W Moim Ogródeczku. Wybór Poezji Dla Dzieci

Autor: Maria Konopnicka

Okładka wydania

W Moim Ogródeczku. Wybór Poezji Dla Dzieci


Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Wybierz opinię:

Miqa

Któż z nas nie wychował się na wierszykach Marii Konopnickiej, znanej polskiej poetki, nowelistki okresu realizmu, publicystki i tłumaczki. Myślę, że młodsze pokolenie również powinno zapoznać się z twórczością pisarki, już od swoich najmłodszych lat. Dlatego też Wydawnictwo Zysk i S-ka postanowiło wydać zbiór wybranych, napisanych niegdyś przez Konopnicką utworów i zatytułować go „W moim ogródeczku. Wybór poezji dla dzieci."

 

„W moim ogródeczku" to wybrane 23 utwory dotyczące nie tylko tematyki ogrodu, ale także świata zwierząt, które bawią i uczą zarazem. Na 37 stronach pojawią się liczne barwne ilustracje, które nie tylko przyciągną wzrok małego czytelnika, ale także rozbudzą jego wyobraźnię. Dzięki tej książeczce, dzieci udadzą się w magiczny świat ogrodów, drzew, zwierząt oraz poznają trzy pory roku: wiosnę, jesień i zimę, a także pobudzą swoje zmysły dzięki formie utworów zamieszczonych w tym niewielkim zbiorze.

 

„W moim ogródeczku. Wybór poezji dla dzieci." To wyjątkowa książeczka, którą polecam każdemu rodzicowi, dziadkowi, wujkowi czy cioci jako prezent dla ukochanego dziecka. To przede wszystkim przygoda z poezją. A wierszyki czytane z rodzicem, lub samemu na pewno sprawią dużą przyjemność młodemu czytelnikowi i zabiorą go w fantastyczny świat, nakreślony przez autorkę ilustracji Annę Gach. Polecam!

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z: