierzyć, gdy okazuje się, że jest jedyną dziewczyną, którą interesuje się Garreth. Nastolatka jest bardzo szczęśliwa, jednak przeczuwa, że coś jest nie tak. Cos kryje się za tą całą sytuacja. Nie myli się i tym razem. Okazuje się, iż Garreth jest jej aniołem stróżem, który przybył na ziemię w ludzkiej postaci, aby przekazać jej jak najwięcej wiedzy i siły potrzebnej do pokonania Hadriana – mrocznego anioła.

 

Czy Teagan uda się przezwyciężyć lęki i pokonać ciemność? Czy ulegnie urokowi i hipnotyzującemu spojrzeniu Hadriana? Którego z aniołów uratuje? Jej anioła stróża, czy anioła ciemności, w którym dostrzeże stłamszone dawno temu dobro?

 

Jennifer Murgia stworzyła bardzo ciekawą i wciągającą historię miłosną, która bez wątpienia odzwierciedla marzenia niejednej nastolatki. I chociaż tematyka aniołów jest ostatnimi czasy dość powszechna, książka dostarcza wielu wrażeń. Jest pełna napięcia i oczekiwania. Walka dobra ze złem a w środku tego całego konfliktu nasz główna bohaterka, która będzie musiała dokonać bardzo trudnego wyboru. Okazuje się, bowiem iż ciemność i światło mogą być równie intrygujące.

 

Reasumując. Książka „Gwiazda anioła", pozytywnie mnie zaskoczyła. Polecam ja nie tylko fanom fantastyki czy aniołów, ale wszystkim, którzy chcą spędzić przyjemne chwile przy ciekawej lekturze. Z niecierpliwością oczekuję na kolejną część cyklu.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

  • Stwórz Konto