Okładka wydania

Czarna Kobra Tom 1 Niepokorna Narzeczona

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 2 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Czarna Kobra Tom 1 Niepokorna Narzeczona | Autor: Stephanie Laurens

Wybierz opinię:

Monia1990

Stephanie Laurens urodziła się w Sri Lance, która była w tym czasie brytyjską kolonią w Cejlonie. Gdy miała zaledwie 5 lat, jej rodzina przeniosła się do Melbourne w Australi, w którym się wychowała. Zdobyła doktorat z biochemii w Australii. Często z mężem wyjeżdża do Wielkiej Brytanii. Po czterech latach w Anglii, Laurens z mężem wróciła do Australii, gdzie ciągle kontynuowali pracę w badaniach nad rakiem. Tam w końcu doczekali się własnego laboratorium badawczego. Kobieta zaczęła pisać powieści, tym samym tworząc swoją własną historię. Gdy jej powieści osiągnęły wielki sukces porzuciła badania naukowe, przeszła na emeryturę i stała się pisarką w pełnym wymiarze czasu. Jej powieści to głównie romanse historyczne. Laurens i jej mąż mieszkają aktualnie w Melbourne. Mają dwie córki.

 

Realizując pełną niebezpieczeństw i przygód misję, której celem jest pokonanie przywódcy siejącego postrach w Indiach kultu Czarnej Kobry, pułkownik Derek Delborough, zwany Delem, po latach żołnierskiej tułaczki wraca do Anglii. Niespodziewanie dowiaduje się, że ciotki obarczyły go opieką nad panną Delią Duncannon. Mężczyzna niechętnie podchodzi do tej propozycji. Jedna wbrew oczekiwaniom Dela jego podopieczna okazuje się nie uległą, lecz energiczną i pełną życia kobietą, która ani myśli podporządkować się jego rozkazom lub kryć za plecami w obliczu zagrożenia.
Jak zakończy się ta znajomość? Czy Czarna Kobra zostanie złapana? Po odpowiedzi zapraszam do książki.

 

"Niepokorna narzeczona" to powieść pełna intryg, niebezpieczeństw i uczuć. Trwa pogoń za Czarną Kobrą, groźnym przestępcą, którego tożsamości nikt nie zna. Jednak cztery osoby domyślają się kim jest morderca. Wyruszają w podróż by zdobyć dowody i zwyciężyć z przeciwnikiem. W drogę rusza min. Del, który wraca do Anglii i przygotowuje się do dalszej podróży. Tymczasem rodzina każe mu zaopiekować się znajomą damą. Ma jej towarzyszyć w powrocie do domu. Derek na początku jest negatywnie nastawiony do kobiety. Uważa, że będzie mu przeszkadzać w jego misji. Tymczasem okazuje się, że Delia nie jest zwykłą kobietą. Potrafi walczyć i nigdy nie chowa się za mężczyznami. Ryzykuje swoim życiem tak jak Del. W dodatku to niejedyny problem tych dwojga. Szybko do głosu dochodzą uczucia, ale czy mają szansę przetrwać w takiej sytuacji. Na to pytanie muszą odpowiedzieć sobie sami.

 

To idealna książka dla kobiet, które lubią mieszankę kryminału, romansu i dobrego humoru. Przy tej powieści nikt nie będzie się nudził. Autorka dokładnie scharakteryzowała bohaterów, skupiając się przede wszystkim na ich sferze uczuciowej. I to udało się jej to fantastycznie. Pisarka świetnie operuje także napięciem. Gdy już się wydaje, że udało im się dopaść ludzi Czarnej Kobry okazuje się... A zresztą nie zdradzę co się wydarzy. Dowiecie się gdy sięgnięcie po tę powieść. Każda strona to duże zaskoczenie dla czytelnika. Stephanie stworzyła także wyśmienite dialogi. Kłótnie Dela i Deli są bardzo zabawne i inteligentne. Świetnie się je czyta i zapewniają czytelnikowi dobry humor na długi czas.

 

Zdaję sobie sprawę, że nie każdy może lubić tego typu literaturę. Dla niektórych może być to banał. Jednak ja się bardzo dobrze bawiłam przy tej powieści i na pewno sięgnę po kolejne części cyklu "Czarnej Kobry".

 

Książka została napisana prostym, ale bardzo interesującym i plastycznym językiem. Niestety grafika niezbyt mi się podoba. Jest trochę zbyt przewidywalna i podobna do wielu innych. Sądzę jednak, że niektórym może się spodobać. Akcja toczy się wartko. Każda strona to nowe zdarzenie i niespodzianka dla czytelnika.

 

Podsumowując polecam wszystkim kobietom, które chcą przeczytać dobrą i lekką historię. To idealna pozycja na letni wieczór, która przenie nas w świat pełen przygód i miłości.

 

Książka otrzymana dzięki uprzejmości Wydawnictwa Bis i portalu Sztukater, za co bardzo dziękuję.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

  • Stwórz Konto
  • Zobacz Mini Tutorial